Skocz do zawartości

dlaczego nie lubicie bmw???


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie z wczoraj siedze i szperam po forum i wyszperalem bardzo duzo postow anty bmw i ich kierowcom....

Wiem wiekszosc to szpanerzy lanserzy z autami zespawanymi z 2 ( a znajdziec gt czy wrx bez dzwona:PPPP)

A ruszylo mnie to z tego powodu bo sam mialem 2 auta tej marki e36 (mke :))) i e30ix (staly na 4 kola) chyba najlepsze auto jakie mialem....

BYlem i dalej jestem fanem tej marki bylem czlonkiem klubu, spedzalem dni w garazu dopieszczajac auto do perfekcji i stanu lepszego niz wysza z fabryki.

Autka sa solidne z dobrymi motorami (bardzo w subie brakuje mi np kontroli poziomu oleju, plynu w chlodnicy, spryskiwaczy czy kontroli swiatel a betka miala 18lat!!)

 

Wiec chce obalic mit kierowcow dresow (a szkoda ze wlasnie taki jest i dalej go pewna czesc kierowcow kreuje:(((), pozatym przecietnego dresa nie stan na wydanie 30-40tys zl na auto.

I jeszcze jedno atmosfera na zlotach konkursy sprawnosciowe (nie tylko slawne palenie gumy) spora czesc ludzi to ludzie biznesu i przyjechali na grila z rodzinami i przy okazji w bezpieczny sposob zobaczyc co ich auta moga....

 

Tak czy owak ja zostaje przy subie w gorach jest praktyczniejszy i mialem dosc nazywanie mnie dresem :PP ....mimo ze czesto w garniaku chodze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czesc ludzi to ludzie biznesu i przyjechali na grila z rodzinami i przy okazji w bezpieczny sposob zobaczyc co ich auta moga....

 

i bardzo dobrze! Choc w dalszym ciagu jest to jedna z ulubionych bryk tuningowych dla drechow (ostatnimi czasy Calibra odbiera Bumie pierwsze miejsce)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym przecietnego dresa nie stan na wydanie 30-40tys zl na auto.

 

Masz racje, dlatego te modele (i oczywiscie drozsze) kupuja juz "porzadni" bandyci. :twisted:

Ja jakos mam wyjatkowa awersje do Banditen Motor Wagen, marka sciaga do siebie wyjatkowo specyficznych ludzi, i mnie ten klimat nie odpowiada. A prawdziwych pasjonatow tej marki (jak chyba Ty) ciezko wylowic sposrod pijanych lysoli szalejacych "m3" (ktorych ponoc wiecej jezdzi po Polsce niz ich wogole wyprodukowano :mrgreen:) po polskich ulicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam BMW się podoba. Mam zresztą jeden pojazd tej marki - motocykl. Według mnie wizerunek tej marki się obecnie zmienia - jest coraz lepiej postrzegana, szczególnie nowe BM-ki. Tak, więc może kiedyś bym sobie jakąs młodą BM-kę sprawił... W sumie raz się żyje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że BMW przyciąga "specyficzną" garstkę ludzi.

 

Ja osobiście jestem po prostu zakochany w M5 z 1996 roku :)

A w sumie image był zupełnie inny - zapomniałem który, ale jakis znany malarz pomalował przecież BMW i było to dzieło sztuki.

 

PS: Jak ojciec jeszcze jeździł BMW 525TDS i przypadkowo zajechał droge innemu kolesiowi, to tem krzyczał, że kierowca BMW i że im wszystko wolno i że bandyta. Więc coś w tym image'u jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w sumie image był zupełnie inny - zapomniałem który, ale jakis znany malarz pomalował przecież BMW i było to dzieło sztuki.

 

nie jeden a kilku, był wśród nich nawet Andy Warhol.

http://www.bmwworld.com/artcars/

 

a co do samej marki, mam dużą słabość do modelu e36 coupe M3 w kolorze żółtym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to nie widziałem jeszcze zadbanego BMW, który jechałby jak należy... Albo jest to wrak z dresami z najniższej półki. Albo wypasiona bryka, której właściciel zachowuje się jak ostatni burak.

 

A przepraszam. Widziałem parę normalnych gości w BMW. Mieli zagraniczne tablice rejestracyjne...

 

Ja wiem, że stereotypy, że jestem niesprawiedliwy itd... Chętnie poznam pasjonatów, którzy z rodziną na grilla, albo na wędkarstwo podlodowe. Literatura, sztuka... a nie bejsbol pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w sumie image był zupełnie inny - zapomniałem który, ale jakis znany malarz pomalował przecież BMW i było to dzieło sztuki.

 

nie jeden a kilku, był wśród nich nawet Andy Warhol.

http://www.bmwworld.com/artcars/

 

a co do samej marki, mam dużą słabość do modelu e36 coupe M3 w kolorze żółtym :twisted:

 

Ano racja :)

 

chodzilo mi konkretnie o ten OKAZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie BMW. Ba starzeje sie, bo zapragnalem X5 4.8i :)

 

 

X5 ma wspanialy jak na SUVa zawias (drogowy bo w terenie nie jezdzilem) a uklad kierowniczy... ciezko to wyrazic slowami, za cos takiego w GT dalbym sie pokroic, niestety sam samochod jest baaaaaaaardzo awaryjny :wink: a i jakosc materialow i wykonczenia pozostawia troche do zyczenia :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie auto do jazdy autostradami? Duża prędkość i duża bryła to nie najlepsze zestawienie.

 

tez tak myslalem po podrozy Jeepem (tragedia) czy Terrano ale X5 to inna liga, X5 jest idealna maszyna autostradowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...