Skocz do zawartości

Subaru po Dzwonach - Galeria "rannych" samochodów


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kierowca TIRa nie zauważył :roll: ... i pomimo wyroku sądu uznającego go winnym spowodowania kolizji (po 14 miesiącach od zajścia) i tak pewnie jest święcie przekonany, że sąd nie ma racji :lol:

Oczywiście, że Twoja wina.

Nigdy nie słyszałaś, że DUŻY może więcej. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może więc jakiś nowy wątek pod tytułem Spektakularne Dokonania "Kierowców"?

 

Od kilku lat moim idolem jest gość, który zapakował rodzinę do Astry kombi, wsadzil rowery na dach i ruszyl na weekendową działkę gdzieś zapewne w okolicach Zegrza. No ale chyba czegoś zapomnieli i postanowili podjechac do Auchana na modlińskiej - ich pech, że postanowili szybko i z fasonem zajechać na dolny parking.

 

Rowery połamane, dzieci placzą bo nie będzie wakacji, bagażnik wyrwany, stara drze się na fajtłapę męża, ten ogląda pognieciony dach i wyrwany reling - armagedon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc jakiś nowy wątek pod tytułem Spektakularne Dokonania "Kierowców"?

 

Od kilku lat moim idolem jest gość, który zapakował rodzinę do Astry kombi, wsadzil rowery na dach i ruszyl na weekendową działkę gdzieś zapewne w okolicach Zegrza. No ale chyba czegoś zapomnieli i postanowili podjechac do Auchana na modlińskiej - ich pech, że postanowili szybko i z fasonem zajechać na dolny parking.

 

Rowery połamane, dzieci placzą bo nie będzie wakacji, bagażnik wyrwany, stara drze się na fajtłapę męża, ten ogląda pognieciony dach i wyrwany reling - armagedon :mrgreen:

 

 

legnica,cuprum arena,pakujemy sie imprezą na parking (mam lpg ale ciiiii,pod klapką więc inkoguto lpg :wink: ) ,stoimy a pan przed nami wjeżdża ,łup i...mały zonk :shock: Box na dachu nie wlezie :mrgreen: "pilotka" wyszła z auta i zaczęła cos kminić :) do przodu nie pojedzie bo rurka przeszkadzała,do tyłu tez nie bo szlaban sie zamknął :mrgreen:

 

Ja ciągnąc łacha wjechałem w "slimaka" i słyszę ...obijanie mojego "bata" o sufit i wszelkie inne elementy :) sam sie smiałem z bezmózgowia kierowcy,a sam zapomniałem o tym ,że mam "bata" na dachu,ale moje auto co najwyżej troche poplumkało anteną ,a z boxem juz nie było tak prosto :mrgreen::mrgreen:

 

-- Pn paź 24, 2011 11:27 am --

 

U mnie było podobnie. Szanowna Pani postanowiła wykorzystać siłę tarcia subaru-honda do zatrzymania swojego bolidu. Oczywiście szkoda całkowita, odszkodowanie zbyt niskie by zreperować auto czy kupić nową budę...

 

Mnie kierowca TIRa nie zauważył :roll: ... i pomimo wyroku sądu uznającego go winnym spowodowania kolizji (po 14 miesiącach od zajścia) i tak pewnie jest święcie przekonany, że sąd nie ma racji :lol:

 

20100416002l.th.jpg

 

20100416008.th.jpg

 

Było zresztą o tym już na forumie :wink:

 

 

obiecałem wrzucic myk pt:" kierowca nie zauważył w prawym lusterku".Oto sytuacja z okolic Pyrzowic (lotnisko katowice),pan w ciężarówce zauważył golfa jak ten juz trabił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, ja też trąbiłam... a w ciągniku okno było otwarte... na nic się to nie zdało... kierownik TIRa od lewego krawężnika wyjechał na prawy pas trzypasmowej jezdni. Nie zdążyłam się cofnąć, bo za mną było przejście i droga dla rowerów, więc było ryzyko, że kogoś potrącę.

