Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mój kolega ma najnowszego Suberba L&K, czarny, felgi 19', naprawdę to autko się ładnie prezentuje, w środku brązowa skórka, dizelek 240KM 4X4, naprawdę przyjemne auto. Może napiszę przewrotnie, ale wg. mnie w środku materiały nie są gorsze od tych zastosowanych w Jagu XFie 3.0dS, którego mam w rodzinie...

 

To są / były wersje Superba z dieslem 240km 4x4? I z wnętrzem jak z Jaguara? Hmmmm.... Moze to jakiś Custom? Bo normalnie to 4x4 w cenniku ma diesel 190KM, wnętrze L&K jest ok, do Jaga bym nie przyrównał, ale o gustach się nie dyskutuje. mój OBK tez w środku prawie jak Audi a6 allroad ;)

Dealer wgrał w cenie zakupu auta program na 240KM, ja do Jaga porównuję bo nim jeżdżę regularnie i wcale Skoda w tej wersji LK nie odstaje...
No to ciekawy ten "diler". Albo ściemnia, albo właśnie kolega utracił homologacje na auto...

Zreszta, nie mój problem, mógł mu nawet 300KM "wgrać". Na temat Skody wypowiadałem się już kilka stron wcześniej, kilka postów wyżej Sjak dobrze to spuentował. Skoda to dobre użytkowe auto, z niewielka dawką emocji, z czego zapewne zdają sobie sprawę próbując tworzyć wersje "sportline" cechujące się głownie czarnym kolorem felg.

Pozdrawiam wszystkich fanów motoryzacji, bez względu na to czym jeżdżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ciekawy, może ściemnia, co za różnica... Ja stwierdzam fakt, że w wersji L&K jest to naprawdę fajne auto, a jeśli ktoś ma kompleksy że jedzie Skodą i musi się dowartościować "emocjami" innej marki to już jego problem...


Dla mnie taki Superb LK jako dupowóz jest naprawdę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ciekawy, może ściemnia, co za różnica... Ja stwierdzam fakt, że w wersji L&K jest to naprawdę fajne auto, a jeśli ktoś ma kompleksy że jedzie Skodą i musi się dowartościować "emocjami" innej marki to już jego problem...

Dla mnie taki Superb LK jako dupowóz jest naprawdę OK.

Dokładnie to samo powiedziałem :) To Ty jedzisz Jaguarem ;) Ale zakładam, ze nie po to by się dowartościować, bo to inni, nie my, prawda?

"Kup najdroższy dom na jaki Cię stać i najtańsze auto, którym wypada Ci jeździć", jak mawiał jeden znany człowiek :)

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jaga w rodzinie, osobiście jeżdżę Imprezą, żona FXT, ale bez problemu i z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK jako dupowozem...

Proponuję obejrzeć to auto w tej wersji, a dopiero później zabierać głos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK
   Z pewnością. Ale dość krótko. Skody już tak mają - podobają się "od pierwszego wejrzenia" i z każdym kilometrem zsuwają się z nosa różowe okulary. Coś o tym wiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK

Z pewnością. Ale dość krótko. Skody już tak mają - podobają się "od pierwszego wejrzenia" i z każdym kilometrem zsuwają się z nosa różowe okulary. Coś o tym wiem ;)

Czyli skoro Ty tak miales, to i wszyscy inni musza?

Ja mam Jaga w rodzinie, osobiście jeżdżę Imprezą, żona FXT, ale bez problemu i z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK jako dupowozem...

Proponuję obejrzeć to auto w tej wersji, a dopiero później zabierać głos...

Szwagier ma za sluzbowke wlasnie takiego Superba, troszke jezdzilem jako pasazer i moge tylko potwierdzic Twoje wrazenia co do uzytych materialow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK

Z pewnością. Ale dość krótko. Skody już tak mają - podobają się "od pierwszego wejrzenia" i z każdym kilometrem zsuwają się z nosa różowe okulary. Coś o tym wiem ;)
Czyli skoro Ty tak miales, to i wszyscy inni musza?

Ja mam Jaga w rodzinie, osobiście jeżdżę Imprezą, żona FXT, ale bez problemu i z przyjemnością jeździlbym nowym Superbem LK jako dupowozem...

Proponuję obejrzeć to auto w tej wersji, a dopiero później zabierać głos...

Szwagier ma za sluzbowke wlasnie takiego Superba, troszke jezdzilem jako pasazer i moge tylko potwierdzic Twoje wrazenia co do uzytych materialow
Tak ma kilkadziesiąt osób z forum Superba

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ea3b294448d400db06c03b7e2ffc1ff0.jpg

 

A to tylko silnik 1.8 ....

