Jump to content

PetterL

Nowy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Wspaniały

About PetterL

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 • Birthday 02/22/1985

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Auto
  Subaru XV 2.0i MY18 Exclusive Dark Blue Pearl
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, Rajdy, Historia

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Hula. Był problem z pendrivem. Dziękuję za pomoc.
 2. Należy ściągnąć na dysk komputera i następnie instalować na pendrive ? Bo jak ściągnąłem bezpośrednio na pendrive i chciałem zainstalować Map downloader najpierw formatuje pendrive i koniec.
 3. Po ściągnięciu aktualizacji na dysk przenośny nie mogłem jej zainstalować bezpośrednio na nim...
 4. Cześć, mam problem z wykonaniem aktualizacji. Ściągnołem najnowszą wersję na dysk przenośny ale po podłączeniu do USB w aucie nic się nie dzieje. Czy możecie napisać kroko po kroku jak to zrobić ?
 5. U mnie tylko akcja z cewką. Auto dopłynęło do Europy pod koniec czerwca 2018, odebrane z salonu początkiem sierpnia.
 6. Moje auto również nie zakwalifikowało się na tą akcję serwisową.
 7. Moje auto też już jest po serwisie cewki. Wszystko OK, a czas to podobnie jak u Kolegów około godziny.
 8. Mój samochód też załapał się na akcję z cewką. Mail dotarł o godzinie 0:56
 9. PetterL

  Spalanie XV II

  Spalanie mojego XV 2.0i - dojazd do pracy: 16km (6km w ruchu miejskim, pozostały dystans poza miastem w terenie pagórkowatym) to 7,3-7,4 l/km
 10. Podświetlenie schowka konsoli centralnej w wersji czerwonej:
 11. U siebie ma już nałożone folie ochronne na drzwi oraz spody przednich błotników: https://chronlakier.pl/samochodowe-folie-ochronne/876-subaru-xv-ii-folie-ochronne-folia-ochronna-na-drzwi-2017-.html?search_query=Subaru+XV+II&results=1045 Jedno zdjęcie, na którym lekko widać że są: Od siebie mogę dodać, a w zasadzie potwierdzić słowa Kolegi Snuff, że kierunkowskazy ledowe w nocy dają większą ilość światła, a w dziennym świetle są zdecydowanie lepiej widoczne od standardu. Osobiście najbardziej jestem zadowolony z ledów w przeciwmgielnych. Teraz lampy znakomicie oświetlają pobocze. Nie mam na myśli samej barwy światła ale także szerokość strumienia.
 12. W moim samochodzie wygląda to tak:
 13. Ja używam takiego sprzętu: https://xblitz.pl/produkt/kamera-samochodowa-xblitz-p500/ Kamera jest zainstalowana na szybie po prawej stronie, obok kamery systemu EyeSight. Obiektyw jest nieco niżej i przesunięty w głąb kabiny w stosunku do kamery systemu, więc nie ma "kolizji" pomiędzy nimi. Wieczorem dodam zdjęcie jak to dokładnie wygląda.
 14. Kupiłem swój zestaw na allegro w niższej cenie: https://allegro.pl/oferta/zarowki-led-osram-h8-h11-h16-nowe-7852485559?utm_source=notification&utm_medium=buyerBuyNow&utm_campaign=transaction-notifications:buyerBuyNow&snapshot=MjAxOS0wMy0wNFQwNzo0NTowMy44MDdaO2J1eWVyOzgyYzFmN2JiOGFjY2EyNTcxYTM4OGI2NWExMTlmODQwNWQyYzI3M2E0YTgwNWJhOGFiYmQ2OGY4MzY4MjIxM2Y%3D
 15. Sama wymiana nie jest bardzo skomplikowana. Na początek trzeba wyjąć 2 spinki podtrzymujace osłonę (jak w instrukcji) Dodatkowo odkręciłem jedną śrubkę od strony osłony silnika, żeby mieć lepszy dostęp. Po wyjęciu tych elementów, odchyliłem osłonę i spokojnię odpiąłem kabel zasilający i wyjąłem żarówkę. Jedyne co wymaga trochę cierpliwości to zamocowanie przy pomocy dołączonej do zestawu opaski zaciskowej modułu zasilania (prostopadłościenne pudełeczko z 2 "oczkami" montażowymi) Całość prac zajęła mi około 40 minut. Ja zdecydowałem się na markowy produkt, bo to jednak lampa przwciwmgielna. Co ciekawe fabrycznie zamontowane żarówki halogenowe H16 również były produktem firmy OSRAM.
×
×
 • Create New...