 

 

NA przyszłość w Polskim kodeksie nie ma znaku z zakazem wjazdu lpg :)

 

No to prawda, ale w CH Madison w centrum Gdańska jest na przykład zakaz wjazdu samochodami z lpg na parking podziemny. Wspólnota mieszkaniowa se tak zarządziła... i ma chyba do tego prawo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, nie ma takiego znaku... więc zwykła tabliczka wisi przed wjazdem :roll:

 

Z drugiej strony ztcw (interesowałam się tym kiedyś) ponoć żaden Zarząd ani Wspólnota nie mogą podjąć takiej uchwały, ponieważ jest to niezgodne z prawem.

Zastanawia mnie tylko jaki cel ma ta tabliczka?

 

Sama nie wiem jak to jest, więc pytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ztcw (interesowałam się tym kiedyś) ponoć żaden Zarząd ani Wspólnota nie mogą podjąć takiej uchwały, ponieważ jest to niezgodne z prawem.

Zastanawia mnie tylko jaki cel ma ta tabliczka?

 

 

W jednej z gazet motoryzacyjnych (chyba Motor) czytałem, że Wspólnoty czy administracje mają prawo ustalać takie zakazy.

W garażach gdzie parkują auta z LPG powinna być odpowiednia wentylacja, zapewniająca, że w razie wycieku gaz, który jest cięższy od powietrza nie będzie zbierał się na dole garażu. Jeśli takiej wentylacji nie ma, to administracja ma prawo, a nawet powinna zakazać wjazdu autom z LPG.

 

A co do znaków, to ze znakiem spotkałem się na parkingach we Włoszech, w Polsce jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, dzięki, to coś rozjaśnia... :)

 

Zastanawiam się jeszcze nad taką sytuacją, gdy na takim parkingu z zakazem wjazdu samochodów na gaz (np. wspomniany przez mnie Madison - wg mnie tam w ogóle nie ma wentylacji na parkingu) coś się stanie to kto odpowiada za ewentualne szkody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo iż nie ma takiego znaku nic nie stoi na przeszkodzie aby taka spółdzielnia, czy pawilon handlowy z parkingiem orzekły czy to w jakimś dokumencie wewnętrznym (regulamin, zarządzenie) że zabraniają wjazdu samochodom z instalacją lpg i tyle, mają do tego prawo, a stawianie znaków to już zupełnie inna sprawa, czy na mojej posiadłości czy terenie przyległym (który jest moim a nie służy na cele publiczne mogę sobie znak postawić oczywiście że mogę) nawet taki że możesz wejść tylko w krawacie bo jak wiadomo Klient w Krawacie jest mniej awanturujący się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zakazów - przecież właściciel budynku może sobie zakazać wejścia/wjazdu komu tylko chce, również i ludziom rudym albo z długimi paznokciami, prawda?

 

No jeśli mówisz o budynku typu jakaś galeria to raczej ociera się to o dyskryminację a to jest karalne ;)

 

-- Wt paź 25, 2011 12:05 pm --

 

Nigdzie nie jest napisane, że autom z LPG nie będzie wolno wjeżdżać na parkingi podziemne. Co do znaków jest to ich własna regulacja (Zarządcy) i trzeba je w jakiś sposób respektować, mogą oni zabronić wjazdu i go egzekwować ze względu na bezpieczeństwo np. nie maja odpowiednich wentylacji tylko wtedy muszą zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 12.04.2002 i nowelizacja 12.03.2009 mieć odpowiednie wentylacje z czujnikiem propanu-butanu. Zamotane jak całe nasze prawo, jak chcecie to mogę poruszyć ten problem na jakichś zajęciach chyba, że na forum jest już jakiś wykształcony prawnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Co do znaków jest to ich własna regulacja (Zarządcy) i trzeba je w jakiś sposób respektować, mogą oni zabronić wjazdu i go egzekwować

 

Tylko skoro znaku nie ma w kodeksie to nie ma również w taryfikatorze, więc co może grozić za złamanie zakazu i kto to będzie egzekwował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać do 0:35 na pewno będzie Subaru po dzwonie:

Przed wklejeniem linka wklepcie go w wyszukiwarke:P

 

http://forum.subaru.pl/search.php?keywords=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DCTMMJlpzPuI&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

 

 

w 1:00 gość imprezą przeszarżował...a takie ładne auto miał nasz sąsiad....

Jak się nie umie jeździć to się ABSu nie odłącza dla lansu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...