Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą, WRC fan napisał:

Czy avatary muszą być przycięte na okrągło ?

Muszą? Nie. Są okrągłe.

I odpowiem od razu innym zanim się wysypie lawina "kwadratowe były lepsze": mamy nowe forum z nowym wyglądem i funkcjonalnościami. Dajmy mu szansę zamiast na siłę robić z niego "stare" forum.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzyłem czy w innych działach jest to samo ale FAQ techniczne do forestera:
https://forum.subaru.pl/topic/21121-faq-techniczne-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie/

linki odnoszące się do tematów na forum chyba wszystkie padły :/ tamten temat jest zablokowany więc informuję tutaj

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GREGG napisał:

Można jakoś wyłączyć na głównym widoku panel po prawej (artykuły, urodziny itd), zajmuje to pół ekranu, poprzednio dało się to wyłączyć

W tej chwili nie. Sprawdzę czy da się taką funkcjonalność uruchomić.

 

3 godziny temu, TheJezus napisał:

nie patrzyłem czy w innych działach jest to samo ale FAQ techniczne do forestera:
https://forum.subaru.pl/topic/21121-faq-techniczne-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie/

linki odnoszące się do tematów na forum chyba wszystkie padły :/ tamten temat jest zablokowany więc informuję tutaj

Pozdrawiam ;)

Dzięki za info. Poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, siewcu napisał:

Istnieje na tym forum coś takiego jak moderacja? Czy może niektórzy są tu bezkarni?

 

Tak i do tego jesteśmy jasnowidzami. ;)

 

Zgłoś posta i zdradź o co Ci chodzi. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia trafiają, tylko że puste traktujemy jako pomyłkę. 

To się dość często zdarza. 

 

1 godzinę temu, siewcu napisał:

a o co chodzi? temat pominę, bo tego w kulturalny sposób się opisać nie da.

To napisz w niekulturalny, żebyśmy wiedzieli, o co Ci chodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfitowi się coś poprzewracało od kiedy napisałem, że ecu w subaru da się flashować interfejsem za 25 zł, potem sobie powymyślał różne historie na temat ludzi z Wrocławia wypowiadających się na mój temat, zaczął się wpieprzać w temat o którym nie ma pojęcia(wielokrotnie powtarzane informacje nt mojego wysyłania rzeczoznawcy do MTS, choć nie wiedział nic o sytuacji o której się wypowiadał - już pomijam to, że się wpieprzał w temat, który powinien być wyjaśniony między mną a p. Markiem), a teraz zaczyna wypisywać jakieś debilizmy na mój temat, i to używając na forum mojego nazwiska. Czepił się mnie jak rzep psiego ogona, a że nie potrafi czytać ze zrozumieniem moich postów(tu i na fb) to sobie jakieś niestworzone historie na mój temat wymyśla, obwieszczając je tutaj.

 

A i tak już kilka razy poprawiałem, bo mnie by zaraz pozwał do sądu za zniesławienie i inne takie... A z bezkarnością chodziło o to, że wygląda to tak, jakby z racji tego, że jest współpracownikiem SPRT, mógł robić na forum co chce i jak chce, bo i tak mu nikt nic nie zrobi.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.    Niedozwolone jest prowadzenie na Forum działań:
        a.    prowokujących do wszelkiego rodzaju konfliktów,
        b.    przenoszących na Forum wszelkiego rodzaju konflikty,

 

 

Macie Panowie sobie coś do wyjaśnienia to zróbcie to w realu i nie wciągajcie nas proszę w swoje sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zgłoszonym poście nie widzę nic zdrożnego. Zaczepiłeś temat dostałeś respondera. Jak widać obie wiadomości trafiły w czule punkty... generalnie chodzi o interesy, interesiki a jak pisałem w te proszę nas nie mieszać i nie stawać po żadnej ze stron. 

 

Macie coś do siebie to sobie albo pogadajcie i wytłumaczcie albo nie wchodźcie sobie w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolesiostwo rządzi forum. Dobrze wiedzieć. I nie, ja nie zaczepiłem tematu - a jak już mamy na siłę się czepiać, to temat zaczął ten post:

 

Dnia 30.06.2017 o 14:23, gniechus napisał:

Ecuproject robi na co dzień VAGi, natomiast tak jak pisałem wyżej - subaraka mojego nie chcieli tykać, nie mają interfejsu (trafiłem tam po znajomości). Vagtune to chyba zakład byłego speca od ecuproject - też specjaliste od VAGów. Natomiast wiem, że stroi też subaraki. Czy rzetelnie robi te subaraki czy nie - nie mnie oceniać, nie było mnie tam.

 

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...