Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lelenbp napisał:

 ale jedno jest pewne żeby to zrobić trzeba mieć chude ręce :-)

 

A nie mówiłem ;)

 

Ale różnica jest warta poświęcenia. Ja po JF biorę się za tylne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zamer napisał:

 

A nie mówiłem ;)

 

Ale różnica jest warta poświęcenia. Ja po JF biorę się za tylne drzwi.

No ja od razu za wszystkie się zabrałem. Troche foli zostalo to kiedyś nadkola wygłusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie już doszło, prawdopodobnie juz w środę wlecą amortyzatory KYB z regulacją twardości. Każdy powtarza że tak naprawdę teraz dopiero te auto zacznie jeździć. 

A no i w planach i głowie chodzi teraz jakis wydech 3" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Spory czas była cisza bo w sumie nic się nie działo przy aucie. W tym tygodniu auto ląduje na konserwacje podwozia, ogarnięcia maglownicy i wymianę sprężyn w aucie by ją trochę poniżyć. Czekam jeszcze na dane do przelewu dla gc8.pl za gładkie tarcze dba na przód. Zobaczymy jaki będzie tego efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już teraz też raczej takie będę zakładał zobaczę jak ta firma dba się sprawują. 

W dniu 16.02.2020 o 23:44, Danko napisał:

Ogień i myjnia? Niby nie powinny, ale kto wie... Albo hamowanie w dziurze? Czyste gdybanie 

No właśnie nie przypominam sobie takiej sytuacji. Auto przez 3 lata służyło mi jako jedyne auto i jeździłem nim wszędzie. W 3 lata ponad 60kkm przejechałem i nigdy po trasie na myjkę nie wjezdzalem. Na prawdziwym torze nie byłem tylko parę razy przejechałem się po trasie którą sami że znajomymi ułożyliśmy organizując czasówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś po raz pierwszy udało mi się zmierzyć w jakim czasie auto przyśpiesza do 100.  1 pomiar tylko się udał. Myślę że jest nawet zadowalający. Wiem że przy następnej okazji 2 bedę musiał wpiąć trochę pozniej. Dziś wbiłem ją przy 6tys.

Screenshot_20200402-203709.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak na turbowannę, której uroda jest podobnie dyskusyjna jak w przypadku Multipli, to przyznam, że fajnie Twoje auto wygląda. Gratuluję konsekwencji i zacięcia. Może kiedyś uda się zobaczyć na żywo, bardzo rzadkie to już auta na naszych drogach.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W sumie już końcówka urlopu to człowiek znalazł chwilę by zająć się zaciskami hamulcowymi,pomalowane 3 warstwami niebieskim szprajem i zobaczymy na jak długo wytrzyma. Pozostała 2 strona i zajęcie się napisem Subaru na biało.

IMG_20200826_205213892.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chwila była cisza przy aucie ale powoli wracam do zabawy z nią. Ostatnio wymieniłem chłodnice a przy okazji wlecialy przewody silikonowe i parę dni temu w końcu zamontowałem podłokietnik od skody Octavi. To na S i to na S więc udało się go wkomponować. Wyszło w miarę ok i jst wygodniejszy od Ori.

IMG_20201104_102553946.jpg

IMG_20201104_102603411.jpg

IMG_20201104_102624845.jpg

IMG_20201104_102635000.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...