Skocz do zawartości

Subaru Legacy III przypadkiem


irektob

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Juras K napisał:

Grill kupiłem oryginalny w sklepie subaru, Legacy nie był turbo

bo maska z wlocikiem,fajnie wygląda

korzystając z wczorajszej pięknej pogody zabraliśmy się za pranie wnętrza i skończyło się na jego demontażu ,bo smród po papierosach był nie do zniesienia...

zacytuję kolegę "czy ty musisz każde auto roz.......ć" hehe

20170401_180206.jpg

20170401_180229.jpg

20170401_180235.jpg

20170401_180258.jpg

20170401_180323.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 13:45, irektob napisał:

korzystając z wczorajszej pięknej pogody zabraliśmy się za pranie wnętrza i skończyło się na jego demontażu ,bo smród po papierosach był nie do zniesienia...

No i pięknie! :)
Dobra robota, to jednak sam się wproszę na oględziny Legwana :D
Koniecznie oświniaczyć! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thomson0073 napisał:

Dobra robota, to jednak sam się wproszę na oględziny Legwana :D

oczywiście zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, irektob napisał:

dzisiaj pozbyłem się japońskiego drewna:facepalm:

20170407_231217.jpg

Klejone czy malowane? :) 

Polecam poszukać na aledrogo takiej deski tylko z kieszenią na 2 DIN. :) można fajne radyjko założyć z kamerą cofania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, irektob napisał:

hydrografika i moje pierwsze próby

:)

Irek a malujesz elementy? :) 

Potrzebuje u kogoś kumatego malnąć błotnik lewy do mojego Legwana. :) Jakaś łajza mi pod sklepem dojechała i uciekła. Więc musiałem zakupić nowy.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, thomson0073 napisał:

Klejone czy malowane? :) 

Polecam poszukać na aledrogo takiej deski tylko z kieszenią na 2 DIN. :) można fajne radyjko założyć z kamerą cofania 

Uuu Panie, te ramki to taki trochę rarytasik ostatnio. Od kilku miesięcy śledzę allegro, na forum dawałem ogłoszenie i ani widu ani słychu ramki 2din. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, thomson0073 napisał:

Irek a malujesz elementy? :)

thomson tak maluję ,ale tylko dla siebie!,wiesz jak jest nie mam bardzo warunków do dobrego malowania,więc żeby był efekt trzeba poświęcić sporo czasu i pracy,więc nie gniewaj się że unikam takich tematów dla kogoś...

ale wpadnij kiedy bo chętnie bym przymierzył fele wrx-a;)

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2017 o 09:19, irektob napisał:

thomson tak maluję ,ale tylko dla siebie!,wiesz jak jest nie mam bardzo warunków do dobrego malowania,więc żeby był efekt trzeba poświęcić sporo czasu i pracy,więc nie gniewaj się że unikam takich tematów dla kogoś...

ale wpadnij kiedy bo chętnie bym przymierzył fele wrx-a;)

Spoko luzik. :) Rozumiem.
Po świętach? Bo przyznam szczerze, że przed świętami mam mega jazde w robocie a później sprawy prywatne do domknięcia. Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będzie troszkę więcej luzu, to wpadnę - jak Ci oczywiście będzie pasowało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
20 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Jak sprawuje sie ten silnik w legacy? Da się tym wyprzedzać bezpiecznie ?

 

hmmm...trudne pytanie bo to najsłabszy samochód jaki mam,ale powiem Ci że jest świetny i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego samochodu(żona miała wcześniej audi a4 b6)jak na 125KM radzi sobie bardzo fajnie,jeździmy nim bardzo dużo i super się sprawuję,na pewno nie jest zawalidrogą i pomyka całkiem sprawnie,ogólnie polecam!silnik pracuje jak pszczółka a apetyt na olej znikomy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, irektob napisał:

hmmm...trudne pytanie bo to najsłabszy samochód jaki mam,ale powiem Ci że jest świetny i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego samochodu(żona miała wcześniej audi a4 b6)jak na 125KM radzi sobie bardzo fajnie,jeździmy nim bardzo dużo i super się sprawuję,na pewno nie jest zawalidrogą i pomyka całkiem sprawnie,ogólnie polecam!silnik pracuje jak pszczółka a apetyt na olej znikomy:)

Pytam sie bo szukam takiego legacy ale 2.5 a z racji tego że nie ma nic na rynku sensownego rozważam też  2.0 w imprezie mam 115km silnik i mimo przebiegu prawie 300k pozwala się rozpędzić do licznikowego  200

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 18:19, niebieskiultras napisał:

Pytam sie bo szukam takiego legacy ale 2.5 a z racji tego że nie ma nic na rynku sensownego rozważam też  2.0 w imprezie mam 115km silnik i mimo przebiegu prawie 300k pozwala się rozpędzić do licznikowego  200

 

Potwierdzam Legwan nawet z 2 litrowym silnikiem potrafi się rozpędzić. Może będzie jakiś na sprzedaż za niedługo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....takie cóś sobie ustrugałem i w końcu wisco doczekało się regeneracji...teraz sprawuję się świetnie:) oczywiście regulacja luzów zaworowych i nowy olej do skrzyni

20170729_135503.jpg

20170726_224414.jpg

Edytowane przez irektob
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, irektob napisał:

....takie cóś sobie ustrugałem i w końcu wisco doczekało się regeneracji...teraz sprawuję się świetnie:) oczywiście regulacja luzów zaworowych i nowy olej do skrzyni

20170729_135503.jpg

20170726_224414.jpg

Irek bez dźwięku się nie liczy. :D wiesz o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...