Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Po prawie 9 letniej przygodzie z Hondami nadszedł czas by przesiąść się na inny samochód. Na początku myslałem o Skoda SuperB, Leonie Cupra i*Audi a8. Zobaczyłem Forestera 1 gena i już byłem gotów kupić takiego ale cos mnie powstrzymało. W październiku 2016 ok godz 16 sprzedałem Honde a 2 godz później pojechałem do kolegi po jego Impreze GF8 z 1998r z silnikiem 2.0T 211 kunia. Z zakupu auta jestem mega zadowolony. Do tej pory jedyne co w nim zrobiłem to zmieniłem olej, opony na zimówki a potem letnie i zrobiłem cos za co pewnie większość z was mnie znienawidzi ale założyłem do niej gaz. Z wyglądu auto było prawie totalną serią, jedynie ciemne szyby. Jeśli chodzi o mechanike to z przodu są wsadzone heble czterotłoczek + tarcze nacinane i nawiercane a z tyłu włozone heble z bloba. jeśli chodzi o układ wydechowy to prawie cały jest seryjny a jedynie końcówy jest SCORPION.
Z pierwszych modów wykonanych przeze mnie to zostal zamontowany cup holder, z przodu w drzwi wpadły głośniki Hertz165 a z tyłu sony x-plod, później zakupiłem bagażnik dachowy na 2 rowery *Nie dawno zakupiłem lampiony Depo black które już są założone. Do montazu czekają mnie jeszcze dodatkowe zegary, lotka z WRX ta duża i wlot od wrx *

Przygoda z Japońcami zaczęła się od EG4 d16z6
e27a1acb2fdb4cfdmed.jpg

Później było EJ2 z d15+witold*:
8c70bb08a24fb27fmed.jpg

i teraz Subaryna: początki u mnie
b39b599abce2ae4emed.jpg
09436dc696e07e6bmed.jpg

I przyszedł czas na mody, najpierw naklejki prosiaka jedna na lustro a druga na klape bagażnika i lampy:
68a10adcd81b3699med.jpg

Bagażnik dachowy z 2 uchwytami na rowery, halogeny na żółto i 17 calowe felgi z wrx:
510cc19e306d3d7dmed.jpg
68cf2d7e0e9ef0f9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dottoree napisał:

Pasuje do nielegala jak ulał... ;)

No jak nie, zakres modyfikacji zacny :biglol::

9 godzin temu, lelenbp napisał:

Nie dawno zakupiłem lampiony Depo black które już są założone. Do montazu czekają mnie jeszcze dodatkowe zegary, lotka z WRX ta duża i wlot od wrx *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee Darku ty nie lubisz wręcz Hond! Przyznam że nikt mi tak humoru nie poprawia jak ty na forum. A biedny kolega lelenbp trafił z tematem na górę lodowa zwaną "szydera forumowa". Twoje mody po prostu, ciut nie do końca mieszczą sie w rozumieniu większości tu obecnych słowa "Nielegal" Ale nie załamuj sie to taka pozytywna szydera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, darecki napisał:

Kolega nie jeździł chyba "prawdziwą hondą " skoro "jara" go GF8 :P Zaznaczam nie jestem hondziarzem :D

Kolega chyba nie jeździł szybkim autem skoro jara się hondą :). Coś ta Twoja długo się sprzedaje, pewnie za szybka na to forum :biglol:.

Żeby nie było, to wszystkie prywatne auta żony zawsze były hondami, bo to bardzo dobre wozy są ;).

 

9 godzin temu, carfit napisał:

uuuuu , zabrzmiało bardzo groźnie ;) :yahoo:@Simon WRC wyzywają Cię ;) 

Eeeee, zanim poskładam swój wehikuł, to chłopakom już przejdzie :biglol:.

