Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zapytam - co trzeba zrobić, by zasłużyć na prawo pisania w "kupię/sprzedam"? Regulamin na ren temat milczy..

Chciałbym się podzielić uwagami o oglądanym aucie oraz zamieścić ogłoszenie o chęci kupna Subaraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastukać odpowiednią liczbę postów :-)

 

Regulamin na ten temat jest napisany ;-)

 

Ja też wolę witać Panie, a i powiem ostatnio że jakoś tak chętniej kiwają jadąc swoimi subami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastukać odpowiednią liczbę postów :-)

 

Regulamin na ten temat jest napisany ;-)

Hmm, a można konkretnie? Ile postów?

Żeby nie było - już na wstępie przeglądałem forum w poszukiwaniu zasad i znalazłem jedynie te http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=31&t=115766..

Jeśli jest inny regulamin, który przegapiłem, to poproszę życzliwą duszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mieszkam w Lublinie, subaru jeszcze nie mam ale już bliżej niż dalej ;) Właśnie jestem na etapie poszukiwania OBK najlepiej XT z okolic 2005r.

Przy okazji- jeśli coś wiecie o dobrym sprzęcie to w moje ręce śmiało można oddać ;)

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przymierzam się do Forestera 2.0 XT.

Wsiadłam i się zakochałam... ;)

To będzie moje pierwsze Subaru, a samochód drugi, dlatego wszelkie rady i uwagi mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Nie mam jeszcze Subaru, ale rozważam zakup Forestera. Zatem wszystkim użytkownikom aut marki Subaru życzę bezawaryjnej i emocjonującej jazdy zarazem, a wszystkim sympatykom - zakupu wymarzonego auta. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno się witam, lecz nie byłem pewien czy dołączę do grona Subarytów.

W najbliższych dniach odbieram z litwy Subaru Legacy 2008 2,0 benzyna 150 km z instalacją gazową BRC Sequent.

 

Bardzo mi miło dołączyć do zacnego grona, szczególnie że niejako już w nim wcześniej się znajdowałem pracując przez wiele lat w salonie Subaru Grafix w Białymstoku.

 

Nadszedł czas powrotu do ulubionej marki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

To mój pierwszy post, jednak duchem jestem obecny na tym forum od baaardzo dawna. W grudniu zakupiłem nowego, wymarzonego Forestera, jednak z przyczyn osobistych muszę się z nim rozstać, więc niebawem uaktywnię się zapewne w wątku kupię/sprzedam.

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

Cervellos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do K/S jest ograniczony dla nowych Forumowiczów
korzystając z okazji zapytam, ile trzeba mieć postów by móc zamieścić ogłoszenie?

 

25

 

 

Witam Świeżynki na The Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...