Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę Cię martwić ale jeśli używasz S6 zgodnie z przeznaczeniem to bateria trzyma pół dnia.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Niby tak, ale początkowo trzymała znacznie dłużej.

Poza tym naładowana na 100% przez noc traci 35-40%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę Cię martwić ale jeśli używasz S6 zgodnie z przeznaczeniem to bateria trzyma pół dnia.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Niby tak, ale początkowo trzymała znacznie dłużej.

Poza tym naładowana na 100% przez noc traci 35-40%

 

Każdy nowy telefon traktowany zgodnie z przeznaczeniem pada po pół dnia. S6 ma szybkie ładowanie, co jest ogromnym plusem :)

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, rok używam i bez problemu w S6 i S6 edge+ Dla mnie to jeden z największych plusów tego telefonu, wracam po całym dniu, włączam na jakieś 25 minut telefon do ładowania i bez paniki że padnie wychodzę na dłuuugą imprezę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólnie S7 się spisuje ? Mam teraz S5 od pół roku i w sumie jestem zadowolony. Pojawiła się jednak okazja żeby dostać S7 za 1500 zł. Nówka z salonu. I w sumie się zastanawiam czy brać go i ewentualnie sprzedać od razu czy jednak zostawić dla siebie zamiast S5. Duże różnice w jakości wykonania i szybkości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólnie S7 się spisuje ? Mam teraz S5 od pół roku i w sumie jestem zadowolony. Pojawiła się jednak okazja żeby dostać S7 za 1500 zł. Nówka z salonu. I w sumie się zastanawiam czy brać go i ewentualnie sprzedać od razu czy jednak zostawić dla siebie zamiast S5. Duże różnice w jakości wykonania i szybkości ?

Nie pomoge, bo nie mam porowanania do wczesniejszych S-iles tam, od LG G2 (4x2.3Ghz) jest wyraznie szybszy, duzo lepszy aparat i lepsza matryca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólnie S7 się spisuje ? Mam teraz S5 od pół roku i w sumie jestem zadowolony. Pojawiła się jednak okazja żeby dostać S7 za 1500 zł. Nówka z salonu. I w sumie się zastanawiam czy brać go i ewentualnie sprzedać od razu czy jednak zostawić dla siebie zamiast S5. Duże różnice w jakości wykonania i szybkości ?

Kupuj S7. Jak go odpalisz to już nie będziesz chciał wracać do powolnego S5. Jesli chodzi o jakość wykonania to wreszcie Samsung począwszy od S6 stoi na poziomie iPhona, czyli metal i szkło.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie chcę Cię martwić ale jeśli używasz S6 zgodnie z przeznaczeniem to bateria trzyma pół dnia.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Niby tak, ale początkowo trzymała znacznie dłużej.

Poza tym naładowana na 100% przez noc traci 35-40%

Każdy nowy telefon traktowany zgodnie z przeznaczeniem pada po pół dnia. S6 ma szybkie ładowanie, co jest ogromnym plusem :)
S7 Edge po calodziennej pracy (kilkanascie do kilkudziesięciu połączeń, dziesiątki maili, trochę FB, sporo www, Youtube, Tapatalk i duużo Messangera) na wieczór ma około 30% i tak jest od połowy marca? (nie pamietam daty - odebrałem słuchawkę dokładnie pierwszego dnia dostępności w Polsce)

 

Co do samego telefonu - zdecydowanie kozak. Bez uwag oprócz:

 

- śliski jak...i potrafi wyślizgnąć się z dłoni - skin albo cover rozwiązują problem

 

- ekran pomimo GG4 rysuje się w kieszeni. Są to drobniutkie ryski ale są. Czekam na moment kiedy flagowce w tej cenie będą wreszcie miały szafirowe szkła.

 

Pozdr i polecam

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytam i widze że w temacie sa poruszane głównie "znane" marki,

a ja chciałbym zapytać czy ktoś miał styczność z telefonem:

 

Xiaomi Mi MAX w wersji topowej 4gb/128gb

albo jego mniejszym bratem

Xiaomi RedMi Note 3 PRO 3gb/32gb

 

W testach wypadają zaskakująco dobrze, metalowe obudowy, potężne baterie. Otworzyli niedawno oddział w Polsce pod Wrocławiem i zacząłem się poważnie nad tym zastanawiać.

Nie jestem przywiązanym do żadnej marki, miałem w życiu różne telefony niestety obecny Sony oddaje fartucha i musze poszukać godnego następcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie drodzy, ma ktoś iPhone'a 5SE? 

Warto przesiadać się z 5S? 

Kupiłem taki, żonie (córka ma 5, ja 6) - SE jest bardzo fajny, ale nie jestem w stanie określić powodów przesiadki z 5S. Co innego z 5. W porównaniu z 6 mocniejszy procesor i lepszy aparat, ale nie nie jest to knock-out. W porównaniu z 5 jest skaner odcisków palców, dłużej trzyma bateria. Uważam, że to teraz najciekawszy iPhone (z uwagi na cenę),  który długo posłuży, ale z 5S bym nie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi są bardzo ok ale problem jest gdy jest problem. Nie ma oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce. Najblizej w Czechach jest nieoficjalny dystrybutor, który realizuje gwarancje - nawet ponaf miesiąc to trwa. Są zawody, w których czas każdy dzień bez telefonu to problem i strata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...