Skocz do zawartości

Mens Fashion - News, Tips & Guides | Glamour | Farmani etc.


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, skwaro napisał:

Ale to nie jest mój idol, ja go nie trawię, kibicuję Maxowi. Ale między tym,a wynurzeniami z poziomu pudelka z sugerowaniem orientacji włącznie jest moim skromnym zdaniem szorowaniem po dnie...

 

 

Jak widać Hamilton wyznaje zasadę „Nieważne, co mówią. Ważne, by nie przekręcali nazwiska…”, to stara zasada showbiznesu.

 

Jak powinniśmy się zachować? Nie zwracać uwagi? Ignorować? 

Skoro robi to dla zwrócenia na siebie uwagi to ignorowanie jest gorsze czy mówienie o tym? A jeżeli nie dla zwrócenia uwagi to po co?

 

Poważnie się pytam, jak na to reagować... 

 

 

Złe jest mówienie o tym, czy robienie tego? Skoro mówienie o tym jest złe, to znaczy że Hamilton źle robi? Dla mnie może się ubierać w co chce, skoro tak się czuje dobrze.

 

Taki jest, jest sobą, tak jak wiele lat temu Dennis Rodman... Dennis był rozrabiaką, bad boyem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Jak widać Hamilton wyznaje zasadę „Nieważne, co mówią. Ważne, by nie przekręcali nazwiska…”, to stara zasada showbiznesu.

 

Jak powinniśmy się zachować? Nie zwracać uwagi? Ignorować? 

Skoro robi to dla zwrócenia na siebie uwagi to ignorowanie jest gorsze czy mówienie o tym? A jeżeli nie dla zwrócenia uwagi to po co?

 

Poważnie się pytam, jak na to reagować... 

 

 

Złe jest mówienie o tym, czy robienie tego? Skoro mówienie o tym jest złe, to znaczy że Hamilton źle robi? Dla mnie może się ubierać w co chce, skoro tak się czuje dobrze.

 

Taki jest, jest sobą, tak jak wiele lat temu Dennis Rodman... Dennis był rozrabiaką, bad boyem ;) 

Najlepiej by było jakby takimi tematami się ludzie zajmowali na pudełkach i tym podobnych miejscach,a tu byśmy się skupili na F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, skwaro napisał:

Nie, po prostu nie interesuje mnie kto z kim śpi i w co się ubiera :)

 

Ale dlaczego wiążesz stój z tym kto z kim śpi? Nie posuwasz za daleko?

 

Hamilton ubrał się tak, ponieważ wsparł pokaz swojego przyjaciela, chciał go wypromować i jak widać się to udało. Jakim kosztem czy zyskiem dla swojego wizerunku, widzimy w Twojej odpowiedzi. 

 

"Lewis Hamilton Offered Black Designers a Seat at the Table for This Year’s Met Gala"

 

 

Czy legendzie F1 wypada? Czy powinien? Jak jest odbierany? To już każdy sam musi sobie chyba odpowiedzieć. Jest twarzą F1, arcymistrzem, najjaśniej świecącą gwiazdą tego sportu i wszystko co robi wpływa na postrzeganie jego osoby i całej F1. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Ale dlaczego wiążesz stój z tym kto z kim śpi? Nie posuwasz za daleko?

 

Hamilton ubrał się tak, ponieważ wsparł pokaz swojego przyjaciela, chciał go wypromować i jak widać się to udało. Jakim kosztem czy zyskiem dla swojego wizerunku, że widzimy w Twojej odpowiedzi. 

 

"Lewis Hamilton Offered Black Designers a Seat at the Table for This Year’s Met Gala"

 

 

Czy legendzie F1 wypada? Czy powinien? Jak jest odbierany? To już każdy sam musi sobie chyba odpowiedzieć. Jest twarzą F1, arcymistrzem, najjaśniej świecącą gwiazdą tego sportu i wszystko co robi wpływa na postrzeganie jego osoby i całej F1. 

