Skocz do zawartości

konserwacja podwozia Kraków


jkarp

Rekomendowane odpowiedzi

macie jakiś godny polecenia warsztat, który dobrze to zrobi? mam co prawda volvo v70 czyli nie jest tak strasznie jak w niektórych Forkach, default_smile.png tylko miejscami zeszła fabryczna konserwacja, trzeba też usunąć starą, zabezpieczyc progi,ewentualne poprawki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2018 o 19:05, LosioDriver napisał:

Znam jednego dobrego ale sam go jeszcze nie przetestowałem, dopiero w wakacje zamierzam pierwsze rzeczy u niego zrobić. Terminy ma na Wrzesień z tego co wiem.

Na PW mogę numer podrzucić.

Też poproszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja o Rurdechu czytałem różne dziwne opinie, choćby np. taką, że trzymali gościowi auto dwa dni (konserwa miała trwać trzy czy jakoś tak), a jak przyjechał zobaczyć jak postępują pracę, to podwozie nawet nie było umyte, a oni zabierali tego dnia chcieli je robić. Ktoś może jednak poleci coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jest na Prądnickiej 36 M.Baran. mają sporą kolejkę, obecnie termin na połowę grudnia. Byłem na oględzinach, pokazaywał mi prepararty jakie stosują - czyli odrdzewiacz cortanin, w razie wżerów minia, potem tectyl, na koniec jakis niemiecki bitumiczy elastyczny spray, który nie smierdzi. Na profile zamknięte też coś wtryskują, zapomniałem, co nie wysycha. Gość opowiedział co i jak trzeba zrobić, wynalazł jeszcze różne punkty do zaopiekowania się nimi za jakiś czas.

W Rurdechu byłem, żadnych szyldów nie ma, tajny zakład :) Jak pytałem o zakonserwowanie brzegów progów (ogólnie są zdrowe) i pomalowanie w kolorze, to facet od roboty mówi - po co malować, jak są pod nakładkami. Może dobrze robią, nie zaprzeczę.

Edytowane przez jkarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem niedawno u gościa, który zajmuje się konserwacją samochodów.

Wziął samochód na podnośnik, pooglądał co i jak. Zbyt wiele fabrycznego zabezpieczenia to nasze forki nie mają. Ruda miejscami się pokazuje (np na zawieszeniu itp), ale tragedii nie ma.

Summa summarum, prace wycenił na ponad 3tyś zł (czyszczenie, piaskowanie, podkład, wygłuszanie, zabezpieczanie woskiem). Samochód trzeba zostawić na ok 2tyg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...