Dziękuję, ale ja teraz nawet nie spróbuję się przystawić Subarakiem do żadnej Skody.

 

Szczegóły

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1181492111886389&id=166106913424919

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześciowo się zgadzam... :-)

Dlatego mam 3 Subaraki, nie mam jednak nic przeciwko takiemu Superbowi...

Ja ma tylko 1 Subaru, i nie czuję potrzeby by przekonywać ze od Skody jest lepsze :)

Na szczęście żyjemy w świecie, gdzie można wybrać z szerokiej gamy marek - dla każdego coś dobrego. Amen :)

ea3b294448d400db06c03b7e2ffc1ff0.jpg

A to tylko silnik 1.8 ....

Dziękuję, ale ja teraz nawet nie spróbuję się przystawić Subarakiem do żadnej Skody.

Szczegółyhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1181492111886389&id=166106913424919

Fajny składak :) nie lepiej seryjnego golfa gti kupić? Przynajmniej gwarancja jest. Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tutaj przekonuje że coś jest lepsze? Tytuł wątku jak mniemam był jedynie prowokacja...

Ciekawe tylko jak z trwałością tego 1.8tsi, nie wróżę mu wielkiego przebiegu...

Mam doświadczenia z Composport i wiem, że to prawdziwi profesjonaliści.

Nie robią aut na 1000 kilometrów. Nie wiem jak silnik 1.8, ale np. w Audi 2.0 TFSI takie moce osiąga się bez problemu na seryjnym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak powiedzie się Polsce marce Seat. Przed zakupem Subaru rozważałem Leona X-perience. Auto fajnie się prowadzi, jest raczej rzadko spotykane, ale... poszedł Outback bo jednak miejsca sporo więcej dla rodziny, a i cena tego Seata w dobrej konfiguracji prawie taka sama. Polityka jak w Subaru = zero rabatów (dziś chyba inaczej już). Dlatego tez zapewne za dużo ich na drogach nie będzie. A to w sumie ciekawa alternatywa dla Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dlaczego taka odraza palam do skody. Bo to jedno wielkie oszustwo marketingowe jeśli chodzi o Octavię która udaje rodzinny wygodny wóz taki pełnowymiarowy. Taka ciasna astra jeśli już. tak samo nie znoszę firm na rynku swoim fryzjerskim które zenia produkty za kupę kasy a są one marnej jakości.

 

Sjak z zewnątrz to niestety też mi się trochę podobają...:P ale jakby co to tego nie mowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dlaczego taka odraza palam do skody. Bo to jedno wielkie oszustwo marketingowe jeśli chodzi o Octavię która udaje rodzinny wygodny wóz taki pełnowymiarowy. Taka ciasna astra jeśli już. tak samo nie znoszę firm na rynku swoim fryzjerskim które zenia produkty za kupę kasy a są one marnej jakości.

Sjak z zewnątrz to niestety też mi się trochę podobają...:P ale jakby co to tego nie mowilem.

A ja jestem pełen podziwu dla ich działu marketingu. Ludzie porównują octavię z passatem (tak było przy pierwszym modelu), Superba z A6, a L & K uważają za premium na miarę Jaguara. Czyż to nie sztuka? Jak mawia pewien prezes: "ciemny naród to kupi". Nie wiem jak jest w innych krajach, ale w PL Skoda urosła do miana kultowej marki. Szacun.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

L & K uważają za premium na miarę Jaguara

To nie jest "markieting" tylko subiektywna opinia co do jakości wnętrza i wyposażenia, kolejny raz to piszę a Ty nadal nic z tego nie kumasz... Tym bardziej że wykończenie XF-a pozostawia trochę do życzenia.

No ale mniejsza o to, Skoda to złooo wcielone, he he :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

L & K uważają za premium na miarę Jaguara

 

To nie jest "markieting" tylko subiektywna opinia co do jakości wnętrza i wyposażenia, kolejny raz to piszę a Ty nadal nic z tego nie kumasz... Tym bardziej że wykończenie XF-a pozostawia trochę do życzenia.

No ale mniejsza o to, Skoda to złooo wcielone, he he :facepalm:

Dottoree, luz, nie pisałem o Tobie :) Świat nie kręci się wokół Twoich postów, to forum także nie. A co do "kumania" - nie dokonuję głębokich analiz tego co piszesz, za dużo meandrów ;)

Swoje stanowisko na temat znakomitego marketingu Skody podtrzymuje.

Pozdrowionka i dobrego Sylwestra życzę :)

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...