Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Zalogowałam się na tym fourum bo mam nadzieję że ktoś pomoże mi w realizacji szalonego planu :D A więc wymyśliłam że zrobię koledze wyjątkowy prezent, tylko kompletnie nie znam się na takich sprawach. On właśnie interesuje się rajdami samochodowymi, ciągle mi opowiada o WRC i takie tam ;D Jego wymarzonym samochodem jest właśnie Subaru Impreza. Chciałabym znaleść gdzieś lub kupić książkę która zawsze jest w każdym samochodzie, w tym wypadku chodzi o ksiązkę z Imprezy. Nie mam pojęcia czy to jest możliwe i czy ktoś mógłby mi taką odsprzedać. Nie chodzi mi o żadne poradniki czy coś w tym stylu.

 

Byłabym wdzięczna za każdą pomoc ;)

Może sami macie pomysł na jakiś ciekawszy prezent.

Bardzo proszę o rady.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

powinieneś zatem wiedzieć gdzie się witamy 8)

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread

 

:wink:

 

 

PS Dostęp do K/S jest ograniczony dla nowych Forumowiczów

 

Czołem! :)

 

A czy przywitałem się w złym miejscu? Aga, napisz proszę na czym polega to ograniczenie? Generalnie udało mi się zamieścić ogłoszenie, ale mam problemy z dodaniem zdjęć :|

 

pozdrawiam!

 

Lechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cervellos, dodawanie zdjęć i linkowanie do stron jest również przywilejem aktywnych Forumowiczów.

 

Pospamuj trochę to Twoje problemy miną :wink: :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cervellos, dodawanie zdjęć i linkowanie do stron jest również przywilejem aktywnych Forumowiczów.

 

Pospamuj trochę to Twoje problemy miną :wink: :)

 

Pozdrawiam

 

 

Oki, teraz wszystko jasne :)

 

Wolałbym chyba skrobnąć coś bardziej treściwego, niż "za górami, za lasami, między nami spamerami". Myślałem, żeby opisać moje wrażenia z półrocznego prawie użytkowania nowego Forestera w benzynie, bo nie ma chyba takiego wątku. Nie chciałbym jednak robić takiego wazeliniarskiego marketingu ze względu na ogłoszenie - bo wiadomo, że recenzja byłaby w 90% w samych superlatywach i to bynajmniej nie ze względu na sprzedaż... ;)

 

pozdrawiam!

 

Lechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wizyta moja tutaj jest podyktowana niestety sytuacją jak mnie zastała. Jestem szczęśliwym posiadaczem dwulitrowego Legacy My07. Auto od nowości w rodzinie :) Jednak muszę znaleźć nowego właściciela dla mojego autka :(.

Może tutaj na formu ktoś szuka właśnie jego. Pozdrawiam Kuba

 

-- Pt kwi 15, 2011 12:50 pm --

 

Ważne, że przynajmniej xkubas zna zasady obowiązujące na Forum 8).

 

 

wczytałem się teraz w posty powyżej mojego i ktoś coś do mnie ma? a za bardzo nie wiem co?

to takie żarty. stare, ale jare. czasem zabawy jest mniej, czasem więcej. uznaliśmy, że [you] zna się na żartach. :P

 

Dawaj na ring.

 

Wow, no hej [you], w końcu jesteś... :wink:

 

No witam witam, te autobusy z Mołdawii mają straszne opóźnienia, gdzie mój browar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich,

na forum przywiódł mnie oczywiście samochód, którego właśnie stałem się posiadaczem, no i oczywiście Wasze towarzystwo!

Kupiłem w miarę świeże Subaru Legacy, więc mam nadzieję, że będę rzadkim uczestnikiem części forum dotyczącego problemów technicznych.

Natomiast bardzo ucieszył mnie dział "Nasze podróże" i Wasze liczne relacje.

Od zawsze wyjazdy były moją pasją, a wśród tych większych jest trochę z ostatnich 4 lat, w których dzielnie służyła nam Honda Accord Aerodeck.

Teraz mam zamiar kontynuować wyjazdy nowym autem, a poprzednie, choć strasznie mi żal muszę sprzedać, bo nie umiem jeździć dwoma na raz :/

W każdym razie właśnie na forum Accorda próbowałem uruchomić dział wyjazdowy, podobny do Waszego i jest tam trochę moich relacji.

Tu, przy sporym zainteresowaniu i uczestnictwie innych postaram się dorzucać kolejne tematy.

Pozdrawiam wszystkich!

100M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam witam, te autobusy z Mołdawii mają straszne opóźnienia, gdzie mój browar?

 

Widzę że kolega na THE Forum poczuje się jak w domu :mrgreen:

 

Witam Ciebie i wszystkie świeżynki!

 

-- 11 maja 2011, o 18:20 --

 

Teraz mam zamiar kontynuować wyjazdy nowym autem

 

witaj! to zapraszamy krajana na spotkanie integracyjne. Więcej w dziale: viewtopic.php?f=10&t=138820&start=250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona na pewno tylko udaje a tak w rzeczywistości jest grubym wąsatym chłopem w przepoconej podkoszulce a zdjęcie ma z internetu:P

 

żartuje oczywiście :P

 

 

Hm... Przepocona koszulka na pewno by się znalazła! :D Ale innych rzeczy niestety (a raczej na szczęście!) NIE MAM :)

 

Dla udowodnienia ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich forumowiczów.

Coś o sobie:

- lat 39

- żona + 2 dzieci

- obecne auto Honda Civic i już sprzedany Nisan małżonki.

Zarejstrowałem się na forum, gdyż planuję zostać posiadaczem Outbecka.

Na razie chłonę posty o Subaru, co byśmy się lepiej z moim przyszłym samochodem dogadywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem świeżynkom :-)

Izaaa te podarte rajstopki to jednak tylko w komplecie z przepoconą podkoszulką działają - najlepiej "siateczką" :-) wyedy mamy komplet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...