Skocz do zawartości

Forester 1000 koni a ekologia


Qba25

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas marzy o wyjątkowym pojeździe, oczywiście jedynie słusznej marki. Choćby takim, jak Forester STI w wersji dłubnietej - a co sobie będziemy żałować - nawet do 1000 koni! Nie wszyscy jednak maja takie marzenia,a ponieważ marzenia należy realizować, po raz kolejny pojawia się na The Forum prośba o pomoc w głosowaniu. Tym razem by sprawić odrobinę frajdy dzieciakom przebywającym w sanatorium na Kubalonce:

 

Klub "Gaja" ogłosił konkurs na "Drzewo roku 2012". Jednym z kandydatów jest buk „Drzewo Szczęścia” rosnący w Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej ( woj. śląskie). N49°36.089’ E018°54.039’

Jego historię (a raczej legendę o nim) możecie przeczytać na stronie głosowania: http://swietodrzewa.pl/drzewo_roku_2012/

Za radą Marka pozwoliłem sobie zmienić temat, licząc na większe zainteresowanie, przekładające się na liczbę głosów :mrgreen: Mam nadzieję, ze nie oburzycie się na ten "chłit marketingowy".... 8)

 

Dla mnie głosowanie to jest bliskie sercu z kilku powodów: trochę frajdy i rozrywki dla dzieci, znam nauczycieli, którzy tam pracują (też z "subarowej" rodziny :arrow: mama forumowicza BelegUS, sama użytkowniczka justynki), ale przede wszystkim w tym sanatorium leczona była jako dziecko moja Mama, która już pozostała w górach, za co Jej jestem ogromnie wdzięczny :mrgreen: o

 

Gentemans, start your engines...

Na miejsca, gotów, START!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...