Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Edwin, z całym szacunkiem, a kim Ty jesteś? Nietypowym handlarzem? Jak wspomniałem, nie jesteś inseminatorem w PGR-ze, a prowadzisz biznes polegający na serwisowaniu samochodów i sprzedaży części...

 

 

ehhhhh, a znajdziesz gdzieś w k/s ogłoszenie carfita oferujące remonty, wymiany naprawy subaru albo ogłosznie nowych przedmiotów na sprzedaż które są dostępne na stronie http://www.subaru.pl/ <- strona chyba nawet nie jest opatrzona nie ASO.

 

 

Jeszcze odnośnie tego handlu hurtowego "bo PW nie wyrabia" - jak był stary system pomuków i miałem ich około 100 to co chwile dostawałem na PW zapytania od ludzi z prośbą o poradę- PW mi wtedy też nie wyrabiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytania od ludzi z prośbą o poradę

Fakt, do kogo teraz skierować zapytanie :(, wysłane ostatnio 2 pw pozostaną chyba bez odpowiedzi :(.

A odpowiedź Carfita była pomocna i pełna, bo "chciało mu się" napisać coś więcej niż tylko "tak" lub "nie".

Co ważne, każde zapytanie zawsze kończyło się odpowiedzią, bez konieczności przypominania, ponaglania i proszenia.

 

Coraz mniej na Forum ludzi szczerych, ludzi dobrej rady, (jestem pewnien) - ludzi niosących bezinteresowną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem nt temat z Edwinem niedawno, i możliwe, aczkolwiek jednoznacznie tego nie potwierdził, iż "oleje" tą zadymę i wróci...

 

zresztą z tego co wiem, to sporo osób go do tego namawia...

 

znalazłem jego prorocze słowa :mrgreen:

 

Napisane: 30 gru 2010, o 20:36

 

"emoto, ja też miałem kaca po świetach, ale żeby aż tak długo :shock: , no to musiałeś nieźle pociągnąć :mrgreen:

weź sie złap za jaja i nie bądź baba :twisted:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, wiem że to co się stało, troche go "zdenerwowało", ale minie chwila i się chłop ogarnie - zresztą wiem, że docenia to jakie poparcie dostał od wielu wielu ludzi...

 

To nie on z siebie zrobil posmiewisko wiec nie on powinien odchodzic.

 

...a myślisz że ten który zrobił z siebie dupka, wie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie on z siebie zrobil posmiewisko wiec nie on powinien odchodzic.

 

...a myślisz że ten który zrobił z siebie dupka, wie o tym?

 

Pomijając, że do niego nic nie dociera, co dobitnie tu udowodnił, urzekająca jest ostatnia absencja trwająca już piąty dzień. Przypadek?

 

P.S. Dobrze poinformowane źródła donoszą, że Edwin z zainteresowaniem i rozbawieniem czyta ten wątek. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę, że na obecną chwilę, tylko jedna osoba - byłaby skłonna namówić go na powrót w mgnieniu oka - gdyby usłyszał "tatusiu wrócisz na forum ? "

 

to co - piszemy listy i wysyłamy pluszaki do NS. - dobrze poinformowane źródła donoszą, że jest fanką hello kitty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dziedzic, miałem Ci dać ostrzeżenie za chamską odzywkę ale tego nie zrobię. Szkoda paska. Informuję Cię natomiast, że jeszcze jedno podobne zachowanie (wobec kogokolwiek) zakończy się 3 miesięcznym urlopem od Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta,

 

W obliczu tego co napisałeś powyżej (ostrzeżenie przed formalnym ostrzeżeniem w postaci paska i zaraz po nim, czasowy, ban, ergo 0 paska i ban) niezrozumiałe jest dla mnie to, jakim cudem niektórzy posiadają dwa paski. Jaki jest też taryfikator pasków? Dlaczego go nie ma w Regulaminie?

 

Ciekawi mnie też wyrażenie: 'szkoda paska' - co ono oznacza?

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, żeby mieć urlop trzeba mieć 3 paski. Ban to dożywotnie zablokowanie dostępu do forum więc należałoby to rozgraniczyć.

'szkoda paska' - co ono oznacza?

Że postawa wobec innego użytkownika (choćby nielubianego) jest zwyczajnie żenująca i odstająca od ogólnego poziomu Forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop jest czasowym banem, czyli czasowym zablokowaniem (zakazem) dostępu do danej platformy.

 

Potrzebowałem wyjaśnienia pomiędzy teorią:

 

żeby mieć urlop trzeba mieć 3 paski.

 

i praktyką:

 

Szkoda paska. Informuję Cię natomiast, że jeszcze jedno podobne zachowanie (wobec kogokolwiek) zakończy się 3 miesięcznym urlopem od Forum.

 

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, ale to chyba było do drugiego Dziedzica

 

Spokojnie...nie mam rozdwojenia jaźni. :mrgreen: To są pytania i informacje natury ogólnej, które mnie żywotnie zainteresowały. :wink:

 

Chociaz muszę przyznać, że gdy wchodzę na Forum w stanie wskazującym to czasami łapię się na tym kto jest kto. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero odkryłem ten wątek....brak słów...zasady, zasady, zasady...tylko że to co najcenniejsze to jest między wierszami i najwyraźniej zaczyna to gdzieś między tymi zasadami zanikać. Zasady są zarówno zdrowe jak i chore i trzeba wiedzieć których przestrzegać i jak je interpretować żeby nie popaść w paranoję. Dla mnie podstawowe zasady które powinny obowiązywać na forum pasjonatów marki to zasady koleżeństwa i jak zaczną obowiązywać tu już tylko tzw. "regulaminowe zasady" to czas się będzie stąd zwijać żeby przypadkiem od kolegi w imię tych wspaniałych zasad przysłowiowej "kosy w plecy" nie wyłapać :roll:

 

 

 

P.S. A co do Edwina to moim zdaniem jeden z najbardziej wartościowych forumowiczów i tacy ludzie jak on tworzą tu specyficzny fajny klimat którego nie da się stworzyć przy pomocy żadnego regulaminu i sztywnych zasad. Jak takich ludzi tu zabraknie to forum straci klimat pasji a co za tym idzie sens istnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dziedzic, donoszenie temu osobnikowi tak weszło w krew ,że dla niego to norma i przejaw dobrego wychowania :mrgreen:

Jakbym mieszkał w Wawie ,to zamontowałbym kamerke w jakimś cichociemnym autku ,pojeździłbym za tym bardzo dobrze wychowanym panem pare godzin ,materiał zaniósłbym na komendę i chłopina przy zdawaniu karnego egzaminu na prawko może przemyślałby sobie,że donoszenie na kolegów jest beee :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...