Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego aut typu Skoda nikt nie bierze na poważnie, ot bezpłciowe jeździdło dla mało wymagających od życia mas ( wieczorem telenowela w TV i zupa michy po robocie na kolację, a w nocy po bożemu   :biglol:  )

Setap czy tuning skody brzmi tak samo dumnie jak byk z cyckami, albo równie wieśniacko jak pogromca szos w oktawi , tudzież w innym paździeżu z segmentu :facepalm:  

I w zasadzie ciśnie mi się takie podsumowanie tego wątku - jeżeli ktoś nie dostrzega różnicy pomiędzy skodą i subaru, powinien kupić skodę. Też jest na "s" i jest szybsza.

Skoda Concept Car - tutaj nawet google nie wyszuka niczego emocjonującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna powaznie podchodzic do tematu :D Prymitywna Skoda, bedaca z zalozenia  masowka o mocno dyskusyjnej jakosci vs. Subaru? Skoda jest dla mas - malo wyrobionych, niezbyt zorientowanych i przede wszystkim z osobowoscia pozwalajaca przyswoic fakt, iz trzeba bedzie poruszac sie potworkiem spod znaku Zielonej Kury.VAG funkcjonuje wg. zasady : produkowac jak najwiecej, a powazne braki jakosciowe i wysoka awaryjnosc ( Audi i VW sa liderami Warranty Direct w niechlubnej klasyfikacji najbardziej awaryjnych) zniwelowac gigantycznymi nakladami na reklame.

Subaru kupuje sie za niszowosc i oryginalnosc. To stan umyslu. Jeden dobrze czuje sie wtapiajac sie w tlum ( VAG) , inny woli miec cos bardziej unikalnego.

Skoda jest najpaskudniejszym z mutantow VAG. W UK samochod ten ( Octavia)staje sie ulubiona pakistanska taksowka i tak sie tutaj kojarzy.

Gdyby posiadacze VW, Audi, czy Skoda mieli sie pozdrawiac na drodze byloby to bardzo niebezpieczne. Takie ciagle machanie reka, jak odganianie sie od muchy :D

A poprzednia generacja Skody Fabia - nie moge nadal sie oswoic z jej wygladem. I zawsze jak ja widze odrzuca mnie. To jest koszmar o potwornie zdeformowanych proporcjach.

Dlaczego tak nie lubie Skody? Reprezentuje wszystko to, co najgorsze we wspolczesnej motoryzacji nie majac moim zdaniem zadnej zalety.

 

Przypomnę tylko ,że w UK subaru jest synonimem dresów.

Pisało o tym kilku naszych forumowiczów na stałe tam mieszkających.

 

Więc jeśli już przyjmujesz taką miarę oceny ludzi to pamiętaj ,że to broń obosieczna a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stachu, masz rację. 

 

Rozczarowujące jest to, że niektórzy za pomocą marki samochodu próbują zrekompensować sobie jakieś braki osobowościowe i jedynie przez pryzmat posiadania marki oceniają oraz kierują obraźliwe wypowiedzi pod adresem ich użytkowników. Ten poziom dyskusji jest żenująco niski, że lepiej się w ogóle nie wypowiadać.  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przypomnę tylko ,że w UK subaru jest synonimem dresów.

Pisało o tym kilku naszych forumowiczów na stałe tam mieszkających.

 

Więc jeśli już przyjmujesz taką miarę oceny ludzi to pamiętaj ,że to broń obosieczna a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tak się składa, że to Polska, a nie jakaś dzicz w UK. Opinia paru zarobkowych emigrantów, którzy okazali się tak mało gramotni aby ułożyć sobie życie w kraju i muszą za parobka u nowych panów na zmywaku robić jest raczej mało miarodajna :biglol:

  • Lajk 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawstydzony. Zawstydzony, że ludzie z takimi poglądami jeżdżą Subaru. Czasy bardzo się zmieniły i kiedyś posiadanie Subaru zobowiązywało do pewnych standardów. Dzisiaj jest inaczej, co przed chwilą udowodniłeś.

Człowieku o czym ty piszesz? Posiadanie Subaru to nie bilet do jakiegoś zniewieściałego fan clubu, gdzie wszyscy wiedzą o co chodzi, ale nie mówią bo tak nie wypada  :biglol:  . Otrząśnij się wreszcie i nie bój się czasem nazwać rzeczy po imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomnę tylko ,że w UK subaru jest synonimem dresów.

Pisało o tym kilku naszych forumowiczów na stałe tam mieszkających.

 

Więc jeśli już przyjmujesz taką miarę oceny ludzi to pamiętaj ,że to broń obosieczna a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tak się składa, że to Polska, a nie jakaś dzicz w UK. Opinia paru zarobkowych emigrantów, którzy okazali się tak mało gramotni aby ułożyć sobie życie w kraju i muszą za parobka u nowych panów na zmywaku robić jest raczej mało miarodajna :biglol:
Ciesz sie z tego co masz i nie zapominaj ze tez masz swojego pana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opinia paru zarobkowych emigrantów, którzy okazali się tak mało gramotni aby ułożyć sobie życie w kraju i muszą za parobka u nowych panów na zmywaku robić jest raczej mało miarodajna

 

 

 

Człowieku o czym ty piszesz? Posiadanie Subaru to nie bilet do jakiegoś zniewieściałego fan clubu, gdzie wszyscy wiedzą o co chodzi, ale nie mówią bo tak nie wypada    . Otrząśnij się wreszcie i nie bój się czasem nazwać rzeczy po imieniu.

