Skocz do zawartości

Subaru Legacy III przypadkiem


irektob

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Legaś dostał hamulce przód od H6 czyli 294 a nie biedne 260mm które skończyły się po roku

20180718_092706.jpg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teddy26 napisał:

 

Katalog podaje 277mm chyba że ktoś coś kombinował ;) 

ja mam polifta i dwutłoczek mały bo mały ale hamuje znacznie lepiej jak 300kg lżejsza impreza z 260mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.nie sprawdzałem rok 99 125KM ż przodu były jednotloczki 260mm a z  tyłu są bębny i też mam już przygotowany zestaw tarczobebnów z 2.5l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest jak sie porówna co było a co jest (w sensie srednicy)

Teraz przynajmniej jakoś fajniej wygląda z felunkiem od WRX :thumbup:

Widzialem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, irektob napisał:

Nie wiem.nie sprawdzałem rok 99 125KM ż przodu były jednotloczki 260mm a z  tyłu są bębny i też mam już przygotowany zestaw tarczobebnów z 2.5l...

A to mnie z tym przodem zaskoczyłeś. Bo ja mam dwutłoka z przodu i jednotłoka z tyłu. Przy dobrej tarczy i klocku nie hamuje źle. Chociaż już mam hamulce powoli do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też je kupiłem przypadkiem tylko że po lifcie i... Super, już kiedyś pisałem że to nieodkryty model Subaru, bo jest mega :) żona tęskni za nim córka też i ja trochę też, mam h6 i jest super, ale brakuje mi czegoś.. Nie wiem ta buda w legacy 4 nie jest tak stylowa jak bh3. Szkoda że na rynku nie ma jakiegoś rodzyna że swapem na h6 i przebiegiem ok 100 tys. :)

Ale 4 rka też się starzeje i może za kilka lat dojdzie mu stylu. 

Oczywiście piękny legac i te carbo ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, irektob napisał:

cudów nie będzie...:krecka_dostal:

Zawsze tak mówisz :P

A Jak było ze ścierką, "A to tak trochę tylko, do roboty auto, bez szaleństw, miesiąc roboty... itp, itd"IMG-008c543ad85496f035c38bb20af8273b-V.jpg.bfc13c51080471339bfb38d974eb7f74.jpg

 

:wub::D

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Zawsze tak mówisz :P

A Jak było ze ścierką, "A to tak trochę tylko, do roboty auto, bez szaleństw, miesiąc roboty... itp, itd"IMG-008c543ad85496f035c38bb20af8273b-V.jpg.bfc13c51080471339bfb38d974eb7f74.jpg

 

:wub::D

a chyba go smołą pociągniemy

druga część złomu z legasia idzie do piaskowania

złom.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być na rok-dwa a tu żonka wymyśliła sobie firmę motoryzacyjno-reklamową,więc zamiast szukać jakiegoś sensownego sprzęta trza budować garaż-pracownie, legaś musi dostać kolejne życie,ale powiedziałem jej że jak jeszcze raz coś starego będe chciał kupić to mnie ma p........ć w łeb bo już mam dość tych złomów:(,choć zwolennikiem nowych samochodów stanowczo nie jestem.

Pierwsza część gratów w wersji budżetowej czyli piaskowanie i na to epoksyd,jutro będzie lakier

1535974688154933291458.jpg

Edytowane przez irektob
  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20180906_142359.jpg

 

20180906_142352.jpg

na baku usunięto korozję nawet była miejscowo,potem położyłem baranek i akryl czarny,tylna belka miała sporo wżerów więc na epoksyd też położyłem baranek i dopiero czarny akryl

Edytowane przez irektob
  • Super! 6
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...