 

Poczytaj posty wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucinając dyskuje to sa idole bez znaczenia na osiągnięcia sportowe 

 

image.jpg.06fa30c6f651acaa64e07ffa3e70e2e8.jpg

 

84.thumb.jpg.bb967ca302034a0d5306e75a6e7ea659.jpg

 

EA876210-6725-4439-824B-B666F2B07C8A.jpeg.thumb.jpg.d055a1692f01b5ad2e92c3159012ae10.jpg

 

gettyimages-1639209-1631701955.jpg.cfeec32d6b56bdb8e8d314ff06793823.jpg

 

d56c3fc6d066932054f66d49e8f841716d9ad285871cebc17c5795554feb676a.jpg.eb0457f772135b9cca4b4fc72a06c189.jpg

 

I adekwatnie ktoś kto ubiera firankę na nogawkę,  bez znaczenia ile osiągnął w sporcie , co temu przyświeca i co chcę zamanifestować, jest nikim innym jak klaunem. Żeby być idolem trzeba mieć tez troche godności.

 

TELEMMGLPICT000271215017_trans_NvBQzQNjv4BqXbemceMJgkWHHR1xL7WSd2L_7g9yIycDHTswgt5FOUU.jpeg.thumb.jpg.8277354305ae31a41af78c83703df8b2.jpg

 

 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, turdziGT napisał:

Ucinając dyskuje to sa idole bez znaczenia na osiągnięcia sportowe 

 

I adekwatnie ktoś kto ubiera firankę na nogawkę,  bez znaczenia ile osiągnął w sporcie , co temu przyświeca i co chcę zamanifestować, jest nikim innym jak klaunem. Żeby być idolem trzeba mieć tez troche godności.

 

 

 

Ok boomer :)

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, turdziGT napisał:

Ucinając dyskuje to sa idole bez znaczenia na osiągnięcia sportowe 

 

I adekwatnie ktoś kto ubiera firankę na nogawkę,  bez znaczenia ile osiągnął w sporcie , co temu przyświeca i co chcę zamanifestować, jest nikim innym jak klaunem. Żeby być idolem trzeba mieć tez troche godności.

Godności, charakteru i ekstrawagancji wynikającej z wyjatkowej osobowości a nie z wyglądania inaczej.

Ciekaw jestem ilu kierowców zostałoby w F1 gdyby nagle zaczeli im płacić tyle co tym kierowcom z lat 60 czy 70-tych. Wtedy wiedzielibyśmy kto to robi z pasji. Wtedy znowu zacząłbym ekscytować się tym sportem. Teraz kiedy Kimi zakończył karierę to interesować mnie bedą te wyścigi, w których będę mógł zobaczyć naszego rodaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora pay driverów. Wielu z nich poświeciło całe dzieciństwo, lata a ich rodziny wielkie pieniądze, aby oszlifowac diamenty bez gwarancji sukcesu. 

Naiwnie wierzę, że są jeszcze kierowcy z pasji. 

A co do Hamiltona i tych zdjęć.. Jakby, nie krytykujmy go za to, że wspiera takie inicjatywy. To jest w jakiś sposób dobre. Ktoś wskazał, jak powinni wyglądać idole. Ale co to ma do rzeczy? Nie lubię Hamiltona, ale to trochę jego sprawa cnie. Bardziej problemem jest tutaj to, że nie mamy wyboru, czy nas to interesuje czy nie, bo jest to teraz wszędzie.. 

Nie wiem, czy dobrze ująłem to, chyba trochę niezrozumiale mi się to napisało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Danko napisał:

Bardziej problemem jest tutaj to, że nie mamy wyboru, czy nas to interesuje czy nie, bo jest to teraz wszędzie.. 

Dokładnie tak samo jak i inne rzeczy promowane przez media na całym niemalże świecie. Jesteśmy zalewani informacjami które nas nie interesują ale trudno na nie nie trafić gdyż to właśnie one się sprzedają najlepiej. 

 

Prawie nie mam  nic do Lewsia jako kierowcy (poza płakaniem jak nie idzie po jego myśli i korzystaniem z pleców jakie daje mu w wielu sytuacjach maFIA), trudno zaprzeczyć, że jest niesamowicie utalentowany i skuteczny, trafił też do zespołu który jemu podporządkował wszystko... ale jestem daleki od postrzegania go inaczej niż przez pryzmat atencjusza i hipokryty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lipton napisał:

@-=nikon=-A Alonso...?

 

Chyba też.

