Skocz do zawartości

W-WA - KRETA po raz N-ty ;)


Fala

Rekomendowane odpowiedzi

My niestety też nie jesteśmy w stanie wytargać ponad 2 tygodni urlopu w tym terminie. A zdaje sobie sprawę, że wycieczka na krócej przy 4 dniach dojazdu nie ma za bardzo sensu. Ale obserwujemy wątek ... może za rok. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 16:16, przemekka napisał(a):

My niestety też nie jesteśmy w stanie wytargać ponad 2 tygodni urlopu w tym terminie. A zdaje sobie sprawę, że wycieczka na krócej przy 4 dniach dojazdu nie ma za bardzo sensu. Ale obserwujemy wątek ... może za rok. :)

 

Plan 'totalny relaks' zamyka się w 14 dniach.
Ze względu na to, co jest do zobaczenia / chciałbym pokazać na Krecie - sens ma minimum 10 dni (6 DNI NA MIEJSCU).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 18:31, Fala napisał(a):

Plan 'totalny relaks' zamyka się w 14 dniach.
Ze względu na to, co jest do zobaczenia / chciałbym pokazać na Krecie - sens ma minimum 10 dni (6 DNI NA MIEJSCU).

 


Możesz podać jaki termin w czerwcu Ci pasuje?

Generalnie żona będzie składać o wolne 2 tygodnie w czerwcu + 2 dni ekstra o których dowiemy się później niestety. Z Poznania liczmy 3 dni na dojazd i 3 dni na powrót. Więc najwyżej wrócimy wcześniej i dojedziemy we własnym zakresie.

Mi jako świrowi antyku na pewno zależałoby pozwiedzać co tam się da.

PS jeśli można podeślij Twój tel na PW tak się będzie ławtiej zgadać z terminami.

Edytowane przez ajax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ajax napisał(a):

Możesz podać jaki termin w czerwcu Ci pasuje?

 

Czerwiec może być trudny, przynajmniej początek (zazwyczaj wtedy kupa roboty tłumaczeniowej). Nie wywróżę.
CZY SĄ CHĘTNI NA CZERWIEC, ZAMIAST NA MAJ?

 

 

Godzinę temu, ajax napisał(a):

Generalnie żona będzie składać o wolne 2 tygodnie w czerwcu + 2 dni ekstra o których dowiemy się później niestety.

 

OK. Jednak z perspektywy sensowności wyjazdu - niech będą zachowane te liczby samochodów/"załóg", o których pisałem.
Nauczka dla mnie na zbliżający się okres (haha...) - dać ogłoszenie z proponowanymi dwoma przedziałami czasowymi z większym wyprzedzeniem, np. w październiku roku poprzedzającego wyjazd :)
W '23 roku ponaglaliście mnie, ale miałem zasuw i nie wyrabiałem się na zakrętach. Dopiero w styczniu odespałem... Poważnie.

 

 

Godzinę temu, ajax napisał(a):

Mi jako świrowi antyku na pewno zależałoby pozwiedzać co tam się da.

 

I tego będziemy szukać zarówno w górach jak i przy samym morzu ;)
Chociaż w Grecji, jak masz dobre buty - to wszędzie wystarczy, że kopniesz w ziemię i wyskoczy jakaś resztka ceramiki sprzed 2000 lat :)

 

 

Godzinę temu, ajax napisał(a):

PS jeśli można podeślij Twój tel na PW tak się będzie ławtiej zgadać z terminami.

 

No to zabawa: jest w wątku o oliwie :D


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fala napisał(a):

Czerwiec może być trudny, przynajmniej początek (zazwyczaj wtedy kupa roboty tłumaczeniowej). Nie wywróżę.
CZY SĄ CHĘTNI NA CZERWIEC, ZAMIAST NA MAJ?


Ktoś jeszcze pisał, że czerwiec mu pasuje. Dla nas maj też będzie do zrobienia.

 

 

7 minut temu, Fala napisał(a):

OK. Jednak z perspektywy sensowności wyjazdu - niech będą zachowane te liczby samochodów/"załóg", o których pisałem.
Nauczka dla mnie na zbliżający się okres (haha...) - dać ogłoszenie z proponowanymi dwoma przedziałami czasowymi z większym wyprzedzeniem, np. w październiku roku poprzedzającego wyjazd :)
W '23 roku ponaglaliście mnie, ale miałem zasuw i nie wyrabiałem się na zakrętach. Dopiero w styczniu odespałem... Poważnie.


Nie wiem czy coś przeoczyłem, możesz doprecyzować? My 1 auto dwie osoby.

