Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
20 minut temu, Blixten napisał(a):

Auto zamówione w październiku ubiegłego, odbiór wg Umowy max to tydzień 43.

Dzwoniłem dzisiaj do dealera z pytaniem czy uda się może odebrać wcześniej, a w odpowiedzi usłyszałem, że „na razie słabo to wygląda” …. :facepalm: 
 

 

A ja zamówiłem pomalowanie dachu, dopiero w marcu zamówiłem, i już są obrażeni że nie chcę żeby zaczęli dzień wcześniej. :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

A ja zamówiłem pomalowanie dachu, dopiero w marcu zamówiłem, i już są obrażeni że nie chcę żeby zaczęli dzień wcześniej. :biglol:

Ja płacę tylko za materiały, a za terminy i jakość mie mam do nikogo pretensji, bo od pandemii absolutnie wszystko robię sam - póki mogę, bo korzonki już raz się odezwały od podnoszenia w złej pozycji … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę tylko za materiały, a za terminy i jakość mie mam do nikogo pretensji, bo od pandemii absolutnie wszystko robię sam - póki mogę, bo korzonki już raz się odezwały od podnoszenia w złej pozycji … 

Trzeba będzie założyć wątek „Co zrobiłem przy swoim… domu”, na samą myśl, co zrobiłem przez ostatni tydzień, to już mnie plecy bolą

Żeby nie było OT, kolega zamówił jakiegoś Audi suv, czekał półtora roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blixten napisał(a):

A przepraszam, silikonowanie słabo mi wychodzi - to jest to miejsce gdzie łączę teorię z praktyką - nie wychodzi mi i nie wiem dlaczego ;) 

Póki nie kupiłem porządnych => kostek do silikonu, to tez słabo wychodziło. Teraz idzie jak po maśle i wygląda lepiej, niż po nie jednym fachowcu ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Snuff napisał(a):

Póki nie kupiłem porządnych => kostek do silikonu, to tez słabo wychodziło. Teraz idzie jak po maśle i wygląda lepiej, niż po nie jednym fachowcu ;)

 

Dzięki. :drinks:

Mówią, że dobre narzędzia to 50% pracy wykonanej ;)  ale w moim przypadku chodzi o brak wprawy, bo silikonu "położyłem" łącznie może kilka metrów ... 

 

A w temacie zmiany auta, to zastanawiam się jak wygląda teraz popyt na rynku aut używanych, bo na moim osiedlu stoi od mniej więcej pół roku kilka aut w różnych segmentach i klasach z ogłoszeniami sprzedaży za szybą i jakoś ... nie idą :unsure:

Ciekaw jestem jak uda mi się sprzedać moje XV gdzieś w okolicy września ... może na forum znajdzie się ktoś chętny ? :blush:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Blixten napisał(a):

 

Dzięki. :drinks:

Mówią, że dobre narzędzia to 50% pracy wykonanej ;)  ale w moim przypadku chodzi o brak wprawy, bo silikonu "położyłem" łącznie może kilka metrów ... 

 

A w temacie zmiany auta, to zastanawiam się jak wygląda teraz popyt na rynku aut używanych, bo na moim osiedlu stoi od mniej więcej pół roku kilka aut w różnych segmentach i klasach z ogłoszeniami sprzedaży za szybą i jakoś ... nie idą :unsure:

Ciekaw jestem jak uda mi się sprzedać moje XV gdzieś w okolicy września ... może na forum znajdzie się ktoś chętny ? :blush:

 

 

Sprzedasz bo nie ma ich za wiele na rynku, jestem przekonany bo zanim kupiłem Szarego Mnicha najpierw szukałem używki.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał(a):

Ciekaw jestem jak uda mi się sprzedać moje XV gdzieś w okolicy września ... może na forum znajdzie się ktoś chętny ? :blush:

@raju może Ci pomóc ;) Z tego co widziałem to XVki z silnikami 2.0 schodzą raczej na pniu - bądź spokojny.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...