Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Są jednak bez szans i za jakiś czas będą podobnie "na widelcu" jak teraz PLUS.

 

nie będą, bo za chwile zmieniaja sie przepisy i zmiana regulaminu korzystna dla klientow (co teraz zrobil PLUS) nie bedzie umozliwiała bezkarnego wypowiadania umow, dlatego nie liczylbym na zadne prezenty od nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będą, bo za chwile zmieniaja sie przepisy i zmiana regulaminu korzystna dla klientow (co teraz zrobil PLUS) nie bedzie umozliwiała bezkarnego wypowiadania umow, dlatego nie liczylbym na zadne prezenty od nich

Wiem o tym, aczkolwiek zdania prawników na ten temat są podobno podzielone. Z drugiej strony PLUS chyba nie zatrudnia prawników-kretynów, więc te ich działania, odmienne niż pozostałych operatorów powinny mieć jakiś sens. Ale kto tam ich wie :?: Może to przysłowiowy "strzał w kolano" :?: :mrgreen:

(jeżeli to na firmę), pamiętając, by były aktualne (KRS) i wypowiedzieć wszystkie umowy.

A można wypowiedzieć tylko jedną umowę? :mrgreen:

Jasne, że możesz. :mrgreen:

Jeżeli chcesz przenieść swój numer, to musisz mieć druczek od konkurencyjnego operatora o technicznych możliwościach przejęcia (czy jakoś tak) i złożyć go w PLUSie przy rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki może ma ktoś wymarzony tel i chciałby go nabyć w sensownej cenie - będę przedłużał umowę z erą - moja E50 śmiga bez zarzutu nie chcę innego tel na razie więc mogę "wziąść" uzgodniony tel i odsprzedać go poniżej rynkowej ceny...Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na PW pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki może ma ktoś wymarzony tel i chciałby go nabyć w sensownej cenie - będę przedłużał umowę z erą - moja E50 śmiga bez zarzutu nie chcę innego tel na razie więc mogę "wziąść" uzgodniony tel i odsprzedać go poniżej rynkowej ceny...Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na PW pozdrawiam

Ja chce E90 za 500zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki może ma ktoś wymarzony tel i chciałby go nabyć w sensownej cenie - będę przedłużał umowę z erą - moja E50 śmiga bez zarzutu nie chcę innego tel na razie więc mogę "wziąść" uzgodniony tel i odsprzedać go poniżej rynkowej ceny...Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na PW pozdrawiam

Ja chce E90 za 500zł :mrgreen:

 

:twisted: i bądz tu miły, uprzejmy, uczynny - wtedy sami admini wezmą się za wyśmianie twego dobrego serca.... :???: właśnie za to uwelbiam to forum :mrgreen::mrgreen:

ps ale moja propozycja wciąż jest aktualna /mimo wszystko :razz: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce E90 za 500zł :mrgreen:

 

Sprzedam Ci, tylko używany. Do szału mnie doprowadza ten telefon :!: :!: :!:

 

dlaczego do szału? wg mnie to jeden z lepszych modeli, napisz mi na pw kilka słów o swoim egzemplarzu, może wezmę jako drugi dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jeden z lepszych modeli

Zgadzam się z tą opinią. Nigdy nie korzystałem z jednego modelu tak długi czas, jak w przypadku E90. Teraz kończy mi się gwarancja i w sumie nie ma niczego sensownego na wymianę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i przyszedł kilka dni temu rachunek z PLUSA z nowym regulaminem. Poszedłem dzis do Plusa i poprosiłem o rozwiazanie umowy dotyczącej iPlusa i telefonu serwisowego. Pani spytała o powód rozwiązania umowy więc jej powiedziałem że nie akceptuje nowego regulaminu . Po 10 min wyszedłem z potwierdzeniem rozwiązania umowy z dniem 31 lipca.

Superowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PLUS to jedyny polski operator . Do niedawna szefem był A.Glapiński z dawnego PC . Główny strateg gospodarczy

 

haha zastanawiam sie wlasnie czy nie odejsc od plusa a tu widze koronny argument...

 

ale tak powaznie, slyszalem ze era nie mowiac o play daja duzo lepsze warunki (chodzi mi o 1 abonament, na firme) - prawda to? bo porownywanie tych wszystkich ofert mnie zniecheca, ale z drugiej strony nie chce kolejne 10 lat dawac robic z siebie wała plusowi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play ma najlepszą w tej chwili, a w Erze byłem kilka dobrych lat.

zdecydowanie tak :) ja tez zerwałem umowę z Plusem i ide do Playa, szkoda mi tylko numeru. Mozna było przenieść, ale zgubiłem zaświadczenie o Regonie i dupa...nic sie nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...