Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się ciekawie http://www.fkn.pl/1,460,1965514,1,wiadomosc.html Bateria w stanie czuwania ma dawać radę miesiąc bez ładowania

 

Pic na wode z ta bateria. Identyczna jest juz w E71 i 6650 ktore posiadam. Przy 50-60 minutach rozmów bateria trzyma 3-4 doby.

 

Ta E52 którą wkleiłes to to samo co E55 ktora ma wyjsc niedlugo - tylko E52 ma miec normalną klawaturkę. Nawet wymiary maja miec te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby E52 była także w wersji czarnej nie zastanawiałbym się nad E55.

Ta compact-qwerty klawiatura po prostu nie może być dobra - trzeba będzie porównać oba modele na żywo

 

No trzeba by przetestowac na żywo tak jak mówisz. Ja sobie bardzo chwale pelne qwerty w e71 - ale telefon jest dosyc szeroki (chociaz i tak weższy niz konkurencja). Licze, ze ten patent z tym compact qwerty w e55 bedzie mial podobna funkcjonalnosc przy jednoczesnym zmniejszeniu szerokosci telefonu. We'll see. Niedługo powinna pojawic sie w sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu mam zamiar zmienić telefon i w sumie na placu boju zostału 2. Sony Ericsson C905 i Samsung Ultra Touch S8300. Który byście z tych 2 polecali? Gdyby C905 miał gabaryty Samsunga o bym się nie zastanawiał, a tak mam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ręku przez godzinę. Leży dobrze, jeżeli nie wysyłasz SMS-a lub maila to nie musisz jej rozsuwać ale podobno jeszcze są problemy z oprogramowaniem. Chcę więc jeszcze trochę poczekać i zobaczę jaką cenę będzie miała N97. Tak czy siak wydaje mi się, że to ciekawe oferty. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ale chodziło mi o to, że do zwykłego telefonowania nie trzeba telefonu rozsuwać bo ma normalną klawiaturę tak jak inne phony

 

ok zrozumialem ze skoro musisz rozsuwac do napisania sms-a to na wierzchu nie ma :smile: i to jest dla mnie zaleta e75, nie chce miec dotykowego ekranu wole zwykle klawisze na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może pasować. jest rochę grubszy i cięższy ale wygląd i funkcje OK. Nie ma wodotrysków ale ma mozliwość pracy z aplikacją Nokia OVI która jest dużo lepsza i szersz niż Nokia Suite. Mozna np. robić back-up bez pośrednictwa komputera itd. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dośc długo bawiłem się w salonie E75 i 5800 i musze przyznac że wybór padł na 5800

Od wielu lat byłem zwolennikiem komunikatora ale E75 to zdecydowanie daleki daleki kuzyn

przez kilka dni testowałem omnie z dotykowym ekranem ale nerwów mi zabrakło dlatego miłym zaskoczeniem jest dotykowa 5800. Mozna obsługiwac jedną ręka (kciukiem). Można włączyc klawiatute qwerty. Lekki niepokój tylko wzbudza plastikowa obudowa

telefon godny polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ma ktoś jakies doswaidczenia z Samsungiem I780?

Może jakieś inne typy na niską cenę i pełną klawiaturę??

 

a teraz inne pytanie. chce rozwiązać umowę z Plusem. Czy orientuje się ktoś czy ta zmiana regulaminu dotyczyła połączeń telefonicznych czy też może internetu?? Pozbyłbym się balastu Iplusa z chęcią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, zwróć uwagę na to, że na zerwanie umowy masz 7 dni od daty terminu zapłaty faktury, z którą przyszedł nowy regulamin.

 

wczoraj przyszedł rachunek, płatne do 6.06. więc mam czas do 13.06 :)

 

wyczytałem, że Iplusa tez dotyczy, więc uciekam z Plusa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na LG KU990i. Niestety nic nie ma w zstawie...tylko ładowarkę :roll:

plastikowa obudowa...podobno lepszy niż w Szajsungu F480 aparat.

Nie jestem pewien czy to dobry wybór, ale w Playu nie ma nic lepszego teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się w ogóle nie zastanawiał tylko reklamował - nie masz nic do stracenia a jak bedziesz zwlekał i w tym czasie Ci spadnie i bedzie to widoczne to luzu juz Ci nie naprawią w ramach gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, sytuacja wyglada następujaco:

Z polecenia UOKiK-u Plus wprowadził zmiany kilku punktów regulaminu. Jest to podstawą do wypowiedzenia umowy przez abonenta bez żadnych konsekwencji, nawet, jeżeli została zawarta niedawno. Masz na to 7 dni od daty terminu płatności faktury, z którą przyszedł nowy regulamin. Powinieneś pójść do salonu PLUS-a z wszystkimi dokumentami firmy (jeżeli to na firmę), pamiętając, by były aktualne (KRS) i wypowiedzieć wszystkie umowy. Oczywiście potem masz czas przez 30 dni na cofnięcie tej decyzji. Jest więc okazja, by "wyprowadzić się" z PLUS-a lub uzyskać nowe, znacznie korzystniejsze warunki. Właśnie coś takiego przeprowadzamy w firmie. Dostaniemy dzisiaj dobre oferty z Orange i Ery i rozpoczniemy boje z PLUS-em o nowe warunki lub zmienimy operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...