Skocz do zawartości

Galeria naszych "piętnastek"


Michał Krupa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej, jest tu ktoś? Chyba zostałem sam w tym wątku :( Ogólnie jakaś grobowa cisza zapanowała na forum, przynajmniej w tematach związanych z XV.

Ale co tam - dorzucam moją brykę na fotkach z Ustki, już po zrobieniu ceramiki na nadwoziu.

 

Oczywiście taki wyjazd koniecznie z boksem dachowym - dopasowany zestaw czterech toreb pięknie załatwia temat pakowania, dzięki czemu bagażnik pomimo niewielkiej pojemności pozostaje w miarę luźny a nie wypchany do ostatniego centymetra jak to dawniej w innych autach bywało.

 

WP_20180811_11_46_34_Pro_WU.jpg

WP_20180811_11_48_37_Pro_WU.jpg

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
4 godziny temu, Pitter napisał:

takich widoków to można Wam pozazdrościć

Nie trzeba zazdrościć - obserwować temat Subariad i ..... zapisać się :) Pewnie już niedługo pojawią się informacje na temat programu 2019.

 

Pozdrowienia

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 22:52, Pitter napisał:

Hej, jest tu ktoś? Chyba zostałem sam w tym wątku :( Ogólnie jakaś grobowa cisza zapanowała na forum

Hej, Hej :) 

Nie, nie jesteś sam, piętnastek na ulicach przybywa, a ten kolor zaczyna dominować :thumbup:  

 

 

t.jpg

p1.jpg

Edytowane przez Blixten
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blixten, na jagody już za późno, na grzyby obecnie raczej nie czas ani pogoda, więc co Ty robisz w lesie?

Żartuję oczywiście, miejsce na spacer oraz fotki na łonie natury jest super, maszyna prezentuje się bardzo zacnie - widać że leśnych dróg się nie boi  :applause:

 

PS. swoją drogą widząc taki las człowiek nie może się doczekać sezonu grzybowego :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pitter napisał:

"nasz" kolor dominuje :lol:

...ale gdybym nie zapytał Żony o zdanie i decydował sam, wybrałbym ten łobuzerski pomarańczowy :puchar: 

Widziałem jednego na żywo. Stał na środkowym pasie, otoczony szaroburymi Passatami, Golfami i Octaviami - wyglądał jak słońce pośród chmur deszczowych B)

Edytowane przez Blixten
  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu cicho bo jeszcze wakacje to i nie ma czasu tyle siedzieć przy ekranach komputerów i telefonów (przynajmniej tak jest u mnie). Dorzucę naszą "starą" piętnastkę, niestety tylko jedno zdjęcie mam na świeżo. Będzie już rok od położenia ceramiki a na zdjęciach nawet jak jest brudna to wygląda na czystą;) (widać brud dopiero przy bliskim kontakcie wzrokowym:mrgreen:)

20180821_185650.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Blixten napisał:

Cześć @PetterL :) 

Bardzo elegancki kolor

Dzięki :), do wyboru miałem 3 kolory:

CRYSTAL BLACK SILICA D4S

QUARTZ BLUE PEARL 48U

DARK BLUE PEARL M2Y

Żona bardzo nalegała na czarny, ale do czasu jak na żywo zobaczyła Dark Blue Pearl.

Dla mnie (subiektywnie) ten kolor był idealny, ponieważ swoim odcieniem jest najbliższy lakierowi, który był na rajdowych Imprezach z lat 1993-1996 (pomijając metalik oczywiście)

 

92a437554a648c5079c8416e12dba4cc.jpg

Edytowane przez PetterL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dodaje kilka zdjęć z pierwszego dłuższego wypadu moim Subaru.

XV w swoim żywiole: Gliczarów Górny, 1006 m.n.p.m. 

(tylo 7 metrów mniej niż w najwyżej położonej miejscowości w Polsce: Ząb)

 

20180911_180041.jpg

20180911_180047.jpg

20180911_175904.jpg

Edytowane przez PetterL
  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gourmet napisał:

 

Ten parking taki stromy, że kolega parkuje San Francisco style? ;-)

Nie, to raczej 'Parking Trauma Style'  :biglol:

Zająłem miejsce parkingowe najbardziej oddalone od wejścia do Castoramy, i dodatkowo przykleiłem się do krawężnika żeby zmniejszyć ryzyko obicia samochodu świeżo odebranego z salonu. 

Na szczęście tym razem zaparkował obok mnie ktoś, kto również dba o lakier :) 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Blixten said:

Nie, to raczej 'Parking Trauma Style'  :biglol:

Zająłem miejsce parkingowe najbardziej oddalone od wejścia do Castoramy, i dodatkowo przykleiłem się do krawężnika żeby zmniejszyć ryzyko obicia samochodu świeżo odebranego z salonu.  

Fajnie się dowiedzieć, że nie tylko ja mam taka traumę i parkuję tak samo. A już się bałem, że ze mna coś nie tak:dance:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blixten napisał:

Nie, to raczej 'Parking Trauma Style'  :biglol:

Zająłem miejsce parkingowe najbardziej oddalone od wejścia do Castoramy, i dodatkowo przykleiłem się do krawężnika żeby zmniejszyć ryzyko obicia samochodu świeżo odebranego z salonu. 

Na szczęście tym razem zaparkował obok mnie ktoś, kto również dba o lakier :) 

no to byś miał dopiero traumę parkując tu: (wysokie murki, kręcenie na parę razy na milimetry by się zmieścić w tym wąwozie, żona zamiast pomagać to zakrywała oczy :facepalm::biglol: )

...kamerka cofania bardzo się przydała...

 

rog4.jpg

rog5.jpg

Edytowane przez Snuff
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...