Skocz do zawartości

Forester XT 2018


Seweryn Sew

Rekomendowane odpowiedzi

Lista aplikacji jest znana i tutaj nie ma niewiadomych. Istota sprawy leży w tel. Po aktualizacji wgrywanej chyba ok. roku temu przez ASO mirrorlink stacji multimedialnej jest w wersji 1.1. i taki musi być w tel.

Problemem jest to, że w nowszych wersjach androida jest już mirrorlink 2.0, 2.1 itd.

Chyba najskuteczniej parują się tel. Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dottoree napisał:

Lista aplikacji jest znana i tutaj nie ma niewiadomych. Istota sprawy leży w tel. Po aktualizacji wgrywanej chyba ok. roku temu przez ASO mirrorlink stacji multimedialnej jest w wersji 1.1. i taki musi być w tel.

Problemem jest to, że w nowszych wersjach androida jest już mirrorlink 2.0, 2.1 itd.

Chyba najskuteczniej parują się tel. Samsung.

tak jak mówisz... niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Iphonami ? Przerabiał ktoś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mały update543fe901107e6cfa9551e68fba989013.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i rozkminiam stację multimedialną w kwestii łączenia sie z Iphonem. Macie jakieś doświadczenia?
1. Czy to normalne ze niektóre połączenia przychodzące mi identyfikuje a niektóre wyświetlają sie jako nieznane? Od czego to zależy?
2. Przy wyborze kontaktu można wybrać tylko poerwszą literę kontaktu czy można kolejną?
Proszę sie nie śmiać - do tej pory jeździłem Legacy IV


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.03.2018 o 18:47, Gazik napisał:

1. Czy to normalne ze niektóre połączenia przychodzące mi identyfikuje a niektóre wyświetlają sie jako nieznane? Od czego to zależy?
 

 

 

Witaj świątecznie Gazik !

 

Aby pokazywały Ci się polaczenia przychodzace z identyfikacja rozmowcy musisz w iPhone dodac +48... przed numerem telefonu kontaktu

Wtedy dopiero bedzie rozmowca zidentyfikowany na wyswietlaczu naszego ekranu

Sam do tego doszedlem empirycznie teraz świeżo po odbiorze Forka IV :P

PS szkoda tylko, ze nie ma Apple Car Play, ale nie mozna miec wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie  to nie działa -  kod kraju mam wpisany bo jednym z numerów niewyświetlanych jest numer Żony :biglol: a inne numery niezależnie od kodu kraju wyświetlają się. Więc u mnie jakiś inny algorytm......:( 

Założyłem nawet na Technicznym wątek - zajrzyj bo mam więcej zagwozdek - moze razem rozkminimy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Parę spostrzeżeń i pytań do innych użytkowników.

1. Hamulce troche gumowate w ostatniej fazie - wymagają przyzwyczajenia i mociejszego depnięcia. U Was tak samo?

2. Zaobserwowałem niefajne zjawisko na zakręcie 90 stopni z nierównym asfaltem który wprowadza nadwozie w bujanie. Po dynamicznym przejechaniu opona  o coś przyciera  (elementy zawieszenia czy nadkole?) Spotkaliście sie z tym? Dodam ze przejezdzam tam wielokrotnie - czy starym Forkiem  XT czy legacy i nigdy nie było problemów. 

3. Nie działa szyba pasażera obok kierowcy - prawdopodbnie po odłączeniu na  3 tygodnie aku. Jest na to jakieś rozwiązanie ambulatoryjne czy serwis?

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gazik napisał:

3. Nie działa szyba pasażera obok kierowcy - prawdopodbnie po odłączeniu na  3 tygodnie aku

 

6 godzin temu, Kukson napisał:

W Levorgu miałem problem z szybą i po jakimś czasie sama zaczęła znowu działać.

 

Cudowne są te nowoczesne samochody. Może jak ze smartfonem - trzeba wysiąść, odpiąć aku i podpiąć ponownie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gazik napisał:

3. Nie działa szyba pasażera obok kierowcy - prawdopodbnie po odłączeniu na  3 tygodnie aku. Jest na to jakieś rozwiązanie ambulatoryjne czy serwis?