 

48 minut temu, Danko napisał:

Nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora pay driverów. Wielu z nich poświeciło całe dzieciństwo, lata a ich rodziny wielkie pieniądze, aby oszlifowac diamenty bez gwarancji sukcesu. 

Naiwnie wierzę, że są jeszcze kierowcy z pasji. 

A co do Hamiltona i tych zdjęć.. Jakby, nie krytykujmy go za to, że wspiera takie inicjatywy. To jest w jakiś sposób dobre. Ktoś wskazał, jak powinni wyglądać idole. Ale co to ma do rzeczy? Nie lubię Hamiltona, ale to trochę jego sprawa cnie. Bardziej problemem jest tutaj to, że nie mamy wyboru, czy nas to interesuje czy nie, bo jest to teraz wszędzie.. 

Nie wiem, czy dobrze ująłem to, chyba trochę niezrozumiale mi się to napisało 

 

Rozumiem...ale wolałbym usłyszeć, że gdzieś "narozrabiał" albo okazał się wielkodusznością zupełnie bezinteresownie, mentalnie "splunął" w twarz komuś ważnemu odnosząc się do jakiś wydarzeń społecznych, wyraził swoją kontrowersyjną dezaprobatę.

Nie znoszę poprawności politycznej zwłaszca w obecnych czasach gdy jest to wyłącznie hipokryzja i obłudą.

Nie interesuję się piłką nożną, ale spodobał mi się ten gest Ronaldo z wiadomym napojem gazowanym.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ayu napisał:

Dokładnie tak samo jak i inne rzeczy promowane przez media na całym niemalże świecie. Jesteśmy zalewani informacjami które nas nie interesują ale trudno na nie nie trafić gdyż to właśnie one się sprzedają najlepiej. 

 

Z tym pije głównie do fanpage F1, który obserwuję.. Dla f1:scenic:

@Neutrino33rozumiem, co masz na myśli - popieram w 105%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

 

Ale dlaczego wiążesz stój z tym kto z kim śpi? Nie posuwasz za daleko?

 

Hamilton ubrał się tak, ponieważ wsparł pokaz swojego przyjaciela, chciał go wypromować i jak widać się to udało. Jakim kosztem czy zyskiem dla swojego wizerunku, widzimy w Twojej odpowiedzi. 

 

"Lewis Hamilton Offered Black Designers a Seat at the Table for This Year’s Met Gala"

 

 

Czy legendzie F1 wypada? Czy powinien? Jak jest odbierany? To już każdy sam musi sobie chyba odpowiedzieć. Jest twarzą F1, arcymistrzem, najjaśniej świecącą gwiazdą tego sportu i wszystko co robi wpływa na postrzeganie jego osoby i całej F1. 

 

Nie mam pytań…

B9FB460A-D63D-4136-AA3F-BEE4CA79E2B6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, QbaqBA napisał:

Nie kibicuję Hamiltonowi, niezbyt szanuję jego "aktywności" poza-torowe, ale serio burza jest o to, że koleś na "bal przebierańców" przyszedł przebrany? Bo wierzę, że sprawdziliście czym jest Met Gala, jaki jest dress code etc.

 

 

Sprawdziliśmy, można by nawet wrzucić kilka zdjęć ale... w sumie. 

 

Można się nawet jakoś ubrać. ;) 

 

 

 

 

 

 

image.jpg

lilly-singh-derek-blasberg-james-charles-and-madelaine-news-photo-1629320464.jpg

rs_634x1024-210913175544-634-Ben-Afleck-Jennifer-Lopez-2021-Met-Gala-Couples.cm.91421.jpg

z27568265Q,2021-MET-Museum-Costume-Institute-Benefit-Gala.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • chojny zmienił(a) tytuł na Mens Fashion - News, Tips & Guides | Glamour | Farmani etc.
W dniu 17.09.2021 o 13:08, Neutrino33 napisał:

Rozumiem...ale wolałbym usłyszeć, że gdzieś "narozrabiał" albo okazał się wielkodusznością zupełnie bezinteresownie, mentalnie "splunął" w twarz komuś ważnemu odnosząc się do jakiś wydarzeń społecznych, wyraził swoją kontrowersyjną dezaprobatę

 

LH44 kupił kiedyś McF1 chassis 044 za worek $$ więc w sumie szacun - zna się na dobrych autach i wie na co wydawać kasę :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...