Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adi napisał:

To wiem, bardziej myślałem, że przed startem dostał taką informację. Na pewno, jak się szykował przez te kilka minut, to było głośno o falstarcie.

 

Bardzo ryzykowne podejście, ok, między nimi były chyba 3 minuty odstępu, ale... nawet gdyby dostali informację o falstarcie, byłaby ona bardzo "na gorąco".. a teraz, jaką masz pewność czy nie jest to błąd realizatorów? pomyłka? Wyobraźmy sobie sytuację, że zwykły ludzki błąd, ktoś błędnie podał informacje o falstarcie.. Loeb odpuszcza i jest po rajdzie.. :) a takie przypadki to nic nowego.. sam pamiętam wiele informacji o karze za falstart, które po chwili znikały :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW odnosnie Hyundaia w norweskiej telewizji idzie program Team Solberg ktory sledzi kareiere Oliviera. Sezon 2 do jego wystepy w zeszlym roku. 

Pare razy z boku zlapali Adamo jak wpadl w furie na przyglad ja Olivier urwal kolo na pierwszym odcinku Safari a mial przykazane od Adamo ze ma jechac spokojnie i zdobywac doswiadczenie. Nawet Peter skulil uszy po sobie i schdzil mu z drogi jak sie tylko dalo. 

Ogilnie po za kamerami WRC widac ze z tym gosciem nie bylo zartow i myle ze bedzie go  ciezko zastapic.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 08:52, turdziGT napisał:

BTW odnosnie Hyundaia w norweskiej telewizji idzie program Team Solberg ktory sledzi kareiere Oliviera. Sezon 2 do jego wystepy w zeszlym roku. 

Pare razy z boku zlapali Adamo jak wpadl w furie na przyglad ja Olivier urwal kolo na pierwszym odcinku Safari a mial przykazane od Adamo ze ma jechac spokojnie i zdobywac doswiadczenie. Nawet Peter skulil uszy po sobie i schdzil mu z drogi jak sie tylko dalo. 

Ogilnie po za kamerami WRC widac ze z tym gosciem nie bylo zartow i myle ze bedzie go  ciezko zastapic.  

Nie wiem. Ja zawsze odnosiłem wrażenie, że z tym gościem jest coś nie tak. Jakiś taki zawsze bardzo przesadnie napięty mi się wydawał, co w sumie potwierdzasz.

Pod jego rządami Thierry z wiecznie drugiego nie zrobił się pierwszy, a raczej trzeci, a takiemu fighterowi i talentowi jak Tanak ewidentnie coś się złego stało z psychiką.

Ale ok, 2 tytułu mistrza producentów wyjęli w 2019 i 2020.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bosman napisał:

Nie wiem. Ja zawsze odnosiłem wrażenie, że z tym gościem jest coś nie tak. Jakiś taki zawsze bardzo przesadnie napięty mi się wydawał, co w sumie potwierdzasz.

Pod jego rządami Thierry z wiecznie drugiego nie zrobił się pierwszy, a raczej trzeci, a takiemu fighterowi i talentowi jak Tanak ewidentnie coś się złego stało z psychiką.

Ale ok, 2 tytułu mistrza producentów wyjęli w 2019 i 2020.

Mysle ze masz sporo racji i dlatego tam juz og nie ma. Mysle ze komus nie do konca podobal sie sposob bycia i dyktatorski sposob prowadzenia teamu i dlatego polecial. 

Odnosnie Therrego i Tanaka to mam nieodparte wrazenie ze tam glownym priorytetem byl tytul konstruktorow a kierowcy spadli na dugo plan w stylu zobaczymy po koniec sezounu jak stoicie i zobaczymy. Priorytetem jest team. 

 

Odnosnie samego Tanaka to wyglada jak by mial calkowicie wywalone ale z drugiej strony czemu ma nie miec. Zgarnal fortune przechidzac do Huyundaia ( kompetnie nieuzasadnione patrzac z retrospekcji na wyniki ) , jest wlascicielem ( razem z Marko Martinem ) RedGray Team ktory obsluguje kiencki program Hyundaia tzn wszystkie R5 lacznie z WRCami drugiego temamu dla Solberga i Veiby , w zeszym sezonie. W tej chwili sie chlopak bawi a nie jezdzi i nic nie zapowiada na zmiane.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

W tej chwili sie chlopak bawi a nie jezdzi i nic nie zapowiada na zmiane.

 

Chciałbym zobaczyć niespodziankę w Szwecji. Fajnie by było, żeby wielcy kierowcy nie odchodzili w taką słabą dyspozycję. 

Gdyby on i Neuville włączyli się do walki, to mamy nawet 7-8 kierowców, którzy będą mogli się pochwalić zwycięstwem na koniec roku.

Bo poza Hyu, to śmiało można założyć: Loeb, Ogier, Rovanpera, Evans, Breen...i może jeszcze Lapi np. w Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

ROC dla Loeba , co za gość B)

 

Dwie korony w ciągu miesiąca....szkoda tylko że w Dakarze 2-gie miejsce. Byłby Hat Trick ;) 

Seb, wracaj na pełny wymiar do WRC!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, chojny napisał:

Najważniejsze że Stig Blomqvist starym quattro sklepał nowe elektryczne quattro. :evil2:

 

Co za gość!!!

On był już stary, jak ja byłem młody ;) Pamiętam, że wtedy pokazywał się taki uśmiechnięty okazjonalnie w rajdach.

A tu powrót w aucie którym kiedyś wygrywał...szacunek :bowdown:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

 

Co za gość!!!

On był już stary, jak ja byłem młody ;) Pamiętam, że wtedy pokazywał się taki uśmiechnięty okazjonalnie w rajdach.

A tu powrót w aucie którym kiedyś wygrywał...szacunek :bowdown:

 

Ciekawe jak wyglądały miny chłopaków z Audi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...