 

W outbacku szyby mi przestawały działać po odłączeniu aku. Żeby zakodować z powrotem trzeba było włączyć zapłon, otworzyć szybę przyciskiem na jej drzwiach, dłuższą chwilę przytrzymać i zamknąć. Może w foresterze też zadziała 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2018 o 21:14, Gazik napisał:

Po dopięciu jeszcze raz aku Sytuacja jest następująca szyba działa z przycisku w drzwiach. Z panela kierowcy nie pomimo zastosowania patentu GREGG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie w takiej sytuacji pomógł taki schemat:

-włączyć zapłon

-opuścić szybę

-zamknąć szybę

-przytrzymać przycisk po zamknięciu przez ok 10 s

 

Daj znać czy działa :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja działa :D

Dzięki M-Nowy za pomoc. Nie wiedziałem że posiadacz współczesnego Subaru musi znać praktyki voo-doo;)

Schemat analogiczny jak GREGG podawał ale może za krótko trzymał przycisk. Tak czy inaczej panowie dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gazik napisał:

Schemat analogiczny jak GREGG podawał

 

Jak widać trochę zamieszałem, bo zamiast trzymać w pozycji otwartej trzeba przytrzymać w pozycji zamkniętej. Trochę dawno to już było i coś mi się pomieszało. Ale grunt że działa! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gazik napisał:

Nie wiedziałem że posiadacz współczesnego Subaru musi znać praktyki voo-doo;)

 

Ja wiem, że jesteś prawdziwym mężczyzną, tak jak i ja ;) i my instrukcji nie czytamy.

Ale nie ma tego w niej opisanego ?

Roz. 2-38

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.03.2018 o 18:47, Gazik napisał:

A co z Iphonami ? Przerabiał ktoś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mały updateemoji3.png543fe901107e6cfa9551e68fba989013.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i rozkminiam stację multimedialną w kwestii łączenia sie z Iphonem. Macie jakieś doświadczenia?
1. Czy to normalne ze niektóre połączenia przychodzące mi identyfikuje a niektóre wyświetlają sie jako nieznane? Od czego to zależy?
2. Przy wyborze kontaktu można wybrać tylko poerwszą literę kontaktu czy można kolejną?
Proszę sie nie śmiać - do tej pory jeździłem Legacy IV emoji12.png

 

ad.1 normalne też tak mam  


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

miałem to samo w moim forku....opuść szybę do samego dołu i zamknij na maxa tak się ją koduje.... u mnie działa my18   poza tym samochód fajny obecnie nie działa cała stacja multimedialna i czekam co dalej na Subaru ;);) 

W dniu 27.08.2018 o 16:46, Gazik napisał:

Z reguły najprostsze rozwiązania są najlepsze ale......

nie wpadłbym na to :D 

Żona, za to może się chwalić przed koleżankami 100% macho:D

 

 

miałem to samo w moim forku....opuść szybę do samego dołu i zamknij na maxa tak się ją koduje.... u mnie działa my18   poza tym samochód fajny obecnie nie działa cała stacja multimedialna i czekam co dalej na Subaru ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. 

Jestem tutaj nowy ale mam nadzieję, że zagoszczę na dłużej :).

Zaklepałem właśnie subaru forestera 2.0 XT Sport 2018 tylko nie wiem czy dobrze robię.

Każdy dealer, nawet ten, który już wie, że kupię gdzie indziej mówi "Panie kupuj, biały kruk to będzie" :)

Pytanie do użytkujących ten model, jakie są największe wady i zalety?

Szukałem do kwoty 160 000 PLN i nic lepszego nie wymyśliłem. Idealna była by wersja V,  bo wygląd mi bardzo pasuję, do tego nawiewy na tył ze względu na psy to duży +,

tylko nie potrafię znaleźć info czy i ewentualnie kiedy będzie dostępny u nas....

Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie porady. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez rychu1619
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kukson napisał:

Prawdopodobnie za rok się pojawi ale bez wersji XT. 

 

Ciężki orzech do zgryzienia. Czekać, czy brać teraz? Koszt to niewiele ponad 160 000 PLN, nie wiem czy mało, czy dużo, dealerzy niechętnie negocjują. Minus to fakt, że gwarancja już leci (bodajże od sierpnia)... W tych kwotach nie wiem co jeszcze można brać pod uwagę (dynamiczne suvy). 

W każdym razie dzięki za odpowiedź, wracam do lektur, teraz akurat volvo na tapecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...