Skocz do zawartości

Co wybrać GT czy Bugeye?


koval

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Michał, WRXy Bug Eye jeszcze nie, ale te estijaje to mię się strasnie podobajom :]

 

Mnie tego mówić nie musisz ;-) Ja od dawna jestem fanem bug-eye'ów, a do tego STi B-E było jeszcze takie "dzikie" :twisted:

 

Czarny z pakietem Prodrive to już w ogóle :cool:

 

2z7n7ep.jpg

 

Do STi BE mam szczególny sentyment bo to pierwsze Subaru jakim miałem okazję być przewieziony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zacznij szukać STi BugEye

Tylko 70,000zł nie wystarszy raczej na sti bug eye z przebiegiem do 60-70tys. niepukany w szwajcarii są nawet niezłe tylko ciekawe jaki stan i historia no i nie wiem ile mniej więcej kosztują opłaty i ściągnięcie ktoś wie :?:

 

Ostatnio z WRCfanem dyskutowalismy nad niebieskim STi 2002 za 60 000 (bezwypadkowy, prosto ze szwajcarii, ale nie moge go znalezc, pewnie poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Przez ponad rok jeździłem WRXem 07 z ostatniej (hawk) rozsądnej edycji. Każda okazja, by nim pojeździć była dobra. Wracam z pracy - jazda po zakupy, wracam z zakupów - jazda do wypożyczalni, powrót z wypożyczalni - jazda do stacji benzynowej... i sto innych powodów. WRX poprawał mi humor mniej więcej jak zakupy mojej żonie :roll: Taka pigułka szczęścia. Świetnie przyspieszał (nieco gorzej z hamowaniem), znakomicie trzymał się w zakrętach i ten dźwięk :twisted: Moje pierwsze turbo. Wiele wspomnień.

 

Niestety przyszedł czas rozstania. Sprzedałem, bo...

 

Nie długo radziłem sobie bez imprezy. Każda pigułka szczęścia, tak i ta okazała się uzależniająca. Od kilku tygodni zasuwam GTkiem. Kupiłem jako 'towar zastępczy' w oczekiwaniu na Forestera STI. Wróciły chwile radości za kółkiem. Znów szukam powodu, by wyjechać - gdziekolwiek. Niby to samo, co WRX, ale...

 

GTek jest szybszy, lepiej trzyma się zakrętów, jeszcze piękniej mruczy. Do tego lepiej hamuje...i jakby ogólnie jest lepiej. Dopiero dziś zaczynam rozumieć, co straciłem kupując WRXa. Dziki, prosty i lekki GTek, z legendą prawdziwego sportowego zwycięzcy, daje poczucie radości znacznie większe niż poprzednik. Kierowcy jakby bliżej do auta. Może to t fotele, pozycja za kierownicą, zwinność... Przynajmniej ja czuję się pewniej, choć nie mam ani klimatyzacji, ani abs'u, ani poduszek powietrznych, o radiu i szeregu innych zdobyczach cywilizacji nie warto wspominać.

 

Boję się myśleć, co będzie dalej... :roll: Na razie zastanawiam się, czy na rzecz GT nie zmienić planów ws forka STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko klasyk,babka jest babka co tu dużo pisac

 

 

W sumie po wczorajszej przygodzie z babką to nawet nie jestem w stanie opisać tego co bym chciał przekazać. :shock:

 

Szok, pot, adrenalina, niedowierzanie, szacunek, strach, miłość, zazdrość, pożądanie...

 

Jak dla mnie GC8 for life!!

 

Kierowcy jakby bliżej do auta. Może to t fotele, pozycja za kierownicą, zwinność... Przynajmniej ja czuję się pewniej, choć nie mam ani klimatyzacji, ani abs'u, ani poduszek powietrznych, o radiu i szeregu innych zdobyczach cywilizacji nie warto wspominać.

 

Ja się w tym czuje jak jeździec na koniu a nie woźnica na stogu siana na wozie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś nakreślić sytuację jak sprawa ma się w stosunku WRX GD ---> STI GC8

 

mniej wiecej tak:

 

2002 WRX (dlubniety na 280 koniuff):

wrxn.jpg

 

1996 STi GC8 Jap Import turbowanna:

stix.jpg

 

taka jest mniej wiecej roznica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: nie szukam ani GTka ani (tym bardziej) WRXa, wiec nie wysylajcie mi pls PW z ofertami ww. wymienionymi :P

bedzie EVO :?: czy juz jest 8)

a propo tematu to tylko WRX bo nowszy wygodniejszy ladniejszy żonie i teściowej sie predzej spodoba a i mniej pali, latwiej o dobry egzemplarz w idealnym stanie np. moj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...