Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

http://tablica.pl/oferta/subaru-impreza-4x4-bokser-2-0-CID5-ID5lrLB.html#5e2f4bb457

 

Poza standardowym pakietem "drugi Hołek/McRae" pan posiada w swojej Imprezie 2.0 NA (seryjnie 115KM), uwaga, 150KM.

 

Napisałem mu maila z pytaniem o poczynione modyfikacje i wykres z hamowni - a nuż dowiemy się, jak z niepodkręcalnego silnika wycisnąć bagatela 35KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/subaru-impreza-4x4-bokser-2-0-CID5-ID5lrLB.html#5e2f4bb457

 

Poza standardowym pakietem "drugi Hołek/McRae" pan posiada w swojej Imprezie 2.0 NA (seryjnie 115KM), uwaga, 150KM.

 

Napisałem mu maila z pytaniem o poczynione modyfikacje i wykres z hamowni - a nuż dowiemy się, jak z niepodkręcalnego silnika wycisnąć bagatela 35KM...

i felgi z Golfa :th_dash::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://tablica.pl/oferta/subaru-impreza-4x4-bokser-2-0-CID5-ID5lrLB.html#5e2f4bb457

 

Poza standardowym pakietem "drugi Hołek/McRae" pan posiada w swojej Imprezie 2.0 NA (seryjnie 115KM), uwaga, 150KM.

 

Napisałem mu maila z pytaniem o poczynione modyfikacje i wykres z hamowni - a nuż dowiemy się, jak z niepodkręcalnego silnika wycisnąć bagatela 35KM...

i felgi z Golfa :th_dash::facepalm:

 

Nie wszystkie felgi z Golfa są w sumie złe, takie Speedline 15' bym w sumie przygarnął:

79319865_2_644x461_5-100-speedline-golf-

Albo takie BBS'y - przypominają mi po prostu te z 22B, takie dla ubogich:

vw-bbs-rs771-38233.jpg

 

Acz fakt, na tej Imprezie te felgi to tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon- takie bbsy z Twojego załącznika siedziały u Mnie....Chyba nie było to aż takie wieś tuning :P

Fakt...German- ale jednak 5x100- kute ranty...felga skręcana a już w bieli wyglądało co najmniej dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon- takie bbsy z Twojego załącznika siedziały u Mnie....Chyba nie było to aż takie wieś tuning :P

Fakt...German- ale jednak 5x100- kute ranty...felga skręcana a już w bieli wyglądało co najmniej dobrze :P

No właśnie od czasu Twojej "Babci" te felgi nie dają mi spokoju - szkoda, że nie ma takich 15'tek...

No i przecież żadne tam "german", Święty Grall, 22B, na BBS seryjnie jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, ja mam 16'tki... ;) Na lato :) Na zimę wolę 15'tki, również dlatego, że mam prawie nowe opony zimowe na 15' właśnie... no i w moich górskich rejonach jednak 16' w NA na zimę to przerost formy nad treścią :P

 

Ale ta 16' BBS robiła u Ciebie grubą robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/of...html#5e2f4bb457   Poza standardowym pakietem "drugi Hołek/McRae" pan posiada w swojej Imprezie 2.0 NA (seryjnie 115KM), uwaga, 150KM.   Napisałem mu maila z pytaniem o poczynione modyfikacje i wykres z hamowni - a nuż dowiemy się, jak z niepodkręcalnego silnika wycisnąć bagatela 35KM...

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha...

Myślałem, że padnę jak to zobaczyłem :D:D:D

 

Jak byłem na kupnie Imprezy, to chciałem jechać ją oglądać. Tylko, że...

Wtedy nie była jeszcze tak "pięknie" oklejona, 2. bieg wypadał i kosztowała 8500 zł :)

Później widziałem ją wystawioną już przez kogoś innego, po oklejeniu za 10, czy 11k zł.

A teraz 14k zł. I to wszystko na przestrzeni mniej więcej roku!!!!!!!!!!

Jaja se daję uciąć, że to jest ten sam samochód.

 

Ja [edycja moderatora] teraz żałuję, że jej nie wziąłem.

Jeszcze rok i będzie warta tyle co zdrowy GT  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol: 

Tylko trzeba ją będzie podkręcić na 200 KM. Może 2 stożki dadzą taki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega naciągi opon, a raczej jej skutki.  :lol:

 

123xq.jpg

 

 

 

Ty Mnie nie strasz :P

Ja mam podobny naciąg na nie najświeższych już oponach :(

Dobrze, że nie zmieniam ich na razie...Może nawet sezon przeleżą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście testówka jakiejś wersji BRZ by STI - to wesoła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...