 

Lelenbp, napisz do admina i przeniosą Ci wątek do "Nasze Subaru" ;).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:

Coś ta Twoja długo się sprzedaje, pewnie za szybka na to forum :biglol:

Bo dobre auta swoje kosztują :lol: a nie ciągle robiony subarak :biglol:

Poza tym jedzie do austrii , najprawdopodobniej na tygodniu :(

Zapytałem go czemu nie subaru , powiedział szajse subaru :P tak że ten.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przeniesienie wątku. Jeśli chodzi o Hondy to ok może i według nie których nie jeździłem prawdziwymi. Małem 2 coupe d15+, eg4 z d16z6 i del sol z b18 ponad 200 koni. Te auto jak dla mnie sie podoba i będe starał się je robić po swojemu. Ale dzięki  a opinie każde słowa się liczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wanna Gt jak każda- FAJNA :) z dużym parapetem z tyłu jest kozak. folia na halogenach jakoś do tego auta mi nie leży ale ma dużą zaletę ochronną i we mgle dużo lepiej się sprawdza. Lampy przód eleganckie ale postojówki jakoś cukierkowo wygladają, te obwódki mogliby zrobić czarne.

Dawaj jakieś foto wnętrza i dbaj bo GT z plecakiem nie widzi się za wiele :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę czasu mnie nie było a Subaru dostało parę gratów m.in.:
- duży kurnik z bloba z Carbonu,
- folia z halogenów została zerwana,
- wydech przelot Down pipe 3' a reszta 2,75' 
- Blow off by czasami mi zasyczała
No i najważniejsze Auto zostało poddane zabezpieczeniu na Zimę i została oddana Do Simply Shine na pakiet Jesień/Zima. W garażu czeka jeszcze dokładka zderzaka przedniego ale ze względu na okoliczności pogodowe jakie panują stwierdziłem że nie ma sensu jej zakładać.
No i zaraz będzie trzeba zacząć sie cieszyć napędem na 4 :)
a225c612530fb30bmed.jpg
0af46daf48200bb9med.jpg
09bb75a28f248d6bmed.jpg
dfb07c26244c2291med.jpg
46a6afa368cf0c8cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sezon Letni już rozpoczęty. W sobotę wpadł już komplet na sezon letni a w niedzielę Prosiak zawiózł mnie do Białegostoku na 1 runde Maratonów Kresowych. Było ciężko ale jak dla mnie pierwszy występ w takiej imprezie był mega. 32km po lesie, górkach, kamieniach i błocie dały w kość :)


c93370df82aa383fmed.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny egzemplarz - podoba się. Moim zdaniem (ale to tylko moja opinia, a nie żaden zarzut) lepiej pasuje do GF8 seryjny wlot na masce niż ten który zamontowałeś ale podkreślam to mój punkt widzenia. In plus wg mnie zrobiło też ściągniecie żółtej folii z halogenów. Do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dominikon napisał:

Fajny egzemplarz - podoba się. Moim zdaniem (ale to tylko moja opinia, a nie żaden zarzut) lepiej pasuje do GF8 seryjny wlot na masce niż ten który zamontowałeś ale podkreślam to mój punkt widzenia. In plus wg mnie zrobiło też ściągniecie żółtej folii z halogenów. Do zobaczenia na drodze!

Żółte halogeny dla mnie na plus ale też uważam że do klasyka bardziej pasuje zwykły wlot na masce, duży jakoś tak nie z tej epoki (karykaturalnie ?) No i zajebiscie prezentowała się na felgach od WRX-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki :) na razie ten wlot mi się podoba a oryginalny ciągle mam więc to nie problem go zmienić jak się znudzi :) A z tymi felgami od WRX to fakt ładnie wygląda ale "pospolicie" a chce ją zrobić delikatnie po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć Lelenbp. jeszcze raz ja  - mam pytanie odnośnie przednich reflektorów. czy te które widać u Ciebie w aucie na zdjęciach to te zamienniki z czarnymi obwódkami jak np. w tej aukcji - http://allegro.pl/subaru-impreza-99-01-reflektor-lewy-nowy-czarny-i7221335918.html

pytam, bo aktualnie mam dwa oryginalne przednie światła ale prawe jest do naprawy i zastanawiam się nad zakupem obu nowych z w/w ogłoszenia. wyglądają wg mnie naprawdę fajnie ale chciałem Cię zapytać jak wygląda sprawa samego oświetlania drogi podczas jazdy w ciemności? czy te z czarnymi obwódkami świecą inaczej (lepiej/gorzej) od całych srebrnych, oryginalnych reflektorów? z góry dzięki za odpowiedź i wszelkie wyjaśnienia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...