Skocz do zawartości

Legacy 2.5 GT 2006 Tuned by Bonless


Bonless

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, thomson0073 napisał:

Co to daje? :)

Można zmieniać reakcję przepustnicy na ruchy pedałem gazu. Można ustawić tak, że przy delikatnych ruchach pedałem auto będzie szybciej reagować. W trybie eco jest odwrotnie i trzeba mocniej operować gazem żeby wywołać reakcję przepustnicy.

Generalnie auto wydaje się zrywniejsze. W najwyższym trybie reaguje dość hardcoreowo :)

Ogolnie fajnie się to sprawdza zwłaszcza w automacie i można na bieżąco zmieniać ustawienia.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bonless napisał:

Ogolnie fajnie się to sprawdza zwłaszcza w automacie i można na bieżąco zmieniać ustawienia.

Czyli w manualu też powinno dać radę. :)
Czyli jest szansa, na zniknięcie tego dziwnego "laga" jak się da delikatnie gazu. Podrzucisz linka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, thomson0073 napisał:

Czyli w manualu też powinno dać radę. :)
Czyli jest szansa, na zniknięcie tego dziwnego "laga" jak się da delikatnie gazu. Podrzucisz linka? :)

Powinno pomóc na laga.

8 minut temu, K12DLA napisał:

Można jakiś link prosić? B)

 Ja kupiłem taki ale jest tego sporo na Ali, różnych producentów i w różnych cenach. Występują też do polifta.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003037240502.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.601a1219VS88vL&algo_pvid=8367b6dd-02ab-43c6-8581-bbd9c73be371&algo_exp_id=8367b6dd-02ab-43c6-8581-bbd9c73be371-5&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000023372179265"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!!138.98!!!!!%402100bde116539411253746981ea260!12000023372179265!sea

Edytowane przez Bonless
  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota.  Odnośnie panelu klimatyzacji to są osoby, które twierdzą, że te pół stopnia to bzdura i nie ma tam takiej dokładności. ;p 

Ja to kiedys w legacy IV na wlasne oczy widzialem, jak aktuator nawiewu od strony pasazera naprawialem. poruszal sie tylko co pelen stopien... nawet chyba wtedy filmik tego nagralem :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przyszła dzisiaj przesyłka z Dubaju :D

Zestaw uszczelek do skrzyni biegów. Niedlugo bedzie można przystąpić do podmianki.

 

IMG_20220725_181034.thumb.jpg.909c74b05bcf160e048293227487edb5.jpg

IMG_20220725_181049.thumb.jpg.1a15303ad9bbda16f8d713b0ce4cc708.jpg

 

Czekam też na dość sporą dostawę gratów z Japonii także na jesieni trochę się ruszy w temacie modów ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bonless napisał:

Przyszła dzisiaj przesyłka z Dubaju :D

Zestaw uszczelek do skrzyni biegów. Niedlugo bedzie można przystąpić do podmianki.

 

IMG_20220725_181034.thumb.jpg.909c74b05bcf160e048293227487edb5.jpg

IMG_20220725_181049.thumb.jpg.1a15303ad9bbda16f8d713b0ce4cc708.jpg

 

Czekam też na dość sporą dostawę gratów z Japonii także na jesieni trochę się ruszy w temacie modów ;)

 

 

Jak organizujesz sobie te graty z Dubaju? Przez jakąś firmę zajmującą sie tym czy osobiście, a może "po znajomościach"? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PotężnyWarmianin napisał:

Podpinam się :D w sumie pośredników do zamówień z Japonii też znaleźć nie mogę

 

Tutaj to raczej kwestia ceny tylko. Są miejscowe firmy, które to ogarniają, ale fakt faktem lepiej byłoby mieć takiego "zaprzyjaźnionego" autochtona.

Kiedyś próbowałem robić podejście do Stradale/Malusaka...w bagażnikach samochodów jakie importują zawsze coś się zmieści...taką drogę bym obrał, bo to daje jeszcze szansę na "ominięcie" wielu innych opłat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

 

Jak organizujesz sobie te graty z Dubaju? Przez jakąś firmę zajmującą sie tym czy osobiście, a może "po znajomościach"? :rolleyes:

Znalazłem sklep internetowy szukając w necie po nr części. Zaryzykowałem i w niecały tydzień od zamówienia przesyłka jest u mnie.

Można nawet powiedzieć, że przetestowałem dwa sklepy z Dubaju bo pierwszy anulował moje zamówienie i zwrócił kasę.

Co prawda musiałem zapłacić podatek za części ale i tak wyszło sporo taniej niż u lokalnych pośredników.

Generalnie dostępność tego zestawu to dość ciężka sprawa.

 

Godzinę temu, PotężnyWarmianin napisał:

Podpinam się :D w sumie pośredników do zamówień z Japonii też znaleźć nie mogę

Korzystam z pośrednictwa pewnej firmy z Łodzi. Mogę Ci podesłać kontakt na PW.

Na Subarowych grupach na FB też już chyba z dwie osoby widziałem co pośredniczą w tych sprawach.

