Skocz do zawartości

WRX STI MY11 - niebieski dostojny sedan


Simon WRC

Rekomendowane odpowiedzi

@Herostrates Zastanawiam się co takiego zabawnego napisałem, choć już widzę, że pisanie nocą nie służy czasem myśleniu i czytaniu ze zrozumieniem :biglol: ale uświadomić mnie możesz co Ciebie rozbawiło, czy myślimy o tym samym..

@tedimy99 nie chodziło Ci czasem o 1.11? Czy może 2.11? :)

i ja się na to złapałem:facepalm::biglol::mrgreen:

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że teraz widzę:o

Ja tam widziałem nocą, że napisane jest 'przewage' :biglol: i dalej przed chwilą brnąłem w swój błąd:P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklejka z innego tematu ale wklejam tu, aby nie zasmiecac działu sprzedam:

 

W dniu 23.11.2019 o 22:20, Simon WRC napisał:

kup nowe Mintexy 1155, zamontowałem i jak dla mnie super. Wydajność niewiele gorsza od CL a komfort świetny - u mnie praktycznie nie piszczą

Ile już na nich przejechałeś? Ja na swoich zrobiłem już około1500km i po pewnym czasie zaczęły sie popiskiwać ale w akceptowalnych przeze mnie granicach (czytaj nie przy każdym dohamowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ptasi0r napisał:

Przeklejka z innego tematu ale wklejam tu, aby nie zasmiecac działu sprzedam:

 

Ile już na nich przejechałeś? Ja na swoich zrobiłem już około1500km i po pewnym czasie zaczęły sie popiskiwać ale w akceptowalnych przeze mnie granicach (czytaj nie przy każdym dohamowaniu).

Przejechałem jakieś 400-500km. Na razie cisza, może z raz czy dwa minimalnie pisnęły podczas ostatniej fazy hamowania - ale porównując z RC6 czy DS UNO to można powiedzieć, że absolutnie nic nie piszczą :biglol:.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ptasi0r napisał:

Ja na swoich zrobiłem już około1500km

Ja mam prawie 30kkm na tym zestawie klocków. Miały fazę, że piszczały niemiłosiernie przy bardzo lekkim hamowaniu (toczenie się do świateł itd), a potem nagle przestały i już nie piszczą.

Nie wiem, może mycie pomogło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że często klocki piszczą, ale żaden z was nie wziął pod uwagę że tarcze też potrafią piszczeć. Duże znaczenie może mieć domieszka do materiału z którego danej marki tarcza jest wykonana. Zdarza się, że na seryjnych klockach też piszczy, i często jest to rant który się robi na tarczy, on działa jak struna w gitarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fotele odebrane... jestem naprawdę pod wrażeniem :o. Efekt jest rewelacyjny, wyglądają jakby wyjechały z salonu :yahoo:

Wyszło świetnie - hafty, nić, przeszycia, wszystko idealne. Nie myślałem, że da się to zrobić jak w fabryce a tu takie miłe zaskoczenie. Skóra dobrana tak, że praktycznie nie ma różnicy pomiędzy tyłem, który został oryginalny, bo był w super stanie. Przy okazji zrobiłem porządek z mocowaniami fotela, bo co prawda nie rdzewieją jak w hawku, ale miały już matowy nalot i były trochę przytarte od wielokrotnego odkręcania i przykręcania. 

 

01.thumb.jpg.119b1fd19a2388bb4a84fec1dfff74c4.jpg

 

02.thumb.jpg.5cb5096373cf15fb0ff1800e825dae42.jpg

 

03.thumb.jpg.c96799066e29c24c98a0465571113a58.jpg

 

04.thumb.jpg.b5bda8d0e9bdc4306add85953b9797cf.jpg

 

05.thumb.jpg.6edd34ac347f828cfc0e60e2fab1c599.jpg

 

06.thumb.jpg.35035b3af7e67b8df7050779796a2ef6.jpg

 

07.thumb.jpg.444609471cb13c9d7cce3171deff6e49.jpg

Edytowane przez Simon WRC
  • Super! 19
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że będzie Pan zadowolony...

Ogolnie napewno lepiej wyszło niż z fabryki... Bo każdy użytkownik Subaru wie że japońska skóra jest jaka jest... :biglol:

 

P. S. Ja swoje wkładam w niedziele i bedzie kosa też... :D

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszły, nówki jak nic :wub:

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

Nie mogłem sobie odmówić przejażdżki w nowych kubełkach i jak ten samochód fajnie zasuwa przy aktualnych temperaturach zewnętrznych...:drool:

Jak jest zimniej lub cieplej sti też daje radę -_-:biglol:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne stoki :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem obszywania foteli, bo widziałem tego dużo i często efekt jest daleki od słabej serii, a czasami kompromitujący.

U Ciebie Szymon wyszło super - wyglądają jak nowe - GRATULUJĘ. Twoje samochody - jak zwykle - super zadbane :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że życie nie lubi pustki a ja mam coś w rodzaju ADHD i muszę ciągle dłubać :biglol:, to tak myśląc i rozważając przez święta wracam do tematu, który mam gdzieś w tyle głowy od kilku lat. Jest to budowa czegoś w rodzaju repliki imprezy WRC jaką jeździł Rysiek Burns.
 

28383950-DFE5-48D5-A515-D91CF0ABB73D.thumb.jpeg.d8af8651ee0b5222d04fc3abd5cfcab3.jpeg
 

Na pewno nie byłaby to replika wurca 1:1, bo to nie ten budżet, ale auto, które zewnętrznie wyglądałoby jak bolid mistrza i bazowało na podzespołach STI GD, które są łatwo dostępne i bezawaryjne. Podstawowe założenie to zakup sensownej budy type R jako bazy. Auto i tak byłoby całkowicie rozebrane i budowane od zera jako LHD, więc zdrowa baza to podstawa. Oczywiście klatka, body kit, środek jak najbliżej oryginału WRC na tyle na ile się da. Silnik najlepiej 2.2, skrzynia 6MT, reszta do przemyślenia. Auto raczej nie do ścigania a bardziej jako pokazówka i na niedzielne przejażdżki, taka perełka. Przynajmniej takie założenia na początek :).
 

Zaczynam wszystko rozpisywać i przeliczać. Jeżeli ktoś takie rozważania prowadził, zastanawiał się nad podobnym projektem i chciałby się podzielić wiedzą, to byłbym niezwykle wdzięczny.
 

Na razie temat w fazie rozważań, więc nie zakładam nowego wątku. Jak zdecyduję, że chcę wchodzić w to bagno, to pójdę na całość...:biglol:.

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musiała Ci żona mocno wałkiem w łeb przywalić przed świętami plus niezdrowe świąteczne żarcie i mamy powyższe głupoty...

 

;):P:biglol:

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Simon WRC napisał:

Podstawowe założenie to zakup sensownej budy type R jako bazy

Taniej kupić Na z USA , i tak napędy i motor wo wymiany i odpada przekładka kierownicy .

 

 

1 godzinę temu, Simon WRC napisał:

pójdę na całość...:biglol:.

Idz na całość , idź na całość :lol::faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...