Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Seria wydech jak hybryda :D. Te yarisy tak z łatwością brały ten pierwszy zakręt 180, że nie wiem. Ładnie bokiem leciały. Może tak wydaje się, bo krótkie ;D Jakby @marcinwrxsti zasiadł za takiego... hmmm ciekawe:D.

 

@mly96 Był jeszcze 5 przejazd.

Edytowane przez allu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko założyłem deszcze. Miałem 10 s przewagi i chciałem zaryzykować. I wpadlem w śnieżna maź, która dla deszcz jest zabójcza. 

 

Ale później odrobilem:)

 

A Yaris? Komentarz Chyba jest zbędny. 3 i 6 miejsce w generalce. Sztos! Nowy gracz na podwórku :) jestem pod wrażeniem. Po raz kolejny

Edytowane przez marcinwrxsti
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcinwrxsti napisał:

A Yaris? Chyba jest zbędny. 3 i 6 miejsce w generalce. Sztos! Nowy gracz na podwórku :) jestem pod wrażeniem. Po raz kolejny

Jeśli Yaris po 3-4 miesiącach od debiutu, z bardzo ograniczonymi mozliwościami  upgradu jest w stanie jak równy z równym walczyć z potworami latami przerabianymi i naprawdę świetnymi kierowcami, to ...... może być bardzo różnie w przyszłości, jeśli będzie potencjał to firmy tuningowe zaczną produkować części performance, i będzie jeszcze lepiej, ale może byc tak że rynek jest za mały i po czasie to stanie się mało opłacalne, albo cholernie drogie.

Tak czy siak @marcinwrxsti gratki, a akurat Tobie to zaufam w 100% że jesteś obiektywny :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do Yarisa zaczną robić części z półki performance, a moim skromnym zdaniem zaczną bardzo szybko, wystarczy popatrzeć co się dzieje w JP, to Yaris zacznie zamiatać towarzystwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

Jak do Yarisa zaczną robić części z półki performance, a moim skromnym zdaniem zaczną bardzo szybko, wystarczy popatrzeć co się dzieje w JP, to Yaris zacznie zamiatać towarzystwo...

różnie może być, będzie na to rynek to będą produkować, jeśli Toyota będzie produkować i kontynuować projekt dalej platformy GR i będą części wspólne np. na Corolle to ma sens czysto biznesowy. A jak włączą w to rynek US to na 100% tak, ale tego chyba jeszcze nie wiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

różnie może być, będzie na to rynek to będą produkować, jeśli Toyota będzie produkować i kontynuować projekt dalej platformy GR i będą części wspólne np. na Corolle to ma sens czysto biznesowy. A jak włączą w to rynek US to na 100% tak, ale tego chyba jeszcze nie wiemy. 

Yarisa z tego co wiem nie planują na Stany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, krist napisał:

eee, jak Felix, cytuję:

V-ce Mistrz Polski Grupy N w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2013

- 1 miejsce w klasie RWD w Pucharze polski w 2010

który kupił GR, i którego tu nazwałeś nie będę cytował jak? Melanż piątkowej nocy? :D

@krist piszesz wybiórczo celowo coś jak TVP INFO :evil:, po pierwsze przeprosiłem i uzupełniłem w wątku o co mi chodziło, że nie dotyczy to Pawła ( Felixa) a Cezarego G. ale oczywiście to cynicznie pominołeś , a co do piątkowego melanżu..... to chyba Ty masz problem. Jak zwykle trafiłeś kulą w płot, bo od listopada niestety u mnie pełna abstynencja w związku z wizytą w szpitalu i pełną dietą. Ale jak to w necie, możesz pisać wszystko.... 

Generalnie powiem Ci jedno, staram się ignorować  takich ludzi, podobnie jak Cezarego :P EOT

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

@krist piszesz wybiórczo celowo coś jak TVP INFO :evil:, po pierwsze przeprosiłem i uzupełniłem w wątku o co mi chodziło, że nie dotyczy to Pawła ( Felixa) a Cezarego G. ale oczywiście to cynicznie pominołeś , a co do piątkowego melanżu..... to chyba Ty masz problem. Jak zwykle trafiłeś kulą w płot, bo od listopada niestety u mnie pełna abstynencja w związku z wizytą w szpitalu i pełną dietą. Ale jak to w necie, możesz pisać wszystko.... 

