Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bym takiej nie nakleił :) już była jak kupiłem auto, miałem to zdrapać, z czasem przestałem zwracać uwagę i jest do dziś. Hajp na wlepy typu 'move over' / 'zjedź' był z 6 lat temu albo i więcej, teraz to wioska jak neony w podwoziu. Z drugiej strony jak kiedyś zobaczycie forka z tą naklejką to od razu wiadomo że to mój ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Guliwer napisał:

Dawno nie widziałem tak zakręconego Gościa, i to w dodatku na punkcie SH :D

SH, to już klasyka, rzekłbym LAST SAMURAI - Stały napęd 50/50, CMR, reduktor, MT, już  takich nie robią i pewnie nie będą robić,  w terenie idzie jak dziki.

 

image1.jpeg

Edytowane przez Giresse
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Guliwer napisał:

Dawno nie widziałem tak zakręconego Gościa, i to w dodatku na punkcie SH :D

To chyba komplement? :P SH to mój ulubiony Foz oprócz drugiej generacji przedliftowej :) SH wygrało bo ma wincyj wygód w środku i jest wyższe - łatwiej mi dzieciaki spakować do tyłu na foteliki :P

Co do zakręcenia - właśnie skoczyłem montować jdm hooka z tyłu :D

3 godziny temu, Giresse napisał:

SH, to już klasyka, rzekłbym LAST SAMURAI - Stały napęd 50/50, CMR, reduktor, MT, już  takich nie robią i pewnie nie będą robić,  w terenie idzie jak dziki.

Ze wszystkim się zgadzam :) tylko co to CMR? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od żony na urodziny :yahoo:

i jak tu jej nie kochać :wub:

zwykly Forek 2.0 w podstawowej wersji Exclusiv Special + (dodatkowy pakiet ADVANCED, pół skórzana tapicerka)

z dodatkową powłoką ceramiczną na całym aucie z plastikami, felgami, szybami i tapicerką włącznie

oraz akcesoryjne osłony błotników, chlapacze, osłona tylnego zderzaka, naklejki na lusterka, nakładki na progi, dodatkowe ogomienie, hak, przyciemnianie szyb i wszystko z fajnym rabatem :thumbup:

Moja żona i Subaru Kielce spisali się znakomicie,

tyle chwalenia się :blush:,

kolejne fotki zrobię w naturalnym dla Forestera środowisku, czyli w moim lesie ;)

Na razie jestem w gościach.

B6DDFADE-33DB-4BCD-9640-653F773D1645.jpeg

91C05CE3-DAFE-47B3-A6E8-73905DF67C07.jpeg

 

423DF6B9-266F-4D08-8C92-0233BA0DBA0A.jpeg

6D7D1D17-8761-4534-8AC6-95079B259B00.jpeg

22E65292-572F-4397-B89B-AE2B602C619C.jpeg

7A35AB50-8EDD-412D-AC38-1CB7ECECCDD8.jpeg

3A4DEC54-993E-4889-ABB5-208ADB431FF8.jpeg

4075851E-B291-4260-95A8-AF95CD2FEF71.jpeg

7CEB9F43-EB09-4475-A8F6-2723F5E47377.jpeg

F1CE0465-A9EB-4E27-8FCD-B94CC8F63256.jpeg

DBDA7D29-5845-4B01-B407-E3D95D1268F7.jpeg

135147B4-A68F-424D-8A40-6BEA2FBE04C6.jpeg

BCD32610-3A7B-4D99-A45E-999F60687B1E.jpeg

7678B620-8C11-4E0C-BB26-5680ADBD044A.jpeg

7043B5B8-894D-46D4-8763-65C76FAD6462.jpeg

 

DADE8B01-EE51-4F55-A167-6F5D08C8232E.jpeg

Edytowane przez Michał W.
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Infra napisał:

Nigdy nie ogarnę tej manii zasłaniania tablic. Co to, ma uchronić przed lawetą w nocy czy co? :D

To może nieco inna skala, ale można sobie narobić problemów podobnego rodzaju, jak po opublikowaniu wizerunku swojego dowodu osobistego. Są "osobniki", które przeszukują fora i dopasowują sobie numery do swoich samochodów.

