Skocz do zawartości

dlaczego nie lubicie bmw???


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Witek, X5 nie prowadzi sie jak typowy SUV, raczej wlasnie jak limuzyna, przejedz sie a zrozumiesz o co mi chodzi

 

BTW nie lubie BMW ale zdziwienie jakie mnie ogarnelo podczas prowadzenia tego auta spowodowalo ze napisalem o tej marce dobre slowo i zdania nie zmienie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witek, X5 nie prowadzi sie jak typowy SUV, raczej wlasnie jak limuzyna, przejedz sie a zrozumiesz o co mi chodzi

 

BTW nie lubie BMW ale zdziwienie jakie mnie ogarnelo podczas prowadzenia tego auta spowodowalo ze napisalem o tej marce dobre slowo i zdania nie zmienie :razz:

moj kolega X5 - mialem okazje sie przejechac wlasnie na autostradzie, no niepowiem, ale jak dla mnie za wysoko i przy duzych predkosciach 180- 200 mialem wrazenie ze troche za lekko chodzi kiera, z zawiasem ( tyl) tez mial problemy , chcial kupic w nowej budzie, ale nowa wg niego za bardzo przypomina X3 tak wiec kupil 6 i jak narazie jest zadowolony - chce na kresce stawac :lol: , ale chyba na suchym nie mam szans :sad:

jak dla mnie 6 i pozostale "nowe" sa ok, stare mi sie nie podobaja, no chyba ze rekin i stara 6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codo jakosci moje wnetrza to impreza sobie niestaje kolo bmw!!

Ciagle mam wrarzenie, ze jak wsiadam zamykam drzwi ze to konserwa i tyle!!!

Jakosc plastykow tez troche zostawia do zyczenia, ps co mnie urzeklo w tej marce to prostota serwisu auto wrecz genialnie zbudowane!!!! I przy tym dos trwale !!!

CO do ix to nowe troche poraszka, naped subarek bije je na glowe , ale stare ix ......bajka mialem 325ix i chyba jeden z jalepiej prowadzacych sie aut

 

PS NA CO DZIEN zdecydowanie impreza (bo mam automata i normalny zawias) i nie pali tyle co 2,5 i jakos lepiej pokazac sie w tym pod restauracja

 

A do zabawy w nastepnym roku wracam do klasyka i bodowa e30 z jakims ciekawym motorem 3,5l z 735:))) koszta nie z kosmosu a zabawka przednia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, litości. Zrób coś z tym słownikiem. Tego się nie da czytać. Ciężko jest z powodu Twojej gramatyki, na którą niestety nie ma prostego rozwiązania, ale jak na to się jeszcze nałoży Twoją ortografię, to robi się straszny bełkot... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam przesadzacie troche wyobraźnią ruszcie :PPP

 

Ponoc czlowiek czyta poczatek i koniec wyrazu a reszte to juz mozg dodaje wiec nie przesadzajcie z ta ortografia:PP

 

ps przemeq staralem sie zaczolem urzywac kropek, przecinkow i shiftu!!!

Wiec robie postepy a tego to juz nikt nie widzi tylko wady:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno atmosfera na zlotach konkursy sprawnosciowe (nie tylko slawne palenie gumy) spora czesc ludzi to ludzie biznesu i przyjechali na grila z rodzinami i przy okazji w bezpieczny sposob zobaczyc co ich auta moga....

Kiedyś spotkalismy takich "biznesmenów" w Ułężu. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał tego doswiadczać...

Ale nie ma co generalizować... :wink:

 

Markę BMW osobiście bardzo lubię i też miałem podobny plan:

A do zabawy w nastepnym roku wracam do klasyka i bodowa e30 z jakims ciekawym motorem 3,5l z 735:))) koszta nie z kosmosu a zabawka przednia !!!

Kumpel ma E30 z silnikiem od E36 M3, klatką kubłami, totalnie odelżoną - już nie wiem skąd mam brać pieniądze na te zabawki? Chyba założę fundację "biggest-profit" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...