Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj go mocno macalem ;) i powiem szczerze - zajebisty telefon. Dla mnie ciut za duzy - jakby mial te 5.3 cala bylby ideal.

 

Bardzo fajnie wykonany, ten tyl zapewnia fajny pewny chwyt, nie rysuje sie...mi sie bardzo spodobal.

 

Powinni zrobic mniejsze wersje na tej koncepcji V8 i V6 ;)

 

Bo nie wróżę sukcesu G5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A podpowiesz skąd dokładnie zamawiałeś?

 

http://www.gearbest.com

 

masz kod rabatowy , podobno jeszcze dziala

KIMOVIL200

 

Podziękował :)

 

 

Zapomniałem donieść że w końcu telefon dotarł.

Wygląda na to że skośnoocy zapomnieli o zamówieniu i gdy wyczekałem 15dni roboczych a status nadal był "processing" to grzecznie napisałem co to oznacza.

I nagle następnego dnia dostałem emaila że towar został wysłany oraz zdjęcie przesyłki.

Tak więc zamówione 14 lutego, dotarło 21-22 marca.

Niech każdy sobie odpowie czy może i chce tyle czekać.

 

Sam telefon ok. Jeśli wyłączyć wodotryski typu czytnik linii papilarnych itp. to bateria przy moim używaniu działa 2-3dni. S4 z trudem wytrzymuje przy takim użyciu 1 dobę.

Reszta jak to fon z Androidem. Jedni lubią, inni nie. Ale jak ktoś nie ma uczulenia na system od google to raczej nie będzie narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli wyłączyć wodotryski typu czytnik linii papilarnych itp. to bateria przy moim używaniu działa 2-3dni. S4 z trudem wytrzymuje przy takim użyciu 1 dobę.

Moj telefon jak byl nowy to tez trzymal 2-3 dni a teraz ledwo jeden. Zainstaluj troche programow to tez ci czas pracy na baterii spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy jest jak wybrnąć z sytuacji: od roku mialem nr prepaid w Play z rocznym terminem doładowania, przekroczyłem go o dzień - a Play bezpowrotnie go wyłączył bez uprzedzenia. Infolinia mnie zbywa. Reklamacja?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jeśli wyłączyć wodotryski typu czytnik linii papilarnych itp. to bateria przy moim używaniu działa 2-3dni. S4 z trudem wytrzymuje przy takim użyciu 1 dobę.

Moj telefon jak byl nowy to tez trzymal 2-3 dni a teraz ledwo jeden. Zainstaluj troche programow to tez ci czas pracy na baterii spadnie.

Porównuję już po instalacji wszystkiego - to akurat zasługa konta Gmail. Przy pierwszym uruchomieniu zassał wszystkie aplikacje i tylko niektóre musiałem poustawiać. Bateria jest faktycznie pojemna i nawet duży wyświetlacz jej nie wykończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jako telefon służbowy do odbierania maila (non-stop online) i dzwonienia lepiej wybrać iPhone'a6S (64GB) czy Samsunga S7 (edge lub nie-edge)? Z wyposażenia dodatkowego: wibracje i budzik (plus bardzo sporadycznie internet) - resztę mam w telefonie prywatnym... Nie patrzę na cenę (jak napisałem, to ma być służbówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jako telefon służbowy do odbierania maila (non-stop online) i dzwonienia lepiej wybrać iPhone'a6S (64GB) czy Samsunga S7 (edge lub nie-edge)? Z wyposażenia dodatkowego: wibracje i budzik (plus bardzo sporadycznie internet) - resztę mam w telefonie prywatnym... Nie patrzę na cenę (jak napisałem, to ma być służbówka).

Raczej bez znaczenia, choć niektórzy tu narzekali na opóźnienie odbierania maili w Iphonie.

 

Jak pisałem wcześniej mam S7 Edge i klienta K9 - pracuję na mailach (kilku skrzynkach) caly dzień i wszystko działa jak należy.

