Skocz do zawartości

Subaru po Dzwonach - Galeria "rannych" samochodów


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi dzisiaj jeden babsztyl w escorcie skulal sie na swiatlach... trabilam, puscilam hamulec zeby zrobic miejsce (na ile auto za mna pozwalalo) i nic. Zapomniala, ze ma reczny :evil: ...a ja zderzak do wymiany, bo lakier popekany, lampa sie ukruszyla i nie wiadomo co pod spodem... za duzo miejsca jej zrobilam i za bardzo sie rozpedzila :cry:

...jak juz stanelysmy na poboczu - mowie do niej, ze musi mi podpisac oswiadczenie i po sprawie... a ona na to, ze nic mi nie bedzie podpisywac :o ...zawolalam drogowke.... Pan Policjant mocno jej pojechal..... kazali jej mnie przeprosic za kolizje :shock: , podziekowac, ze nie domagam sie mandatu dla niej, tylko chce zalatwic sprawe polubownie :shock: , i jescze dali takie gotowe kwitki z PZU zeby mogla mi sie tam wpisac :shock: ...normalnie ciagle jestem w szoku :mrgreen:

potrzebuje zderzak do GT i prawa lampe... jakby ktos cos wiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj jeden babsztyl w escorcie skulal sie na swiatlach... trabilam, puscilam hamulec zeby zrobic miejsce (na ile auto za mna pozwalalo) i nic. Zapomniala, ze ma reczny :evil: ...a ja zderzak do wymiany, bo lakier popekany, lampa sie ukruszyla i nie wiadomo co pod spodem... za duzo miejsca jej zrobilam i za bardzo sie rozpedzila :cry:

...jak juz stanelysmy na poboczu - mowie do niej, ze musi mi podpisac oswiadczenie i po sprawie... a ona na to, ze nic mi nie bedzie podpisywac :o ...zawolalam drogowke.... Pan Policjant mocno jej pojechal..... kazali jej mnie przeprosic za kolizje :shock: , podziekowac, ze nie domagam sie mandatu dla niej, tylko chce zalatwic sprawe polubownie :shock: , i jescze dali takie gotowe kwitki z PZU zeby mogla mi sie tam wpisac :shock: ...normalnie ciagle jestem w szoku :mrgreen:

potrzebuje zderzak do GT i prawa lampe... jakby ktos cos wiedzial...

 

Kurcze Ty to masz pecha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszsz ;)

Classic Garage

 

Tosz ja się teraz dopiero zorientowałem, że i kolega i warsztat ze zgierza a tam pół mojej rodziny i pół młodości i nic o warsztacie nie wiedziałem.

 

 

To trza się kiedyś oprzeć o meblościankę i pogadać, może znajdzie się wspólny temat ;)

 

Z chęcią... Z chęcią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia M Wyrazy współczucia, takie ładne Kombi :cry: Na szczęście wszystko zasponsoruje zakład Ubezpieczeń i pewnie firma, która podejmie się naprawy załatwi potrzebne części, żebyś znów mogła się cieszeć nie tylko jazdą ale i wyglądem swojej Imprezki. Trzymam kciuki

P.S.

Jak byś nie miała co zrobić ze swoim starym zderzakiem (jak już będzie nowy) to ja bym się nim chętnie zaopiekował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak byś nie miała co zrobić ze swoim starym zderzakiem (jak już będzie nowy) to ja bym się nim chętnie zaopiekował :wink:

 

 

...pomyslimy, pomyslimy :wink: ...swoja droga PZU to dranie... na ogledzinach to nie wiedzialam, czy plakac czy sie smiac... :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie miała co zrobić ze swoim starym zderzakiem (jak już będzie nowy) to ja bym się nim chętnie zaopiekował :wink:

 

 

...pomyslimy, pomyslimy :wink: ...swoja droga PZU to dranie... na ogledzinach to nie wiedzialam, czy plakac czy sie smiac... :roll: :cool:

 

Miałem podobne odczucia - załamał mnie rzeczoznawca, który po oględzinach i szybkim zapisaniu danych w lapku, chłodno oświadczył: "będzie szkoda całkowita"

 

Teraz na szczęście, po wizycie niezależnego rzeczoznawcy z PZMOT'u, mój warsztat będzie doił PZU.

 

Choć muszę przyznać - rzeczoznawca z PZU bardzo dokładnie i fachowo ocenił uszkodzenia, a potwierdzili to mechanicy.

 

Bądź dzielna i cierpliwa - mnie się to przydało

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...