Skocz do zawartości

fooooruuuum zaaaamuuuuuulaaaaaa


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

WRC fan, nawet na myśl mi nie przyszło, że w tym przypadku nie było "you" i dlatego ten pasiak był jeden. Ale teraz sprawdziłem i teraz ten "żart" nabiera nowego znaczenia. Dlatego obdaruję kolegę Xitrama pasiakiem dodatkowym, jako, że nie życzę sobie tego typu "żartów" pod swoim adresem - nie jako mod, ale forumowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i teraz wyszło, że jestem kabel :mrgreen:

kable najlepiej uziemiać :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lis 28, 2008 8:38 pm ]

a tak na marginesie to od mojego słabego joka jak to Przemeq powiedział forum nie zamula :mrgreen:

no comment :roll: :roll:

 

[ Dodano: Pią Lis 28, 2008 8:44 pm ]

dodatkowo jak miałem zmienić posta jak ja dopiero od przed wczoraj dziś się zalogowałem ?? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o sygnały dot. szybkości działania Forum.

Począwszy od wczoraj powinno być zdecydowanie lepiej. Po za sporadycznymi momentami totalnego zwolnienia (wiele rzeczy dzieje się teraz na serwerze - nie licząc moich ostatnich "przemeblowań" ;-) ) powinno być zdecydowanie lepiej.

Po dłuższej analizie problemu wydaję się, że przyczyna została usunięta. Patrząc na logi serwera - główne peaki powodował odłączony wczoraj serwis bazodanowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed chwilą wywaliło z forum i nie mogłem się ponownie zalogować, w ogóle strona nie chciała się otworzyć. W pewnym momencie wyskoczył jakiś komunikat. Działa teraz chyba szybciej, choć wydaje mi się że strony i tak otwiera dość wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed chwilą wywaliło z forum i nie mogłem się ponownie zalogować, w ogóle strona nie chciała się otworzyć. W pewnym momencie wyskoczył jakiś komunikat. Działa teraz chyba szybciej, choć wydaje mi się że strony i tak otwiera dość wolno

Mnie tak samo.

 

Co do drugiej części wypowiedzi - nie zgadzam się. Śmiga jak wściekłe. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...