Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przegiete :shock: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3177345 Może garnkogłowy by się skusił. Do twarzy by było :mrgreen::twisted:

 

Opel Astra 2.0 GAZ WYPAS :mrgreen:

No i jeszcze ten przód w stylu Lord Vader :mrgreen:

 

 

jak Ci Vader z garnka pojedzie to przez tydzien bedzie Cie mama z procy karmila :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,witam po przerwie. Caly czas nie moge sie zdecydowac co kupic WRX czy EVO. Moze gdzie tu temat zalozyc, moze mi ktos doradzi. Sa plusy i minusy przy kazdym aucie i cholerny problem z tego w mojej glowie sie zrobil. Honda niestety mimo ze jest mega fajna niema napedu na 4 kola przy duzej mocy, a krowa w stylu legend jest droga i nie do zabawy.

pozdro

p.s. pomorskie nie jest zadna wylegarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seiken, co ciekawe, jeszcze do niedawna, jakbyś na forum Subaru zapytał o Evo, to by Cię zlinczowali. Ale po ukazaniu się Imprezy '08 to nie jest już takie pewne. Jeśli chodzi zaś o moje skromne zdanie, to wybór pomiędzy WRX a EVO to żaden wybór. Co innego jeśli zamiast WRX brałbyś pod uwagę STI.

 

Inna sprawa, że wiejski tuning nie ma nic wspólnego z Twoim dylematem (przynajmniej na pozór)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WRX i STI tu juz mi koledzy wytlumaczyli ze na codzien lepiej WRX, wnioskowalem ze STI moze byc jako drugie auto w rodzinie, a az tyle forsy to ja nie mam zeby dla samego siebie trzymac 2 auta, no i jak na poczatek WRX pewnie da mi duzo wrazen, a po kilku latach kto wie...A dlaczego WRX czy EVO? Chodzi mi o serwisowanie przede wszystkim. Nie chce smigac na przglady np. do wawy, bo polskie drogi to wieczny korek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...