Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile trzeba liczyć czasu na dojazd z Wa-wy do Białegostoku w piątkowe, letnie popołudnie jadąc zdroworozsądkowo-średnioprzepisowo. W piątek pracuję do późna i zastanawiam się jak wszystko poprzekładać aby nie dojechać w środku nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba liczyć czasu na dojazd z Wa-wy do Białegostoku w piątkowe, letnie popołudnie jadąc zdroworozsądkowo-średnioprzepisowo. W piątek pracuję do późna i zastanawiam się jak wszystko poprzekładać aby nie dojechać w środku nocy

Masz do nas jakieś 188 km więc jeśli przebijesz się przez korki (a w piątki "rodwici" warszawiacy jada na weekend do rodziców ;) ) to później ok. 2 godzinek i jesteś na miejscu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba liczyć czasu na dojazd z Wa-wy do Białegostoku w piątkowe, letnie popołudnie jadąc zdroworozsądkowo-średnioprzepisowo. W piątek pracuję do późna i zastanawiam się jak wszystko poprzekładać aby nie dojechać w środku nocy

Masz do nas jakieś 188 km więc jeśli przebijesz się przez korki (a w piątki "rodwici" warszawiacy jada na weekend do rodziców ;) ) to później ok. 2 godzinek i jesteś na miejscu ;)

Pozdrawiam

 

MAJ, od 2 godzin do nieskonczonosci :razz: , zalezy co sie akurat stanie albo niestanie. Ja najdluzej jechalem 5 godzin wliczajac w to korek w Wyszkowie na tym duzym rondzie i korki w Wawie. :twisted: :cool: W ostatni piatek stalem 2 godziny w korku juz w Wawie, szlag by trafil te wasze korki! Tapicerka mi z mody wyszla :!:

 

 

Aaa, dzisiaj bylem w Bobrowej Dolinie obadac klimacik bo dawno tam nie witalem. Pustki na maxa. Tylko dwie beemy na warszawskich numerach i flaga Subaru po spotkaniu dilerow ostala sie. Pan z recepcji jak mnie zobaczyl to dumnie powiedzial: U nas beda Plejady!

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten już nielegale zaczyna... :evil:

 

Spoko spoko, mily Pan tras nie zna.

 

Ale widzę, że sprawdzałeś szukając takiego co zna :mrgreen:

 

Alez skad, pojechalem tam dla picu, wcale nie wiedzialem albo po prostu zapomnialem ze tam maja byc Plejady. Tak tylko przejezdzalem. Witek, wierzysz mi?

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...