 

 

7 minut temu, Fala napisał(a):

I tego będziemy szukać zarówno w górach jak i przy samym morzu ;)
Chociaż w Grecji, jak masz dobre buty - to wszędzie wystarczy, że kopniesz w ziemię i wyskoczy jakaś resztka ceramiki sprzed 2000 lat :)

Jakąś dobrą monetą też nie pogardzę :D

 

 

8 minut temu, Fala napisał(a):

No to zabawa: jest w wątku o oliwie :D


O zgrozo  xD Jakiej oliwie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ajax napisał(a):

Ktoś jeszcze pisał, że czerwiec mu pasuje. Dla nas maj też będzie do zrobienia.

Wolę maj...

  

4 minuty temu, ajax napisał(a):

Nie wiem czy coś przeoczyłem, możesz doprecyzować? My 1 auto dwie osoby.

W dniu 12.01.2024 o 18:39, Fala napisał(a):

Moim zdaniem optymalny przedział liczby samochodów to 4-7. 

 

 

4 minuty temu, ajax napisał(a):

Jakąś dobrą monetą też nie pogardzę :D

Dildon!

 

 

4 minuty temu, ajax napisał(a):

O zgrozo  xD Jakiej oliwie? :D

O zgrozo!...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fala napisał(a):

Nauczka dla mnie na zbliżający się okres (haha...) - dać ogłoszenie z proponowanymi dwoma przedziałami czasowymi z większym wyprzedzeniem, np. w październiku roku poprzedzającego wyjazd :)
 

I to jest bardzo dobra koncepcja…. Do października już tylko 9 miesięcy… Ja poobserwuję. Obyśmy tylko zdrowi byli…

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start = 10-24 v 14-28 maja 2024. 

 

Optymalny przedział liczby samochodów to 4-7. 

 

Na razie są dwie załogi Ajax i kapic. 

 

Termin zgłoszeń - myślę, że max 10.02, chyba że ktoś / indywidualnie potrzebuje dłużej to proszę o info. 

Przede wszystkim chodzi o to, żeby nie blokować planów tym, którzy się zdecydują wcześniej - jeśli wycieczka miałaby się odbyć dopiero w 2025 :biglol:

 

Zapraszam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 00:21, Fala napisał(a):

Start = 10-24 v 14-28 maja 2024. 

 

Optymalny przedział liczby samochodów to 4-7. 

 

Na razie są dwie załogi Ajax i kapic. 

 

Termin zgłoszeń - myślę, że max 10.02, chyba że ktoś / indywidualnie potrzebuje dłużej to proszę o info. 

Przede wszystkim chodzi o to, żeby nie blokować planów tym, którzy się zdecydują wcześniej - jeśli wycieczka miałaby się odbyć dopiero w 2025 :biglol:

 

Zapraszam! 


My chętniej 14-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna propozycja z tą Kretą i mnie by bardzo pasowała. Termin majowy też OK, chociaż 2 tygi mogłoby być ciężkie do wygospodarowania.

W tym roku akurat lipa ze względu na maturę córy i inne zawirowania, ale jeśli będzie podobna propozycja za rok to mam nadzieję dołączyć.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ;D

Jestem przekonany, że za późno w tym roku zacząłem konkretnie proponować termin majowy (ZRÓBMY MAJOWĄ KRETĘ W 2025 - YOOOOUU! ;)) - stąd "niska frekwencja". Mój błąd, ewidentnie. Maj czy też czerwiec 2024 - ANULOWANE.  )
...ale/lecz - 2025 - "herring here"
W tym kontekście i aby dopiąć innego celu - może dobrze byłoby się spiąć szybciej? Żeby jechać na koniec października lub początek listopada '24? Co sądzicie?
Wtedy morze jest nawet cieplejsze od powietrza, nie ma już najazdu turystów - lokalesi są też bardziej wyluzowani. W górach jest 'cool' vel 'chłodno' ;) w nocy.
No a reszta na miejscu ;)



 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, 

 

Wnioskuję, że termin przedwakacyjny ostatecznie zdechł. 

 

Wobec tego - alternatywa:

 

12-26.10.2024. 

 

Plan geograficzno-organizacyjny bez zmian. 

 

Proponuję termin na decyzję i zaliczki (podczas wieloletniej organizacji wyjazdów rowerowych MTB doszedłem do wniosku, że jedynym czynnikiem dyscyplinującym jest zaliczka... ;)) = 15.05.2024.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fala napisał(a):

12-26.10.2024

Ja na ten termin mam już wyczarterowany jacht w Chorwacji.

I jako że zaliczkę wpłaciłem, czuję się zdyscyplinowany, żeby jechać - także ta zaliczka to zdecydowanie skuteczne narzędzie ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...