Generalnie powiem Ci jedno, staram się ignorować  takich ludzi, podobnie jak Cezarego :P EOT

to wyedytuj jeszcze wczorajszy bluzg, bo słabo to wygląda. Jak tak piszesz na trzeźwo to pozostaje współczuć ;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krist napisał:

to wyedytuj jeszcze wczorajszy bluzg, bo słabo to wygląda. Jak tak piszesz na trzeźwo to pozostaje współczuć ;)

To że piszę szczerze jak to wygląda z innego punktu widzenia, i jak to wygląda w praktyce ze strony opłacanych dziennikarzy nie mam zamiaru przepraszać ! Taki świat teraz niestety, za współczucie dziękuje, ale akurat od Ciebie zupełnie go nie potrzebuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Rozumiem Twoje motywacje i argumenty, ale nie rozumiem i nie szanuję języka, który używasz. Obrażanie kogoś nazywając go tak jak Ty... no cóż... w standardach cywilizowanych ludzi jest po prostu słabe. Obrażanie przy okazji pośrednio innych nacji także. Nie szkoda Ci czasu na takie negatywne emocje wobec tego człowieka?

Radości z posiadania auta i więcej życzliwości :)

 

Aby było jasne ! Jestem może starej daty człowiekiem, prawie 50 lat na karku, ale nie jestem w stanie zaakceptować fałszywych opinii ludzi którzy naprawdę nic nie prezentują, a są jedynie opłacani przez koncerny. To że uzywam słów bezpośrednich, sorry, może się jeszcze nie odnalazłem w tym świecie.... Mi to jednak nie odpowiada i piszę jak jest. Wulgarnie może trochę, ale czasami chyba tak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carfit napisał:

To że piszę szczerze jak to wygląda z innego punktu widzenia, i jak to wygląda w praktyce ze strony opłacanych dziennikarzy nie mam zamiaru przepraszać ! Taki świat teraz niestety, za współczucie dziękuje, ale akurat od Ciebie zupełnie go nie potrzebuje. 

@Carfit rzucasz się na każdego kto ma inne zdanie niż Twoje, besztasz go a potem mówisz że to taka szczerość. Może pora przestać zachowywać się w sieci jak nastolatek z nizin społecznych?

To że Cezary Gutowski to wyjątkowo śliski i zakłamany typek, ślizgający się na popularności innych ludzi nie znaczy ze musisz na forum subaru serwować nam teksty które naprawdę tu nie przystoją. Mam wrażenie że TF się statecznie postarzało i ani aferek (to się teraz chyba nazywa inba?) ani wyzwisk juz  dawno tu nie było.

Masz ochotę na bekę z CG polecam https://www.facebook.com/CerataCezarego

niestety dawno nie aktualizowane, ale dobrze oddaje charakter typka.

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam już zejdźcie z tego Carfita. Powiedział co myślał a ze robi to zawsze bez owijania w bawełnę, co ja osobiście bardzo sobie cenię mimo ze tez na jakimś tam temat sie nie zawsze zgadzam ale takie jest życie i każdy ma prawo do własnej opini.  Rozumie ze ktoś to mógł odebrać za obraźliwe ale życie idzie dalej. Było minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, romek_l napisał:

To gdzie ten Hyundai i30?
Bo jakoś go nie widzę przed GR-em :mrgreen:

był zbyt premium żeby brać udział, a ambasador akurat miał ekskluzywny wywiad.

Swoją drogą co mają w głowach ludzie którzy takiemu komuś dają samochody do promowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kowal napisał:

Jest już film z Kielc z Yarisem

 

Zaryzykuję różne epitety ale:

- o ile z gazem GR napędza się genialnie, to na odpuszczonym w wolnych zakrętach faktycznie ryje przodem mocno

- jeśli to jest auto po chipie i wydechu, to chyba nie ma szans na efekty dzwiękowe jak w STI i EVO

- lepszych warunków pod małe lekkie auto już w tym roku nie będzie :)

Ale ogólnie to GR jedzie bardzo fajnie, widać że lubi żeby mocną rękę i cięzką nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...