Skocz do zawartości

Subaru po Dzwonach - Galeria "rannych" samochodów


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

No gdybym ja Ci miała TAKI obiekt pożądania, to też bym nikomu poklepać nie dała :wink: . Lecz ten skarb czym prędzej, coby nie pozbawiać innych użytkowników highway-ów zazdrosnych spojrzeń :wink: :grin:
A Ty to o mnie tak pieknie piszesz? :oops:

 

Mój Drogi, ja to o Twoim aucie tak piszę :mrgreen:, bo jeśli chodzi o subaru, śmiało możesz nazwać mnie blacharą, nie obrażę się :mrgreen: :wink:

 

P.S. użytkownik innej marki z miejsca dostałby w papę :wink: :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Marek145, swojego czasu podobnie oberwalem tylko u mnie troszke lagodniej:

http://img353.imageshack.us/my.php?imag ... 405ll1.jpg

http://img149.imageshack.us/my.php?image=123yy5.jpg

 

u Ciebie ten tyl nieciekawie wyglada :sad: Bez ciecia i spawania sie nie obejdzie

 

trza bylo tak szybko sie nie spieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo "Sabinka" sie prowadzi jak nalezy :mrgreen:

Koshmare mnie tez ten tyl niepokoi, i mam jeszcze jeden problem bo chyba bede musial zaplacic ze swojej kieszeni (sprawa odinna) jak narazie to wyliczylem czesci: blotnik, maska, zdezak, lampy....(to co widac do wymiany) $5000 + pozostale czesci + robota = chyba juz nie wroce do Polski :cry:

adamusmax ja sie szybko nie spieszylem to Sabinka za szybko przyspieszyla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczkow
:evil:
hogi widze ze chyba ww usa nie byles wiec wyjasnie ze sa Polacy z ktorymi mozna konie krasc i Polaczki co tylko szukaja sposobu zeby Cie wy@$%$c miedzy innymi temu zmienilem stan z NJ na LA

Twoja odpowiedź nie tłumaczy nazywania nas, Polaków - Polaczkami.

 

Zacytuję Ci Gala:

Jeżeli już musisz, to proponuję "Polactwo". Ma to wyrażenie przynajmniej jasną definicję i "pochodzenie krajowe" :wink: .

"Polaczek", to polskie tłumaczenie obraźliwych określeń Polaków za granicą. Niemcy niechętnie o sobie mówią per "Szwaby", Czesi per "Pepiki", Rosjanie per "Kałmuki".

 

Nie musimy być w czołówce nonkonformizmu narodowego na świecie...

Tu była dyskusja na ten temat: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=343237#343237

 

Mnie też drażni takie określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczkow
:evil:
hogi widze ze chyba ww usa nie byles wiec wyjasnie ze sa Polacy z ktorymi mozna konie krasc i Polaczki co tylko szukaja sposobu zeby Cie wy@$%$c miedzy innymi temu zmienilem stan z NJ na LA

Twoja odpowiedź nie tłumaczy nazywania nas, Polaków - Polaczkami.

 

Zacytuję Ci Gala:

Jeżeli już musisz, to proponuję "Polactwo". Ma to wyrażenie przynajmniej jasną definicję i "pochodzenie krajowe" :wink: .

"Polaczek", to polskie tłumaczenie obraźliwych określeń Polaków za granicą. Niemcy niechętnie o sobie mówią per "Szwaby", Czesi per "Pepiki", Rosjanie per "Kałmuki".

 

Nie musimy być w czołówce nonkonformizmu narodowego na świecie...

Tu była dyskusja na ten temat: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=343237#343237

 

Mnie też drażni takie określenie.

Panowie nie chcialem nikogo urazic ani obrazic, jak juz pisalem musieli byscie tu troche pomieszkac zeby zrozumiec. Ja sam musialem wybrac posrod 2 mazen STI czy powrot do Polski i wybralem to pierwsze i musze teraz tu zpierdzielac po 70h/tyg i przydalo by sie jakies wspolczucie. Widze ze uzycie pewnego slowa wzbudzilo wiekszy odzew niz fakt ze chlopak rozbil auto na kture musi jeszcze przez jakies 2 lata napi!@$%. Patryjoci ile osob ma PL na swoich autach? ja mam i sie nia szczyce, moj brat ma tatuaz z Polskim orlem i ja tez planuje sobie taki zrobic bo jestem dumny ze jestem Polakiem i nie "nazwalem was Polakow polaczkami" tylko np. tych co w rok po przyjezdzie do usa zakladaja "firme" "zdzisiek construction" i czekaja na sezon letni bo przylatuja studenci z Polski ktorym sie placi $6-8/h i traktuje jak gowno bo jak nie pasuje sa nastepni, kiedys jeden taki polaczek na moich oczach podszedl do takiego studencika ktory ostatnimi silami lopatowal piach i powiedzial wskazujac na samolot ..."mlody jak nie chcesz robic to sie zwolnij, zobacz tam juz nastepnych 20 na twoje miejsce czeka, ha ha ha"... :evil:

Przepraszam ze odbieglem od tematu i jesli kogos urazilem (niechcaco)

A tym co sie ciesza z mojej krzywdy NA PLECY SIE WYJ@#$%$!CIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym co sie ciesza z mojej krzywdy NA PLECY SIE WYJ@#$%$!CIE :mrgreen:

 

Wszystko ładnie i pięknie tylko po co to ostatnie zdanie? Do kogo je kierujesz?

Kto się cieszy? Mógłbyś wskazać?

 

 

 

ps. błagam, sprawdź błędy w swoim poście (chociaż ortografię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...