Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wracając do tematu skody to czy ktoś zwrócił uwagę że Fabia R5 wygrała w swoim debiucie?

Ja się pytam się kiedy zobaczymy na trasach STi. Może być nawet BRZ w ośkach ale żeby coś było. Nawet tylko w RSMP ale żeby było.

Jak tak dalej pójdzie to sprzedaję Lancera i buduję proto na bazie BRZ'a :D

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się grzebać w regulaminie,ale uporczywe burackie teksty puszczane niby to w eter,niby nikogo nie obrażające a jednak skierowane do konkretnej grupy ludzi,czy to właścicieli Skód,czy emigrantów zarobkowych,powinny być piętnowane przez Moderatorów przez co najmniej wyrażenie dezaprobaty i słowne ostrzeżenie.

Myślę ,że pozwoliłoby to zachować merytoryczny ton dyskusji.

 

Skoda to firma,która zrobiła gigantyczny postęp technologiczny,myślę,że to ciekawy temat do dyskusji.Szkoda że spadł do offtopu.

 

 

 

Ale żeby nie robić off w off to powiem,że jeździłem dziś Fabią 1,2TSI z manualem z myślą o małżonce.Szkoda że nie mieli DSG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego jałowej? Ten wątek powstał dośc dawno temu - może warto przeczytać pierwszy post?

Wielu traktowało ten wątek z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie był jakby swiadectwem tego jak motoryzacja sie zmienia/rozwija. Później zaczęły sie chamskie i buraczane docinki - teraz to faktycznie już jałowa dyskusja na chamskie ozdywki, a nie techniczne argumenty :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące wypowiedzi kilera są niestety poprawne politycznie,więc pomimo wielokrotnego poniżania hipotetycznych właścicieli Skód nie liczyłbym na reakcję Moderatorów.

Zawsze możesz swoje żale zgłosić do polskich nagrań, tam na pewno wysłuchają. :biglol: 

Tu na Forum kariery donosiciela nie zrobisz, tak jak Moderatorów pod włos nie weźmiesz .

Generalnie powtarzasz się, przez to męczące robią się Twoje wypowiedzi, więc jak pisze Dyrekcja - poczytaj regulamin proszę.

 

Relatywnie wiele wypowiedzi niektórych Forumowiczów jest "politycznie" niepoprawnych, często wręcz abosultnie neprawdziwych.

 

 

Pomimo tego nie są moderowane, gdyż nie są sprzeczne z regulaminem.

 

Pozdrowienia

 

 

 

Duże brawo dla Dyrekcji za postulat o przeniesienie całego wątku do Off-Topicu ( gdzieś tam w duchu liczyłem, że będzie przeniesienie, ale do kosza :mrgreen: )

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego jałowej? Ten wątek powstał dośc dawno temu - może warto przeczytać pierwszy post?

Wielu traktowało ten wątek z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie był jakby swiadectwem tego jak motoryzacja sie zmienia/rozwija. Później zaczęły sie chamskie i buraczane docinki - teraz to faktycznie już jałowa dyskusja na chamskie ozdywki, a nie techniczne argumenty :(

 

ja przeczytałem sporo dalej niż pierwszych kilka stron, wiem jaki był zamysł, ale od jakiegoś czasu niestety przestało być "z przymrużeniem oka". niestety bo faktycznie o technicznych detalach można było się sporo ciekawostek dowiedzieć, no ale było minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duże brawo dla Dyrekcji za postulat o przeniesienie całego wątku do Off-Topicu ( gdzieś tam w duchu liczyłem, że będzie przeniesienie, ale do kosza )

 

I ja się z tym zgadzam. 

 

A ja przeżyłem horror ... kilka razy sprawdzałem, czy trafiłem na właściwe forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Duże brawo dla Dyrekcji za postulat o przeniesienie całego wątku do Off-Topicu ( gdzieś tam w duchu liczyłem, że będzie przeniesienie, ale do kosza )

 

I ja się z tym zgadzam. 

 

A ja przeżyłem horror ... kilka razy sprawdzałem, czy trafiłem na właściwe forum...

 

To właściwe Forum, tylko kiler przegnał wszelkiej maści frustratów, kastratów itp  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale żeby nie robić off w off to powiem,że jeździłem dziś Fabią 1,2TSI z manualem z myślą o małżonce

 

Jeździłem jakiś czas temu Rapidem z tym silnikiem. O ile wiertarka fajna, to całokształt średnio-nudny.

 

Bardzo nie lubisz Swojej żony ? :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W czwartek jadę służbowym Roomsterem 1.2 do Wrocławia. Jakieś pomysły na testy ? :twisted:

Żeby tylko killer nie miał służby... 

 

Bez przesady. Lato idzie. Sezon gumofilców już się skończył

 

Ale, czy killer przestał być konsekwentny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...