Skocz do zawartości

Impreza - szybkie pytanie


Elvisiak

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza GC. Tylne przewody hamulcowe są takie same z prawej jak i lewej?

Wydawało mi się że są te same (w końcu hamulce), ale sklepy mieszają mi w głowie opisując je jako prawa i lewa pod innymi numerami.

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.png.784277c8e5273d257c0cab3a5d87cc6a.pngL

 

Lanos,

chcę zdjąć czerwone, wiem, że są zatrzaski, które trzymają i najpierw muszę zdjąć zegary (zielone), czy to schodzi "na chama"? w sensie nie trzeba nic odkręcić? same zatrzaski?

widzę że jest niebieska śrubka, ale ona wygląda jak coś co skręca daszek z zegarami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć

Rozglądam się za imprezą GH wolnossącą 2.0 i spotkałem się z kilkoma opiniami, że są to awaryjne jednostki i kilka osób miało wymieniane silniki na nowe ze względu na wadę fabryczną... 

Ale jakoś nikt konkretów nie podał. Faktycznie było coś wyjątkowo z nimi nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyczy starszych diesli i to nie wszystkich a nie benzyn - bierz - bardzo dobre auto - sam rozważam zakup dla syna XD Jako posiadacz takiej imprezy z poprawionym dieslem jestem mega zadowolony z tego auta którym robię bardzo duże trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Cześć

Rozglądam się za imprezą GH wolnossącą 2.0 i spotkałem się z kilkoma opiniami, że są to awaryjne jednostki i kilka osób miało wymieniane silniki na nowe ze względu na wadę fabryczną... 

Ale jakoś nikt konkretów nie podał. Faktycznie było coś wyjątkowo z nimi nie tak? 

 

może kwestia której generacji, ja mam EJ204 od roku (poza klepaniem z które winie wymontowaną już przeze mnie LPG) nie robiłem z motorem nic i nie wygląda jakby mu się coś działo, chyba że zaatakuje znienacka *tfu tfu* :D  

 

motor demonem prędkości nie jest, przy niższych obrotach może trochę muł, ale jak wyrzucisz na wyższe to jest całkiem całkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak na szybko. Na co patrzeć przy GH 2.0 wolnossące. Oprócz tego co przy innych subarakach, głównie chodzi mi o korozję. Występuje, jeśli tak to gdzie?
Widziałem nie raz zgnite diesle. Ale to często od tego że już stoją na trawie i czekają jako dawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ewemarkam napisał:

Tak na szybko. Na co patrzeć przy GH 2.0 wolnossące. Oprócz tego co przy innych subarakach, głównie chodzi mi o korozję. Występuje, jeśli tak to gdzie?
Widziałem nie raz zgnite diesle. Ale to często od tego że już stoją na trawie i czekają jako dawcy.

 

u mnie w lanosie był problem z tylnymi błotnikami, zaczęło się od jednego małego purchla,

 

image.thumb.png.ac859dabfe81209ae0e6746d5dbeb4a6.png

 

skończyło się tak

 

image.png.e605bac19338140ec9bc49d4ed62b526.png

image.png.2a2c2dbf8280bb37d6ffcce4e73a5c41.png

 

image.thumb.png.0cbf67b5c03e8ccbc3529555aac56de0.png

 

image.thumb.png.2cb02ad346425c8ceb0c486d35dfc0cc.png

 

image.thumb.png.6079c139d40ee8c0a87483a4fd24056a.png

 

 

więc raczej błotnik tył, klapa, ranty drzwi dół, bo też był problem z jakiegoś powodu  z prawymi tylnymi (możn dlatego ze sam ich prawie wcale nie otwieram)

 

image.thumb.png.a513fefaea7ad960a84b270858cb87ca.png

 

 

poza tym jeśli chodzi o rudą to raczej nie występuje z tego co oglądaliśmy, chyba że ktoś już przy tym "profesjonalnie" majstrował

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
u mnie w lanosie był problem z tylnymi błotnikami, zaczęło się od jednego małego purchla,
 
image.thumb.png.ac859dabfe81209ae0e6746d5dbeb4a6.png
 
skończyło się tak
 
image.png.e605bac19338140ec9bc49d4ed62b526.png
image.png.2a2c2dbf8280bb37d6ffcce4e73a5c41.png
 
image.thumb.png.0cbf67b5c03e8ccbc3529555aac56de0.png
 
image.thumb.png.2cb02ad346425c8ceb0c486d35dfc0cc.png
 
image.thumb.png.6079c139d40ee8c0a87483a4fd24056a.png
 
 
więc raczej błotnik tył, klapa, ranty drzwi dół, bo też był problem z jakiegoś powodu  z prawymi tylnymi (możn dlatego ze sam ich prawie wcale nie otwieram)
 
image.thumb.png.a513fefaea7ad960a84b270858cb87ca.png
 
 
poza tym jeśli chodzi o rudą to raczej nie występuje z tego co oglądaliśmy, chyba że ktoś już przy tym "profesjonalnie" majstrował
 
Dzięki wielkie, szwagier szuka. Facet ma 1.5, przemilcze. Ale też stoi tam 2.0 tylko coś z rozrządem jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tutek napisał:

Tak, poprzez zapięcie pasów. 

Śmieszek z ciebie.

 

Nie chcesz pomóc to nie pisz.

 

... że obowiązku zapinania pasów nie ma:
  • osoba mająca zaświadczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do używania pasów bezpieczeństwa;
  • kobieta o widocznej ciąży;
  • kierujący taksówką podczas przewożenia pasażera;
  • instruktor lub egzaminator podczas szkolenia lub egzaminowania;
  • policjant, a także inny podobny mu funkcjonariusz (ABW, CBA, SG…) — podczas przewożenia osoby (osób) zatrzymanej;
  • funkcjonariusz SOP podczas wykonywania czynności służbowych;
  • żołnierz Żandarmerii Wojskowej podczas wykonywania czynności ochronnych;
  • zespół medyczny w czasie udzielania pomocy medycznej;
  • konwojent podczas przewożenia wartości pieniężnych;
  • osoba chora lub niepełnosprawna przewożona na noszach lub w wózku inwalidzkim;
  • dzieci w określonych w innych przepisach wypadkach
Edytowane przez makos89
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zblokować pompe hamulcową? Potrzebuje ściągnąc zaciski i oddać do regeneracji. Wciśnięcie na stałe pedała hamulca bez zapłonu - podziała? 
Wymieniałem przewody to co by nie kapało to nałożyłem na przewód ten przy karoserii kapturek z odppwietrznika zacisku.
Może na dłuższy okres czasu też wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...