Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dyzio_d, do czego potrzebna Ci ta informacja?

No chyba,że to ukryte forum randkowe :roll:

 

po prostu ułatwia życie... chociażby łatwiej komuś poradzić gdzie z problemem (oby takich jak najmniej było :) ) pojechać, i nie trzeba za każdym razem pytać skąd poszkodowany jest... :roll:

 

niemniej jednak - witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Na tym forum jestem nowy,ale w marce SUBARU jestem zakochany od wielu lat.Ostatnio rozważam zakup modelu LEGACY.Wiem że jest to auto ogólnie drogie.Zakup,paliwo które wciąż drożeje(a nie mam pojęcia czy LPG nadaje się do tego typu silnika)i serwisu który jest bardzo drogi,a osób które potrafią się zaopiekować SUBARU jest mało.Dużo czytam o marce ale nie ma to jak opinia właściciela-posiadacza takiego modelu.Bardzo chętnie wszystkie opinie przeczytam za co bardzo dziękuję.Pozdrawiam Kuba z okolic Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest to auto ogólnie drogie.Zakup,paliwo które wciąż drożeje(a nie mam pojęcia czy LPG nadaje się do tego typu silnika)i serwisu który jest bardzo drogi,a osób które potrafią się zaopiekować SUBARU jest mało.

 

bajki, pomówienia i inne oszczerstwa :!:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszla w koncu pora sie przywitac... tak wiec dzien dobry :-) od dwoch tygodni szczesliwy posiadacz Legacy Celebration

skad ?? Warmia&Mazury... tyle wystarczy :-)

Jak by ktos potrzebowal jakiejkolwiek pomocy na tym terenie, pisac smialo... w miare mozliwosci pomoge :-)

 

pozdrawiam,

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...