Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, antikos napisał:

Czy ktoś już może odebrał z Was to cudo ? 

 

Mój urwis śmiga drugi tydzień, nie wyrażam na razie opinii gdyż mam ok 500km, postanowiłem do 1000km obchodzić się z nim delikatnie i męczę się jeszcze:) 

Kolega budda w filmiku powyżej przy wyjeździe z salonu kręcił bąki, ale młodzież inaczej podchodzi do tematu, może ją spali za miesiąc, żeby zdobyć fejm, nie wnikam.

GR w odwiedzinach u pradziadka;)

 

 

20210211_204154.jpg

  • Super! 7
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vexus napisał:

 

Mój urwis śmiga drugi tydzień, nie wyrażam na razie opinii gdyż mam ok 500km, postanowiłem do 1000km obchodzić się z nim delikatnie i męczę się jeszcze:) 

Kolega budda w filmiku powyżej przy wyjeździe z salonu kręcił bąki, ale młodzież inaczej podchodzi do tematu, może ją spali za miesiąc, żeby zdobyć fejm, nie wnikam.

GR w odwiedzinach u pradziadka;)

 

 

20210211_204154.jpg

Budda brał demo z salonu - podobno

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, antikos napisał:

Tak z ciekawości, jak pozycja za kierownicą, nie jest za wysoko, bo widzę w necie dużo uwag w tym temacie. 

Budda ma 190cm i mówił, że wysoko się siedzi i dlatego auto dla Grażynki.

 

W opisie pod filmem jest uwaga, że auto było dotarte i ciepłe dlatego kręcił bączki pod salonem :-) Normalnie by tego nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, antikos napisał:

Tak z ciekawości, jak pozycja za kierownicą, nie jest za wysoko, bo widzę w necie dużo uwag w tym temacie. 

 

Niestety jest za wysoko, podobno już jest jakiś patent na listwy mocujące do obniżenia, pewnie będą popularne:)

 

Teraz, NonPhixion napisał:

Budda ma 190cm i mówił, że wysoko się siedzi i dlatego auto dla Grażynki.

 

W opisie pod filmem jest uwaga, że auto było dotarte i ciepłe dlatego kręcił bączki pod salonem :-) Normalnie by tego nie robił.

 

Jeżeli tak, zwracam honor, nie oglądam go na youtube, nie oceniam chłopaka, tak mi się skojarzyło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, NonPhixion napisał:

Budda ma 190cm i mówił, że wysoko się siedzi i dlatego auto dla Grażynki.

 

W opisie pod filmem jest uwaga, że auto było dotarte i ciepłe dlatego kręcił bączki pod salonem :-) Normalnie by tego nie robił.

nie wiem co on mówił, bo jakoś gościa nie toleruję za te bajki i opowieści dziwnej treści, piszę co w necie napisali 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vexus i @antikos wrzucony został link z filmem do auta to zobaczyłem w wolnej chwili :-)

 

Byłem ciekawy jego treści, bo jak do tej pory tylko dziennikarze motoryzacyjni, kierowcy rajdowi i wyścigowi się wypowiadają.

 

Jeżeli jutiubera można nazwać "normalnym" użytkownikiem to zobaczyłem z ciekawości co powie i jakie jest jego zdanie. Jak dla mnie zwykły Iksiński raczej takiego auta nie kupi.

 

P.S. Oficjalnie ma być tylko 250 sztuk na Polskę, bo różne informację przewijają się w internecie.

 

 

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

po ile teraz toyota sprzedaje? Mowili o 10% drozej coś

Trochę dziwne ale nie spytałem :blink:

Trochę porozmawialiśmy o szczegółach technicznych, pomacałem z bliska, na żywo wygląda dużo lepiej.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tommo napisał:

Trochę dziwne ale nie spytałem :blink:

hmm, aż z ciekawości zadzwoniłem do swojego opiekuna od floty w Toyota, i mowi że nie ma ! ale sie dowie i da znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antikos napisał:

nie wiem co on mówił, bo jakoś gościa nie toleruję za te bajki i opowieści dziwnej treści, piszę co w necie napisali 

przecież on tylko auto do Japonii wysłał w kontenerze na dorobienie dokładek z carbonu bo w Polsce nikt tego nie robi, przynajmniej tak mówił :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kukson napisał:

Nieźle to popitala nawet na Kormoranie ;)

 

 

Może jeszcze nasz narodowy tester Cezary G. zmieni zdanie :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

czym dłużej patrze na te czerwone GRy tym bardziej zastanawiam się nad zmianą koloru :D  Wszędzie tylko białe, ewentualnie czarne. @vexus Ty masz perłe? :)

 

@FilipeK ja mam perłę i jestem zadowolony, wygląda ok:thumbup:, czerwony na pewno jest szybszy, czarny najsłabiej pasuje do tego auta.

Jestem przekonany, że za szybko wygląd/kolor auta się nie znudzi, raczej często go nie spotkasz na ulicy, w garażu możesz zgasić światło;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, vexus napisał:

 

@FilipeK ja mam perłę i jestem zadowolony, wygląda ok:thumbup:, czerwony na pewno jest szybszy, czarny najsłabiej pasuje do tego auta.

Jestem przekonany, że za szybko wygląd/kolor auta się nie znudzi, raczej często go nie spotkasz na ulicy, w garażu możesz zgasić światło;)

 

No właśnie to auto w każdym kolorze wygląda dobrze :) Biały idealnie podkreśla te poszerzenia i wloty, czarna sprawia, że jest taki troche cicho ciemny, a czerwony sprawia, że jest najmniej popularny i na pewno najszybszy :biglol: Kurde kiedyś za komuny nie było wyboru i nie było problemu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, chojny napisał:

 

Nie zmieni, on miał racje a cały świat go źle zrozumiał. :mrgreen:

Ewentualnie za pół roku powie, że dzięki fachowym wskazówkom oczywiście od niego Toyota wprowadziła poprawki i teraz jest już cacy :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Równiatka (szybki zawodnik) pojawi się na superoesie w sobotę w Kielcach. Yarisem :)

Jestem ciekaw jak mu pójdzie i co powie o jeździe tym autem. Szczególnie, że ściga się mocnym Evo na co dzień. Szczególnie, że będzie ślisko. A Artur zadba o odpowiednią oponę. 

To będzie chyba  pierwszy test, naprawdę bojowy, tego auta;) 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Artur Równiatka (szybki zawodnik) pojawi się na superoesie w sobotę w Kielcach. Yarisem :)

Jestem ciekaw jak mu pójdzie i co powie o jeździe tym autem. Szczególnie, że ściga się mocnym Evo na co dzień. Szczególnie, że będzie ślisko. A Artur zadba o odpowiednią oponę. 

To będzie chyba  pierwszy test, naprawdę bojowy, tego auta;) 

A co ma powiedziec wszystko na temat tego auta juz chyba zostalo powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...