Skocz do zawartości

Wasze byłe auta, które chętnie z powrotem kupilibyście :)


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie @Gazik, @adamW202, @NonPhixion do dziś nic nie wiem o walorach kolekcjonerskich mojej EX, kolega ma auto i jest zachwycony, obecnego exżony nie śmiem pytać :biglol:. Z żoną relacje lepsze niż przez ostatnie 5 lat małżeństwa, polecam :bowdown:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szubaru napisał(a):

Bardzo dobrze wspominam Zafirę OPC, kubełkowe fotele i bardzo dużo miejsca, kolor blue mica. 

to brzmi jak dobre trzymanie nawet w seksie pożądane :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Durbos napisał(a):

Panowie @Gazik, @adamW202, @NonPhixion do dziś nic nie wiem o walorach kolekcjonerskich mojej EX, kolega ma auto i jest zachwycony, obecnego exżony nie śmiem pytać :biglol:. Z żoną relacje lepsze niż przez ostatnie 5 lat małżeństwa, polecam :bowdown:

Dzięki, ja osobiście nie skorzystam z polecenia. Głownie chodziło o to że tak napisałeś jakby kolega przejął auto wraz z ... nie ważne. Dobrze, że jest dobrze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 00:00, adamW202 napisał(a):

Do dziś żałuję, że go sprzedałem ale urwał sie pasek rozrządu, silnik do remontu...a na to nie miałem funduszy jako student:( więc sprzedałem,  chyba nawet łezkę uroniłem wtedy...potem był 126p...

Jak tęsknisz do Fiata 125p, to kup Lexusa GS, bo to praktycznie to samo:

  • nadwozie typu sedan
  • napęd na tył
  • czterocylindrowy silnik bez turbodoładowania
  • tylna kanapa się nie składa
  • ma popielniczki

:D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi coupe quattro  z silnikiem 4.2 AEC. Dzisiaj bym go chętnie odkupił nawet sporo drożej niż sprzedałem.

 

W zasadzie każdy samochód który miałem bardzo dobrze mi służył, nawet tak niedoceniany i nielubiany przez rynek peugeot 307, który nota bene sprzedał się tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniot straszny ale lubiłem go.

A najgorzej wspominam Skode Felicję, jako że wszystkie moje auta miały/mają imiona to ona miała Paździerz :facepalm:

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 15:17, Guliwer napisał(a):

Zdecydowanie XT Alcyone. Jak motocykl to CZ 350.

No i co mam teraz zrobić, jak pojawił się do kupienia :facepalm:

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tremba napisał(a):

Brać zanim ktoś Cię uprzedzi. Ale przedtem udostępnić link na Forum :mrgreen:

Pierwszy problem to:

 

Otwórz zdjęcie

 

Drugi to Blitzen w garażu ;)

 

https://www.facebook.com/groups/432955376814659

 

Edytowane przez Guliwer
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny i powiem, że z powrotem chętnie kupiłbym Forestera II 2.5 XT rocznik 2007, jakiego mieliśmy mniej więcej w latach 2008-2013. Bardzo fajny samochód, który zapewnił ogromną frajdę z jazdy. Genialne osiągi, a do tego dzięki połączeniu subarowskiego 4x4, świetnego prześwitu i niskiej masy był rewelacyjny poza asfaltem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 08:53, Daniel Janus napisał(a):

Żałuję Citroena Xantii II 2.0. Ależ to było wygodne auto. Całą Grecję nim zjeździłem.

Xantia II to moje pierwsze auto. 2.0 benzyna, kombi. Świetny samochód, który niestety zabiłem, ale był u nas w domu prawie 10 lat. Niesamowity komfort, natomiast na zakrętach zupełne przeciwieństwo Subaru :) Bardzo miło wspominam to auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to żałuje sprzedaży tego Forka. Nie GCka i WRXa, tylko tego wolnossaka :) 

Kupiony zupełnym przypadkiem podczas covidu za pół wypłaty, świeży motor i pół zawieszenia. Zrobiłem nim z 30kkm w rok i zupełnie nie pamietam jak wyglądał pod maską. Mocno spięte vLSD z tylu i reduktor umilał czas w zimie lepiej od turbo forka. 

Dzisiaj mam STurbo i pomimo, że doprowadza mnie już do białej gorączki trzymam go do oporu. 

00DE38EA-8042-49C5-B624-BB09547D87B2.thumb.jpeg.18a19eff954cb2a0b14a5acd62aca723.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...