 

Nazwę więc rzeczy po imieniu.

Szydzenie z osób, które wyjechały za granicę z różnych powodów i nazywanie  ich parobkami to przejaw skrajnego buractwa:unsure:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wpisy sa fatalne, skrajnie buraczane. Dziwne, ze to się toleruje na forum wlasnosci importera.

Można powiedzieć, że jego wpisy są ciężkie jak sprzęgło w SBD. Pamiętajcie jednak, że to Wy wyzywacie go od chamów i buraków, a ja jeszcze nie widziałem wpisu aby personalnie kogoś obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni -  chyba najwyższy czas ostudzić emocje. Padają naprawdę niepotrzebne słowa z obu stron, które tylko w zły sposób nakręcają spiralę.  Myślę, że jak na poniedziałkowy poranek już wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jego wpisy sa fatalne, skrajnie buraczane. Dziwne, ze to się toleruje na forum wlasnosci importera.

Można powiedzieć, że jego wpisy są ciężkie jak sprzęgło w SBD. Pamiętajcie jednak, że to Wy wyzywacie go od chamów i buraków, a ja jeszcze nie widziałem wpisu aby personalnie kogoś obraził.
Przy czym ja nikogo nie ocenilem, tylko wpisy - czyli zachowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że jego wpisy są ciężkie jak sprzęgło w SBD. Pamiętajcie jednak, że to Wy wyzywacie go od chamów i buraków, a ja jeszcze nie widziałem wpisu aby personalnie kogoś obraził.

 

Nie toleruję takiego zachowania i tyle. Nie znam jego osobiście (pewnie w przeciwieństwie do Ciebie ;) ) więc ustosunkowałem się tylko do tego co napisał. 

Ma z pewnością dziwne (dla mnie) poglądy. Z jednej strony twierdzi, że 

 

Posiadanie Subaru to nie bilet do jakiegoś zniewieściałego fan clubu

(z czym się oczywiście zgadzam) Twierdzę, że nie można szufladkować ludzi po samochodzie, ale z drugiej strony ta sama osoba wielokrotnie podkreślała, kim się jest posiadając Skodę. Dla mnie dziwna logika.......

 

Rzeczywiście mógł to być dowcip wysokich lotów, ale moje ograniczone poczucie humoru tego nie ogarnia.

 

 

 

Padają naprawdę niepotrzebne słowa z obu stron, które tylko w zły sposób nakręcają spiralę.

 

Moim zdaniem potrzebne. Pewnych zachowań nie można tolerować. Ale może Ty masz inne podejście i pozostaje mi tylko przyjąć to do wiadomości. :)

Edytowane przez ALEX
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum gimbazy, czy oficjalne SIP?

 

Absolutnie to pierwsze.

Nie wiem co jest bardziej żenujące: wpisy posiadaczy resoraków Matchboxa (bo na pewno nie Subaru) czy brak ingerencji ze strony modów.

 

Inna sprawa, że apele o ignorowanie oszołomów i troli nie skutkują niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Ten poziom dyskusji jest żenująco niski, że lepiej się w ogóle nie wypowiadać.
 

 

 

To forum gimbazy, czy oficjalne SIP?

 

 

Nie wiem co jest bardziej żenujące: wpisy posiadaczy resoraków Matchboxa (bo na pewno nie Subaru) czy brak ingerencji ze strony modów.

 

Jest pewien problem - ingerencja ze strony moderatorów budzi sprzeciwy z definicji ( gdzie jest wolność wypowiedzi itp. ).

Szczególnie przy tym tytule wątku można sie spodziewać tym bardziej złośliwych komentarzy ...

Jednocześnie istotnie dyskusja nie jest prowadzona na, powiedzmy, "wysokim" poziomie. I to od dawna.

 

Wobec powyższego zgłosiłem wniosek do Admina o przeniesienie całego wątku do Off-Topicu.

Tam przynajmniej przypadkowo odwiedzający Forum nie będą skonfrontowani  z taką "jakością" dyskusji. 

 

Przy okazji przypominam, że każdy Forumowicz ma prawo regulaminowe do zgłaszania wypowiedzi ...

 

Licze na zrozumienie i pozdrawiam

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Żenujące wypowiedzi kilera są niestety poprawne politycznie

Tu nie chodzi o "politykę", lecz regulamin.

Relatywnie wiele wypowiedzi niektórych Forumowiczów jest "politycznie" niepoprawnych, często wręcz abosultnie neprawdziwych.

Pomimo tego nie są moderowane, gdyż nie są sprzeczne z regulaminem.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...