Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Szanowne grono, trzy pytanka.

 

Czy uwazacie ze urlopowanie kogos (czyli paskowanie skutkujace urlopem) za ogloszenie ktore nie spelnia regulaminu jest OK?

A dokladniej, umiescilem ogloszenie dla kumpla, i DUUUUP. Mea culpa bo faktycznie nie doczytalem wszystkiego.

Niemniej czy nie mozna po prostu zdjac tego i wyslac PW do forumowicza? Tym bardziej ze ogloszenie bylo naprawde ciekawe, i mysle ze w "duchu" forum.

 

Ale spoko, to jeszcze rozumiem, mod ma zawsze racje a jak mu ktos rano w platki nasikal to juz zupelnie....

 

Natomiast, powiedzcie mi czy naprawde tak trudno jest odpisac na maila skierowanego na forum@forum.subaru.pl?

Czy my mamy doczynienie z TPSA? System Was nie puszcza, czy moze nie ten dzial sie tym zajmuje?

 

Czy moze ktos ma to po prostu gdzies?

 

I juz zupelnie na marginesie... Mysle ze jak banowac to moze chociaz poprawic te bledy (literowki) oraz to ze za nic nie mozna sie dowiedziec ZA CO forumowic wlasnie otrzymal prezent w mobilnej wersji strony.

 

Specjalne pozdrowienia i zyczenia spokojnego i malo stresujacego dnia dla szczur75 :)

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie może nie konkretnie do moderatora ale odnosi się do forum, można kupić jakieś gadżety forumowe typu smyczki ?? bo naklejki widziałem ale o gadżetach nic nie mogę znaleźć...

 

www.sklep.subaru.pl

 

Wszelkie inne produkcje/dystrybucja gadżetów muszą zyskać aprobatę gospodarza Forum.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie. Czy muszę mieć odpowiednią ilość postów aby moje konto było aktywne? Bo chciałbym napisać temat o swoim Legacy ale nie mogę bo jest nie zaakceptowane przez moderatora.

 

Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 100 postów lub więcej

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm mam pytanie. Czy muszę mieć odpowiednią ilość postów aby moje konto było aktywne? Bo chciałbym napisać temat o swoim Legacy ale nie mogę bo jest nie zaakceptowane przez moderatora.

 

Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 100 postów lub więcej

 

To dotyczy działu Sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm mam pytanie. Czy muszę mieć odpowiednią ilość postów aby moje konto było aktywne? Bo chciałbym napisać temat o swoim Legacy ale nie mogę bo jest nie zaakceptowane przez moderatora.

 

Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 100 postów lub więcej

 

To dotyczy działu Sprzedam ;)

 

 

..no tak :)  - chyba podpiąłem tą ilość pod wszystko...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie należy napisać, jeśli nie zgadzam się decyzją  nadgorliwego moderatora typu "szubaru" ? 


Napisałem do administratora "ape", ale ten odczytał wiadomość  w dniu 16.03 i do tej pory milczy - czyli mnie zlewa.


Kto tutaj rządzi i rozstrzyga takie spory? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...