Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Adminie. Jestem luźny jak moja obietnica, że po Subaru kupię Skodę. Na Forum piszę w kontekście pojazdów i każdy ma prawo zgodzić się bądź nie, że Skodzina to średniej jakości auto, wywołujące raczej śmiech niż podziw.  Nie znoszę jednak jak ktoś nie trzyma ciśnienia, więc atakuje personalnie i mnie obraża.

No cóż ,widać dla niektórych ten temat jest bardzo wrażliwy  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Panowie, ja miałem kiedyś Skodę i byłem pare lat na forum octavia club polska. W mniemaniu posiadaczy auto jest kultowe, a dyskusje o tuningu diesla SDI (tego bez turbo) na porządku dziennym :). A poza tym jak na subaru, tuning, pojeżdzawki, a nie dyskusja o pakowaniu siatek pod marketem, jak się mogło by wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Panowie, ja miałem kiedyś Skodę i byłem pare lat na forum octavia club polska. W mniemaniu posiadaczy auto jest kultowe, a dyskusje o tuningu diesla SDI (tego bez turbo) na porządku dziennym :). A poza tym jak na subaru, tuning, pojeżdzawki, a nie dyskusja o pakowaniu siatek pod marketem, jak się mogło by wydawać.

Na forum seata do sdi doradzali wstawienie ic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mi wychodzi :gumofilce i czapka z nutrii :biglol:

Sądząc po postach to raczej ci wychodzi słoma.....

 

Czy ja cię obrażam? Jeśli kreujesz się na cwaniaka to trafiłeś średnio! Póki co awansowałaś raczej na wioskowego głupa!

Edytowane przez kilerzpruszkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A mi wychodzi :gumofilce i czapka z nutrii :biglol:

Sądząc po postach to raczej ci wychodzi słoma.....

Czy ja cię obrażam? Jeśli kreujesz się na cwaniaka to trafiłeś średnio! Póki co awansowałaś raczej na wioskowego głupa!

Obrażać cię nie miałem zamiaru,ale to ty sam dajesz świadectwo o sobie oceniając ludzi po tym czym jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie wyluzujcie. Dla mnie Skoda/Dacia to po prostu auto dla ludzi, ktorzy nie maja kasy na cos lepszego. I taki jest Image tego auta a ze sa w miare dobre to nie ma nic do rzeczy. Jedno mnie jednak zaintygowalo. Na forum Skody kolega napisal ze skody sa dosyc glosne w srodku. Glosniejsze od VW. Jezeli tak to ta marka dla mnie umarla.

Pozostalo sie przejechac i przekonac.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedną z poważniejszych wad Skody jest dla mnie może nie tyle poziom hałasu w dB, co jego tonacja - piekielnie wkurzająca na autostradach.
 

 

w dB fabryczny Subaru XV diesel na Geolandarach jest głośniejszy od fabrycznej Skody Yeti 2.0 TDI 4x4

natomiast faktycznie charakterystyka tego dźwięku jest inna do tego ilość wibracji w XV jest znacząco mniejsza

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A mi wychodzi :gumofilce i czapka z nutrii :biglol:

Sądząc po postach to raczej ci wychodzi słoma.....

Czy ja cię obrażam? Jeśli kreujesz się na cwaniaka to trafiłeś średnio! Póki co awansowałaś raczej na wioskowego głupa!

Obrażać cię nie miałem zamiaru,ale to ty sam dajesz świadectwo o sobie oceniając ludzi po tym czym jeżdżą.

 

Człowieku, nie oceniam ludzi! Mówię cały czas o tandetnych samochodach , nie o ludziach!  Nie wiem dlaczego od razu atakujesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem nową Octavia dieslem DSG,chyba już o tym raz pisałem,nie zauważyłem jakiegoś dużego hałasu,natomiast silnik i skrzynia zbierały się świetnie,a wnętrze jest naprawdę na poziomie.

 

Skoda daje ludziom możliwość kupienia porządnego samochodu za rozsądne pieniądze,który dodatkowo naprawdę dobrze trzyma się drogi i ma przyzwoite 4x4 ,to samo co w volvo.Jakością nie odbiega od VW.

 

Po co więc wypisywać na tak rzeczowym forum jak nasze ;) ,oceny nie mające nic wspólnego z obiektywną oceną.

 

Krytykujmy skodę,ale nie piszmy o upadkach ,nutriach,kapeluszach ,czy gumofilcach bo to tu nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo Subaru ma swietne wykonczenie, wysokiej klasy materialy i cisze w budzie na autobanie :D

 

Dla mnie ludzie kupujacy Subaru to ci, ktorych nie stac na porzadne Audi...a smiech wywoluje wieeelki festyniarski spojler na Imprezach do suszenia szmat...tak mozna w kolko i bezsensu.

 

Nie patrzcie na Skode z gory bo dzis Subaru wcale nie sa najszybsze, nigdy nie byly najpiekniejsze, najlepiej wykonane, juz nie sa tak bezawaryjne a i napedowi blizej do Haldexa niz kiedykolwiek wczesniej a Forek XT zostal wykastrowany z charakteru :P takze troche luzu i dystansu zycze, zakladam swoja czapke z nutrii, wsiadam na fotele z koralami, dpalam kure i w droge! ;)

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...