Skocz do zawartości

Smiali sie z Seweryna? A on teraz sławny jest!!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OMG,

 

wlasnie czytalem ten artykul - myslalem ze Subaru takie Cwoki nie kupuja.

 

Powinni jakies testy psychologiczne wprowadzic u delear'a, aby renomy nie psuc :grin:

 

I jeszce ten "drift" OMG - balbym sie kanarka na dwor wypuscic :grin:

 

BTW. Barbie faktycznie by pasowala do tego subaraka :wink: (przynajmniej po awatarze tak wnosze - nie znam kobity)

 

PS: a ten pies to chyba zamiast wypasiony mial bys spasiony :!:

 

Dalej wierze ze Subaru bedzie samochodem uzytokowym a nie tuningowym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofoc ale Michal kocha Stefana, z podwójną jaźnią idzie żyć. :mrgreen:

Nie no, moment. Z podwójną jaźnią to ja żyję. A michal ze Stefanem.

;)

BTW. Barbie faktycznie by pasowala do tego subaraka :wink: (przynajmniej po awatarze tak wnosze - nie znam kobity)

Słusznie wnosisz. Moje spojrzenie w avatarze mówi wszystko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam zawsze marzyłem żeby zrobić sobie samochód tak wieśniacki, że aż będzie fajny (np. Duży Fiat na 20" ze spinerami itd. :twisted: ). Sewerynowi się to prawie udało, pytanie tylko czy to było celowe :mrgreen:

 

Tak czy tak, każdy samochód spełnia określoną funkcje. Sewerym jak widać podniósł dzięki temu swój status i pozycję w społeczeństwie - zamiast zony ma teraz wypasioną dziewczyne (nie wspomne już o psie). To, że swoją ofertę skierował do takiego, a nie innego sektora rynkowego to już zapewne efekt tygodni spędzonych nad analizą rynku popartymi badaniami marketingowymi. Osiągnął cel, a teraz sprzedaje fure i pozwoli komus innemu spełnić się w życiu. Wasze komentarze dowodzą tylko zawiści i "tempoty", że sami nie znaleźliście tylu fajnych bajerów na allegro i teraz "zawieracie tu głos" (cytując mistrza" połowa z was to nie powinnna tu zawierac z głosu, bo jest za tempa!").

 

ps. polerowane A8 mnie się podoba, widzialem jakiś filimk z nim i wygląda naprawde wyjątkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytalem ten artykul - myslalem ze Subaru takie Cwoki nie kupuja.

 

Powinni jakies testy psychologiczne wprowadzic u delear'a, aby renomy nie psuc

No....a jak napisałem, że CELOWO zniecheciłem "klienta" do zakupu Subaru (btw, jednostka zbliżona emocjonalnie do Seweryna) toście na mnie najechali, że niby widzimisię dealera i docięliście, że niedługo to już chyba na kartki będzie, czy cóś :evil:;)

A ja powtarzam - nie ma obowiązku jazdy Subaru i nie każdy "wypasiony" musi tym jeździć ;) Z resztą powinienem dostać jakąś prowizję od lokalnego dealera BMW za "polecanie" jego marki tym konkretnym przypadkom (dla niewtajemniczonych - jeżeli jest jakaś marka absolutnie niewchodząca mi w metabolizm komórki to jest to właśnie BMW ;) ) I do tego jaki przekonujący jestem ;)

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock:

 

[EDIT]Jakie szczęście, że pierwszym komentarzem do tego artykułu jest komentarz kogoś mądrego i przychylnego marce. A w rzeczonym komentarzu pisze o "The Forum" i o tym, jak strasznie pojechaliśmy po Sewerynku :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie siara zrobiła na 120 fajerek. Poczytałem komentarze i jeden pozwolę sobie przytoczyć (w tzw. fragmencie) :

wypasiona dziewczyna.. hehe;)

 

znaczy co? silikonowa, plastikowa barbie w różowych szmatkach z kolczykiem w

pępku i z tlenionymi włoskami a'la doda-mandaryna?

Podkreślenia pochodzą od "przytaczacza".

No nawet Barbie nie uszanowali ! :mrgreen:

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała, żeby ten tekst z tym zdjęciem tam nie stał :roll:

Ale mnie to tam nic a nic nie rozumio, a nie ja mam dziś dyżur. Chopaki myślą że jak Subaru to się cieszę. A jakie to już pikuś... :roll:

A ten fragment z forum o barbie dostanę do rana pewnie w 40 różnych mailach ;)

znaczy co? silikonowa, plastikowa barbie w różowych szmatkach z kolczykiem w

pępku i z tlenionymi włoskami a'la doda-mandaryna?

Cholera, muszę włosy utlenić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...