Skocz do zawartości

dlaczego nie lubicie bmw???


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cypis, litości. Zrób coś z tym słownikiem. Tego się nie da czytać. Ciężko jest z powodu Twojej gramatyki, na którą niestety nie ma prostego rozwiązania, ale jak na to się jeszcze nałoży Twoją ortografię, to robi się straszny bełkot... :roll:

a ja przeczytalem i zadnego bledu nie zauwazylem :shock: :mrgreen: ale mam podobny styl pisania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF mam wrescie jedno serce co rozumie moje cierpienia:))) ps najlepsze chyba co do bmw bylo e30m3 piekne stylowe auto nie dalo sie go podrobic!!!

Zbudowane od podstaw do sportu, nie przrobione rodzinny sedan, silnik zaporzyczony zywcem z spotyu.

Prowadzenie to poezja (mialem okazje torze w niemczech kolage kuzyna ma prawie kleknolem przed tym autem a zwlaszcze ze to to byla limit wersja cecotto chyba 500szt zrobionych )

 

Nie no co kobieta nie powie (lodowka pralka potrzeba niewarzne) buduje e30 w przyszlym roko:)) a potem cos uturbionego i wywali mnie z domu (mojeo notabene:PP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej firmie na miejscu gdzie sie wygrzewala zima moja subarynka stoi 850i Szefa:

1991bmw850i_rf34_491x262.jpg

Jako, ze akurat na tej hali czesto ostatnio przebywam, to tak sie napatrzylem, ze mi sie zaczelo podobac. Musze sie tym polansowac po wsi :mrgreen:

 

*na fotce jest jakies znalezione w googlach ale prawie takie samo

 

[edit] bielawa - wroclaw - bielawa (ok 120km) zrobilismy za 300 plnow tym autem kiedys :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temat dalem :)))

A jednak nie macie takiej awersji bo bawarek i szczypta milosci nawet jest :)) no no no panowie kto by sie spodziewal:PPP

TYlko panow z F1 bym wywalil bo szkoda mi patrzec na takie bledy:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kazdy wiarze marke z kierowca i tak powstaje stereotyp...

Na pytanie czemu nie lubisz czesto odpowiedz ze to dresowoz itp

A jak zapytasz sie dalej czy technicznie i stylistycznie ci sie podoba to juz ludzie zaczynaja sie lamac bo jak to tak dresowoz mam mi sie podobac ???Przecierz dresem nie jestem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawy, czy na forum BMW jest watek "dlaczego nie lubicie subaru?" :roll: :shock: Taki jest stereotyp i zebyscie nie wiem co robili, to w calej Polsce sa setki glupoli jak ten z Redzikowa, ktorza zrobia swoim stylem bycia i drogowymi zachowaniami tyle zlego, ze nie odkreci sie tego stereotypu do konca swiata. Moim zdaniem cos w tym jest, ze specyficzne marki przyciagaja specyficznych ludzi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo subarami a szczegolnie imprezamyu to dresy i pozery tu lataja:)) a auta sa naklejakami i karbonem obladowane:)))

 

Nie wiem do czego chcesz mnie przekonac, ale chyba sie nie polubimy... :roll:

 

 

panie kolego o uk mi chodzilo bo to uwarzaja ze idjoci tym jezdrza:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...