 

Telefon mam od 11 marca i jestem bardzo zadowolony. Wady są dwie - do Edge trzeba mieć spore ręce i telefon jest śliski - polecam strukturalną folie na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku odbieranie maili na iPhonie wiąże sie z opóźnieniami, jedno że zewnętrzne skrzynki w home.pl nie obsługuje push tylko fetch, a nawet jak skonfigurowałem je jako konto exchange które niby już jest push to i tak nie idzie to na bierząco. Generalnie wyglada mi to tak że jeśli nie dotykam jakiś czas telefonu to nic nie przyjdzie dopiero choćby uruchomienie ekranu powoduje uruchomienie skrzynki mailowej. Choć zawsze można rozwiązać to jakąś inna apka do poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicjusz - dzięki. Dlaczego Ty wybrałeś edge'a? "Nie-edge" jest użytkowo dużo gorszy od edge'a? którykolwiek wezmę, wsadzę w etui "książeczkę", więc poślizgi mi nie straszne, ale ręce mam raczej średniej wielkości. :)

Chciałem lepszą baterię przede wszystkim, dlatego Edge. Jak juz go mam - funkcjonalność krawędzi jest fajna. To nie jest coś, czego potrzebujesz, ale jak juz masz to używasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @radekk i @Nowicjusz.

Dotychczas (przez ostatnie 10 lat) używałem BlackBerry, ale obecnie nie maja ciekawych modeli i prawdopodobnie będzie zamiana właśnie na iPhone'a lub S7S (Edge lub nie-Edge)... Jakoś w ręce lepiej leży mi iPhone, ale właśnie słyszałem, że Samsung jest nowszy, lepszy (podobno) i jakoś w Polsce bardziej popularny. I wodoszczelny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @radekk i @Nowicjusz.

Dotychczas (przez ostatnie 10 lat) używałem BlackBerry, ale obecnie nie maja ciekawych modeli i prawdopodobnie będzie zamiana właśnie na iPhone'a lub S7S (Edge lub nie-Edge)... Jakoś w ręce lepiej leży mi iPhone, ale właśnie słyszałem, że Samsung jest nowszy, lepszy (podobno) i jakoś w Polsce bardziej popularny. I wodoszczelny :-)

ja bym brał passporta. nie widziałem jeszcze na żadnym telefonie lepszego klienta email, a sam tęsknię za tym z os5.0... tylko szkoda mi kasy na kolejny numer i nie mam ochoty nosić 3 telefonu w kieszeni tylko po to, zeby z maila korzystać. choć jak biznes zacznie się kręcić, to chyba na tym się skończy...

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zdjęć. Lumia 640 ładniejsze robi. Cała reszta bez uwag. Pewnie wyjdzie jakiś update ale nie mam zamiaru czekać.

Przykładowo robiąc zdjęcie lub film na lodowisku lód jest koloru żółtego na zdjeciu

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W m9 też miało buc super...

Zmianie na 10 pod kilkoma warunkami.

Dobry aparat, wersja dual takich samych gabarytów jak single sim dostępne akcesoria od stacji dokującej zaczynając. Oczywiście wszystkie funkcje co ma m7 czyli fajne głośniki stereo itd. Pewnie coś jeszcze ale jak na razie m7 to słuchawka nieśmiertelna jak kiedyś HD2

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wg mnie to jednak słabo, wygląda z Szajsunga, cena z Szajsunga, a to tylko HTC które jest w słabej sytuacji na rynku. V10 dużo lepsze, ciekawsze i daje parę nowych rzeczy. No i tańszy...

 Z tym "a to tylko HTC" to bym nie był tak do końca przekonany, ponieważ:

HTC jako jeden z pierwszych wypuszczało na rynek smartfony gdzie smsungi czy LG jeszcze nie wiedziały co to jest i jak to się robi. 

Parametry dźwiękowe i aparatu biją samsungi najnowsze na papierze czy w rzeczywistości tak będzie to się okaże w przeciągu 2 tyg. 

Jakoś nie kojarzę aby którykolwiek samsung miał tak ścięta i wyprofilowaną obudowę z jednego kawałka metalu.

A te " No i tańszy" to uważasz za wadę HTC ? no tak lepiej zapłacić za Ifona 5k bo metka najważniejsza  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...