 

56 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Tutaj to raczej kwestia ceny tylko. Są miejscowe firmy, które to ogarniają, ale fakt faktem lepiej byłoby mieć takiego "zaprzyjaźnionego" autochtona.

Kiedyś próbowałem robić podejście do Stradale/Malusaka...w bagażnikach samochodów jakie importują zawsze coś się zmieści...taką drogę bym obrał, bo to daje jeszcze szansę na "ominięcie" wielu innych opłat ;)

Niestety moje zakupy są z uwzględnieniem wszelakich opłat. Jak się dobrze poszuka to nawet z opłatami można znaleźć okazyjnie ciekawe graty ;)

 

Inna sprawa to mają tam tyle ciekawych gratów do Legacy, że to głowa mała. Nic tylko wydawać pieniądze i zamawiać :D

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bonless napisał:

Znalazłem sklep internetowy szukając w necie po nr części. Zaryzykowałem i w niecały tydzień od zamówienia przesyłka jest u mnie.

Można nawet powiedzieć, że przetestowałem dwa sklepy z Dubaju bo pierwszy anulował moje zamówienie i zwrócił kasę.

Co prawda musiałem zapłacić podatek za części ale i tak wyszło sporo taniej niż u lokalnych pośredników.

Generalnie dostępność tego zestawu to dość ciężka sprawa.

 

Korzystam z pośrednictwa pewnej firmy z Łodzi. Mogę Ci podesłać kontakt na PW.

Na Subarowych grupach na FB też już chyba z dwie osoby widziałem co pośredniczą w tych sprawach.

 

Niestety moje zakupy są z uwzględnieniem wszelakich opłat. Jak się dobrze poszuka to nawet z opłatami można znaleźć okazyjnie ciekawe graty ;)

 

Inna sprawa to mają tam tyle ciekawych gratów do Legacy, że to głowa mała. Nic tylko wydawać pieniądze i zamawiać :D

 

 

 

Wrzuć linki i więcej info na priv. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rynek japoński to w Łodzi wiem o dwóch firmach zajmującymi się ściąganiem gratów z Japonii: Megablast i Sakura Cars Garage, do znalezienia przez fb. Sam obecnie zbieram fundusze na zakupy w Japonii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ron napisał:

Jeśli chodzi o rynek japoński to w Łodzi wiem o dwóch firmach zajmującymi się ściąganiem gratów z Japonii: Megablast i Sakura Cars Garage, do znalezienia przez fb. Sam obecnie zbieram fundusze na zakupy w Japonii :D

Ja korzystam z usług Megablast-a.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Bonless zmienił(a) tytuł na Legacy 2.5 GT 2006 Tuned by Bonless
  • 1 miesiąc temu...
21 godzin temu, Bonless napisał:

Ciężkie czasy idą to zainwestowałem w złoto (trochę musztardowe, ale złoto) ;)

 

IMG_20220928_192842.thumb.jpg.ff3aedadfec0c7e8c0893729776a230e.jpg

 

Tył będzie montowany w Legacy a przód na sprzedaż jak by był ktoś chętny.

 

To nie złoto, to tombak. Oszukali cię! Wyślij mi a ja to jakoś załatwię ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.09.2022 o 20:37, Bonless napisał:

Ciężkie czasy idą to zainwestowałem w złoto (trochę musztardowe, ale złoto) ;)

Tył będzie montowany w Legacy a przód na sprzedaż jak by był ktoś chętny.

5x100? Też szukam całego kompletu, bo pomysł z zaciskami STI 2008+ nie wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Guliwer napisał:

5x100? Też szukam całego kompletu, bo pomysł z zaciskami STI 2008+ nie wypalił.

Tak będzie 5x100. Kupiłem w Japonii tylne tarcze kotwiczne z wahaczami z wersji Tyned by STI więc zacisk będzie siedział normalnie bez żadnego adaptera i hamulec ręczny bedzie na dużą szczękę 190mm.

Edytowane przez Bonless
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bonless napisał:

Tak będzie 5x100. Kupiłem w Japonii tylne tarcze kotwiczne z wahaczami z wersji Tyned by STI więc zacisk będzie siedział normalnie bez żadnego adaptera i hamulec ręczny bedzie na dużą szczękę 190mm.

A kto Ci ściągał, może się przyzna ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Guliwer napisał:

A kto Ci ściągał, może się przyzna ;)

Sam trochę tego szukałem i jak znalazłem to sprawy związane ze sprowadzeniem ogarnąłem w "Megablast Direct From Japan" na FB.

Generalnie kontener jest w drodze a tarcze kotwiczne to nie jedyne ciekawe graty, które zamówiłem ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, frisco napisał:

 

Wrzucasz wieksze turbo? Gdzieś widziałem wzmianke o VF52...

Wymiana turbo IC i DP chodzi mi po głowie, ale to może w przyszłym roku jak dobrze pójdzie ;)

 

Poza tym VF52 jest bardziej popularne w USA. W Japonii dużo tweenscroll-ów, a w tą stronę raczej nie będę szedł.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...