Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Bialym robia szumna prezentacje nowej Imprezy z pojezdzawkami etc. Maja byc gwiazdy :razz:

Plejady :?: :mrgreen:

 

Mam nadzieje! Czas na rehabilitacje :mrgreen:

A tak na serio - inicjatywa dilera z Bstoku. Mysle ze Subaryta powie wiecej, ja slyszalem od dzielnicowego tylko. Proponuje zrobic mini zlot Forumowiczow ktorzy maja blisko. 29 wrzesnia, sobota. Maja byc pojezdzawki i EVO IX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą widzialem lawetę pełną Imprez MY08, leciutko mnie zemdliło z bepłciowości tego sprzętu.

spoko, na żywo i tak wyglądają lepiej :twisted:

 

Projektant tego cacka musiał się zapatrzyć na walenie... znaczy wieloryby, wyrzucone na plaże atlantyku. STi to designersko taki sam wieloryb, jeno lekko już wzdęty, po tygodniu leżenia na plaży. Powinni każdemu kupcowi MY '08 dodawać papierową torbę z wycięciami na oczy do kompletu. Natomiast ten bodykit do STi to będzie pewnie sprzedawany osobno, jako "make Your own STi - fits any KIA, hyundai or toyota." Jakby się chłopaki postarali to i do lacetti dało by się to zaadaptować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą widzialem lawetę pełną Imprez MY08, leciutko mnie zemdliło z bepłciowości tego sprzętu.

spoko, na żywo i tak wyglądają lepiej :twisted:

 

Projektant tego cacka musiał się zapatrzyć na walenie... znaczy wieloryby, wyrzucone na plaże atlantyku. STi to designersko taki sam wieloryb, jeno lekko już wzdęty, po tygodniu leżenia na plaży. Powinni każdemu kupcowi MY '08 dodawać papierową torbę z wycięciami na oczy do kompletu. Natomiast ten bodykit do STi to będzie pewnie sprzedawany osobno, jako "make Your own STi - fits any KIA, hyundai or toyota." Jakby się chłopaki postarali to i do lacetti dało by się to zaadaptować :twisted:

 

Ale sie czepiacie tej nowej imprezy. Ale kiedy subaru bylo ladne? Wszystkie nie "usportowione" imprezy zawsze byly nieladne i nic sie nie zmienilo. Sti napewno bedzie sie podobalo a ci co tak teraz ja krytykuja zobacza ja wreszcie na drodze beda sie nagrzwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą widzialem lawetę pełną Imprez MY08, leciutko mnie zemdliło z bepłciowości tego sprzętu.

spoko, na żywo i tak wyglądają lepiej :twisted:

 

....osobno, jako "make Your own STi - fits any KIA, hyundai or toyota." Jakby się chłopaki postarali to i do lacetti dało by się to zaadaptować :twisted:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio - inicjatywa dilera z Bstoku. Mysle ze Subaryta powie wiecej, ja slyszalem od dzielnicowego tylko. Proponuje zrobic mini zlot Forumowiczow ktorzy maja blisko. 29 wrzesnia, sobota. Maja byc pojezdzawki i EVO IX

 

dobrze wiedziec. Jakbym zapomnial to tryknij do mnie. Znasz jakies blizsze szczegoly? U Jacka juz dawno nie bylem wiec nie wiem 'co sie dzieje sie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie czepiacie tej nowej imprezy.

true, true

 

ale zauważ że nie rozmawiamy o jakimś tam lotusie co to samochody w szopie składa, i o dziwo pakuje je nawet w dość zgrabne nadwozia, tylko o Wielkiej Firmie, która chyba stać na zatrudnienie jakiegoś designera co popchnie kwestie projektowe w jednym SPÓJNYM kierunku, a nie tak jak teraz, albo od czapy, albo w lewo, a generalnie każdy model w innym stylu.

 

I jeszcze w dodatku mydlą oczy schowkami na colę i ESP, a w drzwiach wstawili ramki. To co to przepraszam ma być? To sa jaja w żywe oczy, że zaryzykuje taki karkołomny związek frazeologiczny.

 

Może zrobili tak jak z pokazami filmów dla wybranej publiczności? "Chcemy happy-endu, żeby w ostatniej scenie ona mu się rzuciła na szyję, a ten zły niech zawiśnie na haku za oczodół" publika klaruje, a rezyser słucha. No i dali amerykanom schowki na hamburgery, wzdętą karoserię żeby pomysleli że każdy amerykanin wlezie, ESP dla strachliwych kapeluszników i zdławiony bulgot ekofaszystom na osłodę. A szyby bez ramek to już im pewnie samo wyszło: "zrobiliśmy arcydzieło nieporadności, to teraz dodamy wisienkę na torcie".

 

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystkie Imprezy do tej pory albo sie całkiem nie odobały albo całkiem podobały. Ta na żywo jest tak nijaka, że niestety nie zasługuje estetycznie na żaden komentarz emocjonalny. Widzisz to przechodzisz i jest ci obojętne. Tak nawiasem z innej beczki i OT, nowe Mondeo na fotach mi się bardzo podobało a na zywo zawód, jakoś tak bezpłciowe mi sie wydało. Różnie bywa. Ale człowiek nie świnia, do wszystkiego sie przyzwyczaji. Jeszcze mi sie ta SI spodoba, na pewno, i nie będę odosobniony :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio - inicjatywa dilera z Bstoku. Mysle ze Subaryta powie wiecej, ja slyszalem od dzielnicowego tylko. Proponuje zrobic mini zlot Forumowiczow ktorzy maja blisko. 29 wrzesnia, sobota. Maja byc pojezdzawki i EVO IX

 

Data wybrana chyba z premedytacją :mrgreen: 28 jest ALT a 30 nie-ASO Rallysprint, więc "target" poprzednich modeli raczej tam nie zawita :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio - inicjatywa dilera z Bstoku. Mysle ze Subaryta powie wiecej, ja slyszalem od dzielnicowego tylko. Proponuje zrobic mini zlot Forumowiczow ktorzy maja blisko. 29 wrzesnia, sobota. Maja byc pojezdzawki i EVO IX

 

dobrze wiedziec. Jakbym zapomnial to tryknij do mnie. Znasz jakies blizsze szczegoly? U Jacka juz dawno nie bylem wiec nie wiem 'co sie dzieje sie'

 

Tez nie wiem co sie dzieje sie. Info mam tylko zaslyszane. Subaryta u Niemca na wystawie pewnie pije sake z kitajcami i sie zachwycaja nad nowa Impreza. Wiem ze maja byc pojezdzawki, Strzalka :mrgreen: Wisla :mrgreen: i Kazbi :mrgreen: czyli taniec z gwiazdami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten niebieski WRX się nawet trochę zaczyna podobać :???: :oops: jest jakiś lekarz coby mnie z tego wyleczył?

 

Tak na szybko, może to Ci pomoże:

 

Obrazek

Obrazek

Ci=wszyscy, którzy bronią imidżu Imprezy '08

 

Komentarz chyba jest zbędny.

 

...a nie tak jak teraz, albo od czapy, albo w lewo, a generalnie każdy model w innym stylu.

...ale muszę przyznać, że obecny Legacy jest super hiper kul na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale muszę przyznać, że obecny Legacy jest super hiper kul na luzie.

 

hmmm... - poniekroć tylko - choć ładna sztuka dla oka.

Ale na biegu - to już na nim kill moszna zrobić (prócz gt i xt) - jedynym Legacu, któru jest wartu grzechu, gdyż to "czystu formu andrulinu" :mrgreen:

Zdaje się, że Ty to tez wiesz (?) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...