Skocz do zawartości

Forester s-turbo by Rafaelo


Rafaelo

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał czekam na szafie na 500000km ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Przy takim przebiegu to może nawet SIP jakieś lojalnościowe upusty da z budżetu PR.

Ta jak mi kaktus wyrośnie :biglol:

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo kiedyś chyba miało jakąś akcję na największy przebieg w oryginalnym stanie i chyba rekordzista jakimś kanciakiem wygrał 3 000 000 km. Nagrodą był samochód Volvo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po braku zainteresowania i dziwnych pytaniach w sprawie kupna Forestera postanowiłem ze zostaje w moich rękach. Pare rzeczy które mnie trochę irytują zostaną zrobione ( plastiki w tylnej części auta skrzypia ) i może trochę innych smaczków jeszcze dołożę. 
A narazie forester kręci kilometry: 


Cdn. :)

D334352E-CD70-4C6B-8B50-B12FB9454FE6.jpeg

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafaelo napisał:

Po braku zainteresowania i dziwnych pytaniach w sprawie kupna Forestera postanowiłem ze zostaje w moich rękach.

Bardzo dobre posunięcie, a niech sobie gawędziarze kupują zgnite sturbo po 5k , lepią u 'Mańka' kielichy za 2k i jeżdżą uleposzem truposzem ;)

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafaelo i to jest bardzo dobra decyzja
Takich aut już nie robią.
U mnie Forek ma dożywocie i niech się inni śmieją z tego wyboru
I jeżdżą tymi nowymi, plastikowymi autami bez duszy.

PS. Mój Forek po wyspawaniu kielichów i złożeniu do kupy, też zaczął poskrzypiwać.
Przyzwyczaiłem się.
To taka komunikacja z właścicielem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oktan napisał:

Bardzo dobre posunięcie, a niech sobie gawędziarze kupują zgnite sturbo po 5k , lepią u 'Mańka' kielichy za 2k i jeżdżą uleposzem truposzem ;)

 

Kilka razy już swoje usłyszałem, że za mojego w życiu dychy nie wezmę (przypomnę, motor po remoncie i buda bez żadnych napraw i korozji :) ) bo normalnie te forki to za pięć się kupuje stoją na olx :) pozostaje życzyć powodzenia w poszukiwaniach rokującego egzemplarza. Te auta i ich stan docenia się po czasie. 

 

Z tymi plastikami to ciekawa rzecz. Zauważyłem to już jakiś czas temu jeżdżąc obcymi SFami. Wszystkie powyżej 350kkm na blacie zawsze wydawały przeróżne dźwięki z tyłu właśnie. Nie ważne czy był wołem roboczym czy był dbany. W moim poprzednim przy 400kkm też wszystko "drżało" z tyłu, w obecnym co ma 245kkm realnego przebiegu zupełna cisza.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 350kk+ i nic nie skrzypi, kielichy fabryczne bez rdzy i dziur. ;)

 

Dodam że od roku ma niezbyt lekkie życie w terenie :)

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 00:05, Oktan napisał:

Mój ma 350kk+ i nic nie skrzypi, kielichy fabryczne bez rdzy i dziur. ;)

 

Dodam że od roku ma niezbyt lekkie życie w terenie :)

Mój już był trochę rozbierany i to pewnie przez to tak skrzypi ale na spokojnie przyjdzie zima więcej wolnego czasu to się wszystko ogarnie Z Foresterem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2021 o 23:56, 133699 napisał:

Kilka razy już swoje usłyszałem, że za mojego w życiu dychy nie wezmę (przypomnę, motor po remoncie i buda bez żadnych napraw i korozji :) ) bo normalnie te forki to za pięć się kupuje stoją na olx :) pozostaje życzyć powodzenia w poszukiwaniach rokującego egzemplarza. Te auta i ich stan docenia się po czasie. 

