Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Pójdzie pod Porsche i Piech'a....

 

Może podziela giganta, może Andżela poleci do Baraka załatwić sprawę, może obniżą normy a prawo zadziałania wstecz.

 

Aktualnie strach jest taki jakby VW wydzielały cyklon B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie strach jest taki jakby VW wydzielały cyklon B.

 

Jakieś cholera inklinacje mają  ;)

 

Swoją drogą przecież ciągle jest cała masa diesli które jako stare w świetle prawa jeźdżą bez DPF i nadal trują na potęgę.To jeśli się chce być takim pro-ekologicznym to trzeba stworzyć dopłaty dla tych ludzi na nowe ekologiczne samochody.Tylko które to są? ;)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jeśli się chce być takim pro-ekologicznym to trzeba stworzyć dopłaty dla tych ludzi na nowe ekologiczne samochody.Tylko które to są?

 

Heh Stachu, najlepsze ze w US kupujacy te VW wlasnie dostawali upusty podatkowe, i troche jest smrod bo ichniejszy fiskus nie lubi jak sie go w wala robi (zreszta ktory lubi) teraz wyciagna lape po kase, czyli zwrot plus 2x nadplacone + $5000 od auta (potencjalnie) o ile sa w stanie udowodnic w sadzie ze vw swiadomie zrobil ludzi w balona (do czego sie przyznali ale oczywiscie szefowie nie wiedzieli, zreszta szefa juz nie ma) :D


 

To sciema, chojny (twoj blizniak?) udowodnil to na podstawie swojego auta. I tego sie trzymajmy jak Jas Malgosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sciema, chojny (twoj blizniak?)

 

Brat, a co?

 

 

 

To sciema, chojny (twoj blizniak?) udowodnil to na podstawie swojego auta. I tego sie trzymajmy jak Jas Malgosi

 

Zarzucasz mi coś, masz pretensje że samochód mi pali 3,3l/100km i to nie oleju?

 

Mam przepraszać, jeździć z pedałem w podłodze, nieekonomicznie, łamać przepisy ruchu drogowego aby tylko wyszło wyższe spalanie? 

 

W sumie... bardzo Cie przepraszam, że samochód którym jeżdżę spala paliwa tyle ile deklaruje producent.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nigdzie nie napisałem że samochód spełnia normy dotyczące emisji i czystości spalin.  

 

Przy okazji dyskusji pojawiły się głosy, że podawane spalanie to totalna ściema, nieosiągalne zupełnie wyniki i tylko do tej części się odniosłem z moim wpisem i zdjęciem spalania.

 

 

Napisałem również, że uzyskanie wyższego spalania jest jak najbardziej możliwe... niższego też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera z dieslami to jedno. W AŚ kiedyś sobie oglądałem test _benzynowych_ kompaktów kombi: Civic, Astra i trójka z VW. Civic 1.8 na, reszta 1.nie-ASO. Civic przegrywał sromotnie na elastyczności, co nie dziwiło, ale Astra też wypadła bardzo blado ze swoim turbo. Podejrzewam, że turbobenzynki z VW też są "dłubnięte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera z dieslami to jedno. W AŚ kiedyś sobie oglądałem test _benzynowych_ kompaktów kombi: Civic, Astra i trójka z VW. Civic 1.8 na, reszta 1.nie-ASO. Civic przegrywał sromotnie na elastyczności, co nie dziwiło, ale Astra też wypadła bardzo blado ze swoim turbo. Podejrzewam, że turbobenzynki z VW też są "dłubnięte".

 

Ale w jakim sensie dłubnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...