Skocz do zawartości

Porady AGD


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  

4 godziny temu, markos007 napisał:

potrzebuje kupić zmywarkę i trafiłem na dobrą promocję na Whirpool

ktoś użytkuje ich sprzęt? jak z trwałością? 

 

14 minut temu, piotrek_p napisał:

(..) wystarczy pralka z wymiennymi.
Bierz Amicę, wszystkie mają wymienne łożyska a też i drogie nie są.

 

Tylko czy się talerze nie porozbijają ;)

 

 

Edytowane przez subleo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, piotrek_p napisał:

Odnośnie zmywarek - nie brać Beko.

To w tym samym tonie mogę napisać o Aristonie - i nie wiem jak tam trwałość, ale ona miała totalnie skopany dolny koszt - był tylko na trzech kółkach zamiast czterech, co powodowało, że nierównomiernie obciążony talerzami potrafił podczas wsuwania/wysuwania stanąć dęba. No ale może poprawili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmywarkę AEG, to stare dobre AEG. Ma 18 lat i chyba niedługo będę szukać nowej, niestety :(

Najbardziej mi było żal jak się żarówka w niej przepaliła jakieś 10 lat temu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To już coś :), a czy są zadowoleni z tego wynalazku? Jak wypada w codziennym użytkowaniu pod względem praktycznym i ekonomicznym? Czy da się zrobić z jednego naboju 60-80 l gazowanej tak jak obiecują w opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jak dawna korzystasz? Warto wybrać jakąś konkretną wersję czy to bez większego znaczenia?

 

24 minuty temu, piotrek_p napisał:

W każdym razie dla mnie ma jedną wielką zaletę - brak śmieci w postaci zużytych butelek.

Przede wszystkim o to mi chodzi bo co miesiąc, ~5 worków z plastikiem wystawiam :facepalm:.
 

Czytałem gdzieś o patentach z przerobieniem urządzenia na zasilanie prosto z dużej butli CO2, wtedy robi się już podobno bardzo ekonomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam jakieś 3 miesiące.
Mam w okolicy gościa co napełnia butlę za 20zł.

Kupiłem zestaw z 2 dużymi butelkami i jedną małą. Jedna z wodą z Brity stoi w lodówce i czeka na nabicie ( w zimnej wejdzie więcej gazu) A druga jest w użyciu.
Małą to biorę na budowę albo gdzieś mobilnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu to liczyłam, jakieś 2 lata temu i wychodziło więcej niż za 1,5L żywca gazowanego, nie pamiętam dokładnie. Może się pozmieniało od tego czasu. Sama jestem ciekawa ile to na dzisiaj wychodzi... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Aga napisał:

Ja kiedyś chciałam kupić, ale jak policzyłam ile litr wody by wychodził, to zrezygnowałam. 

 

niestety na tej samej zasadzie do biura wciąż kupuje wode butelkowaną bo w hurcie kosztuje mnie 1,20 za butelkę przyzwoitej wody mineralnej. Chciałem postawic dystrybutor np. Eden, Dar natury etc ale tam za litr wody źródlanej (czyli znacznie gorszej) wychodzi 1,90-2,00pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, piotrek_p napisał:

Płacę 20zl za gaz.

Czyli używane naboje nabijasz ponownie? A gdzie dokładnie? 

 

Ja liczyłam nowe naboje, a Twój pomysł zmienia postać rzeczy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu też mieliśmy dar natury. Było wygodnie, bo była  zimna i gorąca woda, i wnosili butelki na 3 piętro.  ;)

Jednak zrezygnowaliśmy po jakimś czasie, z uwagi na koszt i częste awarie dystrybutorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od 3-4 mc. Kupiłem zestaw z trzema butelkami. Działa bardzo dobrze. Dużą zaletą jest możliwość wyboru nagazowania. Ja lubię bardzo mocno gazowaną a dzieci i żona lekko. O redukcji plastiku nie wspominam, bo to oczywiste.

Dodatkowo kupiłem drugi cylinder , żeby był jako zapas. Jak się jeden skończy nabijam w miejscowości dalej za 15 zł. Dwutlenek spożywczy Linde z certyfikatem. Kupiłem rodzicom i też są zadowoleni.

https://www.ceneo.pl/82753085;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAjwsan5BRAOEiwALzomX-pfj0wvLwCZJQPFh7FESmdjaKwrP5Au79KJ2SZwia2tP1IWm8vN_hoCcCYQAvD_BwE#tab=click

Edytowane przez Tomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...