 

Z tymi plastikami to ciekawa rzecz. Zauważyłem to już jakiś czas temu jeżdżąc obcymi SFami. Wszystkie powyżej 350kkm na blacie zawsze wydawały przeróżne dźwięki z tyłu właśnie. Nie ważne czy był wołem roboczym czy był dbany. W moim poprzednim przy 400kkm też wszystko "drżało" z tyłu, w obecnym co ma 245kkm realnego przebiegu zupełna cisza.. 

 

Coś w tym jest koleżanka ma sf 280 tys. Przebiegu i nie trzeszczy tak strasznie jak mój :( A nadkola już trochę zażarte przez ruda. :( 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rafaelo napisał:

Przedstawiam Młodszego brata :mrgreen: Od dawna chodził mi taki po głowie a jak się trafił z Manualem to musiałem go mieć :D

 

Subaru outback xt MT :mrgreen:

Jak będzie trochę wolnego czasu to założę temat osobny ;) 

 

 

8B2C78B6-730C-420D-9BE3-F069487B1FE3.jpeg

68C8B9BD-422D-4499-9CAF-BE14DFBE0E8C.jpeg

1E695A9E-94C2-42E2-9F6E-4ACCED0681D5.jpeg

812A4BCD-3B0B-4F9C-B4C2-49A50ED5D268.jpeg

8CD07A80-DA1D-4264-AFBA-2FB7A0426BE2.jpeg

303D6116-A259-4C97-A099-DE601297C32B.jpeg

To ten od handlarzy z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Rafaelo napisał:

Niestety tak :/ Ale dobrze go przeczepałem , a jak coś będzie nie tak to wiem gdzie ich szukać ;)

 

Silnika najbardziej bym sie obawiał, bo kupili go z padniętym i nie wiadomo co jest włożone, no i szkoda najbardziej że manual, ale każdy lubi inne, Tobie akurat tylko taki się podobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oktan napisał:

Silnika najbardziej bym sie obawiał, bo kupili go z padniętym i nie wiadomo co jest włożone, no i szkoda najbardziej że manual, ale każdy lubi inne, Tobie akurat tylko taki się podobał :)

Blok cały kompletny wymienili na inny ( niby z przebiegiem 180tys.km ) ale jak się trochę odbije $ to sobie zrobię silnik po swojemu ;) 

Jakoś do Automata nie mogę się przekonać. Fajny wygodny ale jednak lubię sam myśleć na jakim biegu mam wejść w zakręt :P Niestety żyłka kierowcy rajdowego zostanie już na zawsze w mojej krwi. ^_^

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafaelo napisał:

Przedstawiam Młodszego brata :mrgreen: Od dawna chodził mi taki po głowie a jak się trafił z Manualem to musiałem go mieć :D

 

Subaru outback xt MT :mrgreen:

Jak będzie trochę wolnego czasu to założę temat osobny ;) 

 

 

8B2C78B6-730C-420D-9BE3-F069487B1FE3.jpeg

68C8B9BD-422D-4499-9CAF-BE14DFBE0E8C.jpeg

1E695A9E-94C2-42E2-9F6E-4ACCED0681D5.jpeg

812A4BCD-3B0B-4F9C-B4C2-49A50ED5D268.jpeg

8CD07A80-DA1D-4264-AFBA-2FB7A0426BE2.jpeg

303D6116-A259-4C97-A099-DE601297C32B.jpeg

fajny konfig auto+silnik+skrzynia :)

nie było takich na nasz rynek c'ne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafaelo napisał:

Blok cały kompletny wymienili na inny ( niby z przebiegiem 180tys.km ) ale jak się trochę odbije $ to sobie zrobię silnik po swojemu ;) 

Jakoś do Automata nie mogę się przekonać. Fajny wygodny ale jednak lubię sam myśleć na jakim biegu mam wejść w zakręt :P Niestety żyłka kierowcy rajdowego zostanie już na zawsze w mojej krwi. ^_^

Będziesz w moim wieku to docenisz automat :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kriskristoffers napisał:

Będziesz w moim wieku to docenisz automat :biglol:

Ale Ty nie jesteś w cale stary, tylko zgorzkniały i wysuszony :P

 

:biglol:

  • Super! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...