Nie trzeba daleko szukać - post sprzed 3 tygodni:

https://forum.subaru.pl/topic/99250-outback-h6-my2007/?do=findComment&comment=2767036

 

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kambol napisał:

@Michał W.

Ładny Forek - gratulacje! Przy okazji - jak zasłaniasz blachy, to pamiętaj o naklejce na szybie ;)

Dzięki :lol:

Taki jestem podjarany, że nie myślę trzeźwo.:krecka_dostal:

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kambol napisał:

To może nieco inna skala, ale można sobie narobić problemów podobnego rodzaju, jak po opublikowaniu wizerunku swojego dowodu osobistego. Są "osobniki", które przeszukują fora i dopasowują sobie numery do swoich samochodów.

Nie trzeba daleko szukać - post sprzed 3 tygodni:

https://forum.subaru.pl/topic/99250-outback-h6-my2007/?do=findComment&comment=2767036

 

A po co właściwie takie sztuczki, przecież mogą sobie podrobić jakiekolwiek tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

A po co właściwie takie sztuczki, przecież mogą sobie podrobić jakiekolwiek tablice

Myślę, źe skoro używają trefnego auta podczas popełniania przestępstwa to w razie potencjalnych kłopotów, gdyby policja sprawdzała ich nr rejestracyjne w bazie to wyskoczy im, że należą one do pojazdu danej marki i modelu w danym kolorze z jakiegoś konkretnego roku. Łatwiej zapewne zmylić policję jeśli wszystkie te dane pasują do auta, którym się poruszają a do którego przestępcy nie muszą wozić dowodu rejestracyjnego. Policja podczas kontroli nie bawi się w sprawdzanie nr VIN tylko patrzy w bazę danych i jeśli ogółem wszystko pasuje to jest Ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kambol napisał:

To może nieco inna skala, ale można sobie narobić problemów podobnego rodzaju, jak po opublikowaniu wizerunku swojego dowodu osobistego. Są "osobniki", które przeszukują fora i dopasowują sobie numery do swoich samochodów.

Nie trzeba daleko szukać - post sprzed 3 tygodni:

https://forum.subaru.pl/topic/99250-outback-h6-my2007/?do=findComment&comment=2767036

 

Dzięki za podpowiedź, niezły cyrk. Natomiast mojego Forka ciężko podrobić, musieliby pomalować na dzień dobry grilla, klamki, felgi i zamontować Rally Armory oraz tow hook :D Ramki rejestracji też robiłem na zamówienie i raczej drugich takich samych nie ma - ale na monitoringu to akurat ciężko byłoby wyargumentować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki :lol:

Światła świecą bardzo jasno i jednolicie. Jestem zaskoczony bo jak do tej pory to xenon był dla mnie ideałem, wszystkie wcześniejsze auta przed Outbackiem, którymi jeździłem miały zwykle reflektory i myślałem, że lepiej niż w OBK już się nie da a jednak jest bardzo wyraźna różnica na plus. Super też jest efekt doświetlania zakrętów, nie ma porównania do tego jakie mam w OBK poprzez zaświecenie światła przeciwmigielnego. Wczoraj miałem okazje pierwszy raz zobaczyć skręt soczewki świecącej z pozycji kierowcy. Wieczorem wyskoczyłem na małą przejażdżkę z mojego lasu i była super gęsta mgła, podczas manewrów było doskonale widać jak snop światła idzie za skrętem kierownicy. Mgła była na tyle gęsta że EyeSight od razu zasygnalizował, że nie działa. ;)

Iphona nie mam, mój stary samsung łatwo się połączył przez Bluetooth i kontakty są ale np. MirrorLink nie udało mi się uruchomić, ale długo z nim nie walczyłem - wolę jeździć niż bawić się multimediami.

 

 

43 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

fajny ten twoj bialas :ok:

mam 2 pytania:

jak oceniasz swiatla w porownaniu z xenonem w obku?

czy podlaczales iphona i czy radio prawidlowo sciaga ci kontakty?

 

tapatalked

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...